Tico Hawkins jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ticoo

Barangoló
Támogató
2022. 05. 15.
91
167
20
LV karakter
Tico Hawkins
V2 karakter
Ticoo Pablito
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

Tico Hawkins

Születési helye, ideje:

Los Santos 12.05.2000

Édesanyja leánykori neve:

Amanda Hawkins.

Jelenlegi lakcíme:

Las Venturas Tockshore West 55

Hány éve él a városban?

Fél éve.

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Mindig is érdekelt az autók világa és hivatásos szerelőként szeretném folytatni mindennapjaimat, ezzel segítve másokon.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Nem vagyok trehány és nem kapkodom sohasem. Terhelhető vagyok és precíz. Könnyen tanulok és szeretek is tanulni. Megbízható kedves úr vagyok, bármit rám lehet bízni, nem fogok csalódást okozni.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Nem.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Szeretnék a cégnek egy olyan tagja lenni, akire azt mondják: Na ő! Oszlopos tagja szeretnék lenni a cégnek.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Terveim szerint nem hagynám el a céget sohasem, ameddig az egészségem engedi.

Előző munkahelye(i):

Nem volt még munkahelyem.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

Nem volt.

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

https://imgur.com/a/qPtd80x









A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


Tico Hawkins





Redline Auto Service 2023
Est.2017.



Red-Line-Auto-szoba-kislog.png




Játszott perceid:

29 330

Eddigi frakcióid:

Nem voltam még frakcióban.

Eddigi frakcióid távozásainak okai.

Nem volt.

Jelenlegi frakciód:

Nincs.

Mióta RP-zel?

Idén lesz 7.éve.

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?

Szeretném a szerveren töltött időmet hasznosan tölteni, segíteni a többi játékosnak is ezzel.

Miért pont téged válasszunk?

Türelmes, érett. magabiztos és döntésképes vagyok. Ha vannak hangulatingadózásaim nem vetítem ki ezt a közösség egyik tagjára sem, ezzel elrontva más kedvét. Tapasztalt vagyok az rp-ben, gyerekkoromóta rp-zem és szeretek is.

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

Volt jailem még a V3 idején, detektorral való futás amikor bekerült, valamiért nem írja itt, de ezt leírom.

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

Ez az egy bannom volt sajnos, saját figyelmetlenségből hazudtam, mert elnéztem a logomban pár mp-et, de végül megkaptam rá az unbannom.

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Voltál-e már szerelő?

Nem.

Mennyi idős vagy?

19 éves vagyok, márciusban töltöm a 20. életévem.

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?

2022. 02. 25. 00:28

Használsz-e TS3-at?

Igen.

Használsz Facebook fiókot?

Igen.

Használsz Discordot?

Igen.

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?

Egyenlőre 4 órát is akár, ez az edzésemtől függ. Viszont március után amikor indul a mezőgazdaság ez csökkenhet.

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?

Is-is. Ez az időmtől függ, de ha van időm akkor bármikor.

Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):

19 éves faluban nevelkedett srác vagyok erdész végzettséggel. Jelenlegi főállásom a mezőgazdaság, mellékállásban Narancsnak vagyok a videóvágója. Aktív életet élek, ezalatt azt értem, hogy nem mindig csak otthon ülök a gép előtt, hanem: Edzeni, Crossozni járok, szeretek sportolni, extrémen szeretek élni akármiről is van szó. Természetesen rp-zni is szeretek, főleg a jó részletes izgalmas rp-k amik vonzanak. Felnőtt felfogással rendelkezem és felnőtt szemmel is látom a világot, nem is érzem magam 19-nek, inkább vagy 25-nek és ezt mindenféle nagyképűség nélkül írom. Szeretem a kihívásokat. Jó a problémamegoldó képességem.





Redline Auto Service 2023
Est.2017.
 
  • Imádom
Reactions: laller_vok

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
403
308
31
LV karakter
Joseph Ortega
830redline_auto_service_l.png


Tisztelt Jelentkező!

A Redline Auto Service vezetősége megkapta és feldolgozta az Ön jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva

Várjunk Önt egy személyes beszélgetésen ((TeamSpeak 3)) a következő időpontban:
2024.02.02 19:00

Javasoljuk, hogy a beszélgetésig nézze át cégünk szabályzatát és minden egyéb leírást!
Ezúton is gratulálunk és sikeres felkészülést kívánunk!
 
  • Imádom
Reactions: Ticoo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.