Tihomir Savic jelentkezési moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tuba

liverpool
2019. 07. 23.
296
488
V4 karakter
-
LV karakter
Kavion Palmer
V2 karakter
nincs

x3zePcK.png


IG neved:
- Tihomir Savic -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2016-2017 óta. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem nem voltam, remélem nem is leszek. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
-
nem nem voltam sajnos még sehol sem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Naponta 10-12 óra.-

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 9-10 óra. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Aktív vagyok, segítőkész. ismerek egykét embert, ezért könnyebb lenne beilleszkedni, illetve egész beszédes vagyok. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- A szerveren minél több barátot szeretnék,ts-en is. A segítőkészségem itt is megmutatnám, hogy teljesen moderált legyen a ts.-

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Rámírnak, a bejönnek a ügyfélszolgálatba, felteszik a kérdést eligazítást, ha tudom, akkor segítek nekik, ha nem megkérdezek egy nagyobb modit/operátort. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Szinte az egész napom ügyfélben tartanám, mellette a problémákat mi hamarabb próbálom orvosolni.-

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sam Gastrell/ Dorina, Burek -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- minél ismertebb legyek, illetve a lehető legtovább. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész -
- kockázatvállaló -
- bátor -

Negatív:
- makacs -
- önfejű -
- felszínes. -

Mennyi idős vagy?:

- Jelenleg 16, augusztusban 17. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok! Balázsnak hívnak jelenleg 16 éves vagyok. Békéscsabán születtem, 2004 nyarán. Jelenleg nem messze Békéscsabától egy kisebb városban élem mindennapjaim ahol Óvodába, általános iskolába jártam, Jelenleg minden reggel buszozom Békéscsabára,középiskolába. Rendszergazdának tanulok egy informatikus iskolában. Az informatika onnan jött hogy rengeteget játszom. így inkább abban az ágazatban indultam el amihez értek. MTA-t körülbelül 6,5 éve találtam meg egy internetes videó nézése közben. Rengeteg roleplay videót tekintettem meg, ennek hála én is elkezdtem RPzni haladó szinten. Jelenleg az rp-et mondani lehet eléggé fejlettnek. Kézilabdázni általános iskolában kezdtem el, jelenleg is sportolok 8 éve. -
 
Utoljára szerkesztve:

Dorina

Újonc
2020. 11. 18.
29
75
Rosenheim, DE
V4 karakter
Simon Carver
LV karakter
Simon Carver
Hali, bár a lapod lehet mások számára lehet kevés tartalmilag, viszont szerintem megérdemelnél egy esélyt. Egy frakcióban vagyunk, és aktív vagy, szerintem ez itt sem lenne másképp. A csapatban való dolgozásoddal nincsen probléma, gondok nem akadtak veled még soha, ahogy én azt tapasztaltam. Ha garantálod, hogy nem lesz az, mint V3on, akkor szerintem itt a helyed a csapatban. Azt ajánlom, hogy bővítsd egy kicsit a lapodat, amúgy várlak a teambe. Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Tuba

Osian

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 16.
387
380
LV karakter
ralf erdmann
Szia.
A lapodban megadott válaszok rendkívül rövidek, szűkszavúak. Meg kell tanulni rizsázni. Ha csak ránézek a lapodra, és nem olvasom el a válaszaidat, azt a következtetést vonom le, hogy nem érdekel az egész, 5 perc alatt írtál valamit, és bedobtad ide.
A Mutasd be magad részen kívül 4 db olyan rész van, ahol hosszan ki lehet fejteni a mondanivalódat. Ezt ki kell használnia minden jelentkezőnek, mert aki 1, max 2 mondattal elintézi a dolgot az nem veszi komolyan a jelentkezést.
Ki kell emelkednie a lapodnak a többi jelentkezőétől. Ez a lap erre alkalmatlan.
Nem alapozhatsz a teamen belüli ismeretségeidre egy jelentkezés során. Aki nem ismer téged közelebbről, az a lapod alapján fog ítélkezni feletted. Meg kell győzd azokat, akik nem ismernek téged, hogy igen is, Tihomir Savic komolyan gondolja a jelentkezést, és szeretne is tenni azért, hogy bekerüljön a moderátori csapatba.
Jelen pillanatban nem annak a Tihomir Savicnak a jelentkezési lapját olvasom, akit Dorina felettem leírt. Már pedig biztos vagyok benne, hogy igazat írt rólad. Azt lenne jó elérni, hogy ne más moderátornak a véleményére hagyatkozzak, hanem a lapod győzzön meg.
Nem támogatom.

EDIT 03.04: Volt szerencsém megtapasztalni a bicskanyitogató stílusodat, és azt a negatív hozzáállást az emberekhez, ami ebben a moderátori teamben nem megszokott. A rosszakaratodról, és a "ha nekem rossz, legyen másnak is" hozzáállásodat nem is említem. Tovább mentem a témában, és több ember is megerősítette, hogy TeamSpeaken elég flegma stílust képviselsz.

EDIT 03.04 v2: Előző verziójában a lapodnak benne volt, hogy 120 napig voltál moderátor V3-on, majd elvették a modidat nem kis dolog miatt. (Ezt felettem Dorina is említette). Most ez nincs benne. Nem tudom mire jó ez, hogy megpróbálod félrevezetni az embereket.
 
Utoljára szerkesztve:

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
492
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig olvastam a lapodat. Az OCC bemutatkozás az jó lett. Néhányszor beszélgetünk már ts-en szeritem megálod a helyed itt nálunk. Tény és való hogy nem voltál bő válaszadó de ennek ellenére is azt tudom mondani hogy sok sikert a továbbiakban.
 
  • Imádom
Reactions: Tuba

CortezLV

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
272
145
Budapest
forum.see-game.com
LV karakter
ezekiel.garcia
Szép estét. A lapod kicsit rövid lett. OOC bemutatkozásból pár dolgot megtudtam rólad. A lapot bírálatig kicsit bővíthetnéd. Még arra lennék kíváncsi hogy V3-on milyen rang-ig vitted a Moderátort?
Sok Sikert!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Nem győzött meg minket a lapod. Illetve amit Osian írt... nem "kis" dolgok.
 
  • Tetszik
Reactions: NandiLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.