tigusz jelentkezése globális moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
390
2 149
23
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
image.png


Játékbeli, és fórum neved:
A szerveren jelenleg Anas Huq néven tevékenykedem, itt fórumon pedig tigusz.

Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
2016-ban regisztráltam a szerverre viszont csak 2021-ben kezdtem el aktívan játszani. A régi fórumot is használtam már elég sokat, de mint látható az "új" fórum nagyjából megjelenése óta már használom.

Miért szeretnél globális moderátor lenni?
Nem töltöttem be még itt a szerveren IDG AS-en kívül semmi féle pozíciót és tekintve, hogy sem a rendes SGH AS-t illetve a szerver admint sem tudnám rendesen csinálni tekintve, hogy az időm nem engedné és ez a pozíció nem igényel az életemből több órát kötelezően így ez számomra tökéletes lenne. Illetve a rendes munkámban is emberekkel és néha azok problémáival foglalkozom, így számomra egy fokkal egyszerűbb velük a kommunikáció és a kellő segítségnyújtás.

Miért pont téged válasszunk?
Szerintem rendelkezem kellő tapasztalattal a fórum használatával kapcsolatban úgy, hogy tudjak segíteni a kezdő fórumozóknak. Elég jól megtudom értetni magamat az emberekkel és van hozzájuk türelmem, ha esetleg valaki valamit nem ért akár többször is elmagyarázom neki. Illetve az sem egy kizáró ok, hogy elég aktívan hozzá tudok járulni a moderátori csapat munkájához az aránylag magas fórum aktivitási időm miatt.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
Jelenleg is elég sokat használom a fórumot, pontos időt sajnos nem tudok így ezzel kapcsolatban mondani kb 3-4 órát. Általában amikor itthon vagyok és éppen nem dolgozom második monitoron végig meg van nyitva, mert érdekelnek az éppen aktuális dolgot. Munkahelyről amikor az időm engedi gyorsan végig pörgetem, hogy történt-e valamit, illetve megnézem azokat az NS frakció/illegál frakció részeket, amelyeket "követek".

Mutasd be a referenciáidat. (Ha vannak)
Elég régóta vagyok az SGS közösség része elsőnek az "új" v2-es szerveren kezdtem el játszani, amikor nyitott és azt követően amikor a Las Venturas szerver nyílt ott kezdtem el tevékenykedni elég huzamosabb ideig, sajnos azokról a projektekről amiben ott részt vettem sajnos nem tudok bizonyítékot mutatni, hisz a régi fórum idejében történt. 2021-ben tértem vissza a közösségbe és ezt követően csatlakoztam is az első frakciómba, ami Road Pirates MC volt. Itt vezettem saját topicot is, miután a frakció átalakult NSM-re. Ezt az időszakot követően kezdtem komolyabban foglalkozni élménykép gyártással és a különböző karakterem építésével, bemutatásával. Sajnálatos okok miatt ez elég gyorsan véget ért, de ez után kezdődött "maradandó alkotás" amelyben részt szerettem volna venni, ez volt a Bratislava Connection. Itt végig részt vettem több karakterrel is, amelyekről devet vezettem. Jelenleg frakció vezetőjeként veszem ki a részemet a közösségben, itt is próbálkozunk vezetni a frakciónak egy kisebb bemutató részt.
NSM Berlin lebt
Ez a herceg már 500lóval jön
Bratislava Connection
Játékosok klubja
Az éjszakában jól ismert vállalkozók
Bogdanovič Klan

Rendelkezel TeamSpeak3-al?
Igen le van töltve, bár nem nagyon szoktam használni, csak ha tényleg kell.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
Azzal tudnék hozzá járulni a kezdő fórumozók dolgaival, hogy érthetően megismertetem velük a fórum szabályzatot, elmagyarázom nekik érthetően a dolgokat. Ha szükséges akár képekkel is bemutatom nekik, hogy pontosan az adott szabálysértés mit jelent, hogy azt biztos ne kövessék el illetve bemutatnám nekik azokat a részlegeket, amelyek nekik szükséges lehet ahoz, hogy egy kicsit előrébb legyen a dolgaival. Amennyiben szükséges és van rá időm akkor tudok nekik segíteni akár discord-on is hívásba hisz azért szóban, esetleg egy képernyő megosztásban sokkal egyszerűbb prezentálni egy adott dolgot.

Ismertséged a csapaton belül?
Régebbi globális moderátorok közül Matust ismerem, illetve a mostaniak közül Penczet futólag.

Mesélj magadról, minimum 10 mondatban. (Ami számodra fontos és nyílvános)
Prandoczki Márk vagyok, jelenleg 22 éves. Számítógépezős karrieremet még az általános iskolás éveimben kezdtem elsőnek a minecraftal illetve a különböző GTA játékokkal, amelyek azóta is képesek lekötni, nem véletlenül játszom jelenleg is. Közép iskolás éveim alatt ez a számítógépes játékozás elmaradt, ugyanis akkor voltak számomra érdekesebb dolgok az életben emiatt ki is maradt egy kisebb idő. A karanténban kezdtem el unaloműzés céljából, hisz az egész napos itthonlét mellett sok mindent az ember nem tudott kezdeni magával és ez kellő kikapcsolódást és szórakoztatást nyújtott nekem. Koromnál fogva már sajnos nem járok iskolába már lassan 4éve beléptem a felnőttek világába és elkezdtem dolgozni, jelenleg egy helybéli szállodában dolgozom. A karantén idején sajnos hivatalos esportolóvá avanzsáltam, mert elég komolyan elvesztem a WoW világában részt vettem versenyen is, illetve mint mellékes állás ként itthonról pénzt kerestem vele, mint booster. Mára már ez a dolog felhagyott, mert elég komoly függőséget tud okozni, illetve az embernek nagyon sok idejét felemészti és az sem kizáró ok tekintve, hogy multiplayer játék így sajnos sok alkalommal összehoz téged benne random emberekkel akik közül a döntő többség elég káros hatással van az emberi ideg rendszerre. A számítógépezésen kívül más hobbim is, amelyet szeretek és űzök már több éve az nem más, mint a kondi termi súlyzós edzés, illetve pár hónappal ez elött kezdtem el újra nagyjából 8 év után az nem más, mint az úszás. Nagyjából nyolc év után kezdtem el újra, az általános iskolában versenyszerűen úsztam de sajnos fül problémák miatt abba kellett hagynom tíz év után.

 
Utoljára szerkesztve:

aCsáki

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 25.
345
438
Pécs
V4 karakter
Zeus Marseus
szervusz, tisztességes figura vagy sok sikert kívánok neked a továbbiakban, légy szerencsés.
 
  • Menő
Reactions: tigusz.

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 316
15 878
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket.
Sajnálattal tájékoztatunk, hogy jelentkezésed nem jutott tovább a második körös meghallgatásra.


Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
  • Vicces
  • Dühítő
Reactions: ZSOLESZ és Macseek
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.