Tilde Nease - Yao Liang, Gabriella D Amore, Xing Lee Ming, Yang Zimo [Tonyy]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Varga.

zangara crime family
2019. 01. 10.
178
505
19
Mogyoród
www.instagram.com
V4 karakter
Tilde Nease
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Tilde Nease

Panaszra tett személy InGame neve:
Yao Liang, Gabriella D Amore, Xing Lee Ming, Yang Zimo

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Powergaming, a videón minden látszik.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://streamable.com/mqy6v1

Megjegyzés:
► ◄
 

imikee999

Újonc
2019. 05. 26.
57
29
Ajka
V4 karakter
Kenji Hamamato
LV karakter
--
V2 karakter
--
Hali
Várom a válaszukat.
Hali!
Amit én látok: 1 pds fogja a fegyvert nálam ugy hogy háttal ülök. (Azaz csak ooc látom)
-2 társam ki pattan mert azt hitték tk, miközben nem.
(Videóm nincs) másik 3 társamnak nemtudom hogy van e videója öket meg várhajuk, mit mondanak.
 

Croxy22

Újonc
2024. 06. 28.
7
1
V4 karakter
Yang Zimo
Hali!
Én is a kocsiba ültem a kettő srác kiszállt ők elkezdtek darálni, igen rájuk volt fogva a fegyver de mi Imivel a kocsiban maradtunk.Ha fogták is ránk a fegyver akkor is maximum egy ember és mikor a két srác elkezdet darálni akkor mindenki őket lőtte mi ekkor hajtottunk tovább.Igen mikor kiszálltál a sofőrön volt a célkereszted de mikor kiszállt a kettő srác már nem volt a lézer a vezetőn a többi társad meg jól látszik a klippben hogy mikor mi elmegyünk ők még csak akkor szállnak ki.De szerintem az se volt szabályos ha már itt tartunk hogy telibe ránk húzzátok a kormányt és a megállás szándékának jelét nem mutattátok.Én azt gondolom,hogy nem vagyok hibás de erről majd úgyis Tonyy dönt.
 
  • Vicces
Reactions: Tomi72

Varga.

zangara crime family
2019. 01. 10.
178
505
19
Mogyoród
www.instagram.com
V4 karakter
Tilde Nease
Hali

Hali!
Amit én látok: 1 pds fogja a fegyvert nálam ugy hogy háttal ülök. (Azaz csak ooc látom)
-2 társam ki pattan mert azt hitték tk, miközben nem.
(Videóm nincs) másik 3 társamnak nemtudom hogy van e videója öket meg várhajuk, mit mondanak.
Erre nem tudok mit mondani, semmi értelme nincs annak amit írtál.
De szerintem az se volt szabályos ha már itt tartunk hogy telibe ránk húzzátok a kormányt és a megállás szándékának jelét nem mutattátok
A videón is látszik, hogy abban a pillanatban amikor ütköztetek, még kézifékkel is próbáltam megállni. Nem az én problémám, hogy pont belétek csúszik az autó.
 

Tonyy.

ezek csak betűk
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
612
2 348
21
V4 karakter
Bianca Cabrera
Úgy gondolom nincs értelme húzni az egészet, mivel érdemleges válasz nem érkezett egyáltalán. Illetve a meglévő videón minden látható.
Amit én látok: 1 pds fogja a fegyvert nálam ugy hogy háttal ülök. (Azaz csak ooc látom)
Ennek a mondatnak konkrétan semmi értelme nincsen. Leírod, hogy "azaz csak ooc látom" amit látsz azt látod, nincs olyan hogy CSAK OOC látod. Nem first person fixált játékot játszunk. Ez már nagyon sok reportban és PK-ban is le volt írva nem gondolnám, hogy ki kell fejtenem.
igen rájuk volt fogva a fegyver de mi Imivel a kocsiban maradtunk
Rátok is ugyan úgy fegyver volt fogva, leállt a kocsi majd ráindítottál és mentél tovább. Nem attól függ, hogy most épp pont a te fejedre van fogva vagy 3cmel mögéd. Ha rád fogják a fegyvert úgy, hogy jó pár másodpercig egy helyben áll a kocsi majd te ráindítasz és továbbmész egyértelműen nincs rendben.
Érem, mindeki szankciónálva lesz akkor. Felesleges szinte bármit is mondani innentöl.
Bár törölted a hozzászólásod de azért reagálnék rá. Nem értem mi értelme van leírni egy ilyen mondatot, főleg egy ilyen PK alá. Ha valaki szabálysértést követ el akkor súlyosságtól függően igen is szankcióban részesül. Megkaptátok a lehetőséget a válaszra illetve, hogy kifejtsétek miért csináltátok ami a videóban látható. Nem tudtatok rá megfelelő indokot írni sem kielégítő választ adni, csak dobálóztok az "érem" "mindenki szankcionálva lesz" és hasonló kaliberű mondatokkal/szavakkal. Ezek mind csak felesleges szavak és betűk amiket írsz. Nem tesz hozzá semmit a panaszkönyvhöz.
De szerintem az se volt szabályos ha már itt tartunk hogy telibe ránk húzzátok a kormányt és a megállás szándékának jelét nem mutattátok.
Bár már Varga leírta egy hozzászólásban de a videón is tökéletesen látszik, hogy rég fékezett mikor ti kipördültetek és nem tudott megállni. Nem a sofőr szabályozza, hogy a kocsi mennyi ideig csúszik.

Végül pedig a bírálat. Úgy gondolom, hogy egyértelmű a bizonyítékok alapján, hogy mind a négyen PG-t követtetek el.

Gabriella D Amore és Yao Liang 180 perc adminjail büntetést fog kapni mivel kiszállt PG után és lövöldözni kezdett.
Xing Lee Ming és Yang Zimo 120 perc adminjail büntetést fog kapni mivel továbbhajtottak és ezzel PG-t követtek el.

Amennyiben bárkinek kérdése van privátban szívesen válaszolok rá.
Illetve @Varga. keress fel amennyiben bármi károtok származott az egész eseményből.

A panasz jogos.
Zárom, helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.