Tiah Mikhailov Jelentkezése a See City Car Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AbdulKoma

Újonc
2019. 01. 19.
21
34
Szeged
V4 karakter
Jane Dirk
LV karakter
Sasha Mendez
V2 karakter
Tiah Mikhailov
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Tiah Mikhailov
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 6472
IC SZINT: 11-es level

KOROD: 14 éves vagyok, igazából félig 15. (9 nap múlva születésnapom)
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: OMSZ
TÁVOZÁSAID OKA: Ki léptem
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra (egyszer-kétszer változhat)
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-5 óra (szintén változhat egyszer-kétszer)

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Bencének hívnak. 14 éves vagyok, lassan 15. Magyarországon azon belül Szegeden élek. Jelenleg 9.-es vagyok, Gépjármű Mechatronikusnak tanulok. Szabadidőm nagyrészét az MTA-val való játszás tölti ki. Nagyjából 1 év kihagyás után most próbálkozok vissza térni a szerverre, újra egy jó közösséghez tartozni. Baráti körben csak Abdul-nak szoktak szólítani. 2018-ban 1-2 évet jártam Grappling-re. Barátságos vagyok, viszont gyorsan eltudják nállam lőni a pöttyöst ezt próbálom javítani, próbálok higgadt maradni minden helyzetben. Jól tudok csapatban dolgozni, jól kijövök másokkal.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Régebb óta szeretnék már a frakcióhoz illetve egy remek, rp-s közösséghez csatlakozni. Illetve új embereket szívesen megismernék.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: A DM-es adminjail-t nem nekem akarta osztani az admin, egyből ki szedett az AJ-ből.​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.