Tiffany D Cartell jelentkezés a Redline Auto Service állományába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Noked_Lee

Barangoló
2019. 04. 11.
75
16
Siófok
V2 karakter
🌌kazuhiro ayato🌌
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Tiffany D Cartell >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas Hospital, 1984.9.30 >

Édesanyja lánykori neve:
<Melissa Ourbun>

Jelenlegi lakcíme:
< Redsand West 135. >

Hány éve él a városban?:
< Születésem óta itt lakok, tehát már 35 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért, mert szeretnék egy nyugis, megbízható munkahelyet, és azt hallottam, hogy a bérek sem olyan alacsonyak. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Azért, mert régen édesapám műhelyében bütyköltem és elég ügyes voltam benne, és gondoltam kipróbálom magam újra ebben a szakmában, meg már meguntan a taxizást.>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem még nem.>

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Taxi,South Deli Shop 24/7 >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Tiffany D Cartell >





dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 17600perc kerekítve.>

Eddigi frakcióid:
< Las Venturas Taxi >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs, azért szeretnék ide jelentekzni.>

Mióta RP-zel?:
< 4-5 éve kisebb-nagyobb kihagyásoskkal.>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mert nagyon megtetszett a frakció az idők során, és láttam, hogy jelentkezést hírdettek ezért jelentkeztem. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Mert megbízható, hűséges, munkáját szerető ember vagyok és viszonylag sokat tudnék fent lenni a szerverem. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 2-szer voltam. https://imgur.com/a/Oz4oscN ((sajnos ma szereztem egy jailt amit amúgy teljesen jogosan kaptam :( )) >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Egyszer voltam, de azt kulcs leadás miatt kaptam. https://imgur.com/a/LJFtiBI >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<Tessék: https://imgur.com/a/kceaKlc >

Voltál-e már szerelő?:
< Más szervereken igen (Hungary Life) de itt SeeMTA-n még nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 15 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< A nyitás óta, de komolyabban tavasszal kezdtem el játszani. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen igen.>

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesn használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 5-6 óra hétköznapokon, hétvégéken akár 10-et is. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Mivel még iskolás vagyok, ezért Délután lennék aktív nagyrészt. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Az 1. lehetőséget választanám, de hétvégéken lehet az, hogy 13:00 előtt is fent vagyok. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Siófok kertvárosában élek a szüleimmel és egy testvéremmel. Gergőnek hívnak és 15 éves vagyok. Szabadidőmben főként játszani szoktam, vagy a haverjaimmal lógni. Jelenleg egy helyi általános iskola 8. osztályában vagyok, továbbtanulni egy szintén helyi gimnáziumba szeretnék menni emelt angolra vagy kéttannyelvű tagozatra. Szorgos, csendes ember vagyok, aki pozitívan áll mindig a dolgokhoz, a körülöttem lévő emberekkel jól kijövök. Körülbelül 10 éves korom óta az autók megszállotja vagyok, főleg a versenyautóknak (F1, F2, DTM, WRC). >
 
Utoljára szerkesztve:

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.10.28. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: Noked_Lee
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.