Ti Wang --> Niight | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
428
598
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Ti Wang

Panaszolt fél admin neve:
Niight

Panasz pontos megfogalmazása:
helytelen bírálat.

Bizonyítékok:
https://pastebin.mtasa.com/1000004798
https://pastebin.com/FX5rgDB3
+ video amit a bíráló adminnak küldöm.

Megjegyzés:
-
 

Niight

Barangoló
Támogató
2020. 05. 21.
84
105
18
Eger
V4 karakter
Navarro Norbert
LV karakter
Norbert Borislaw
V2 karakter
Norberto Cannavaro
Hali! Amit küldtél bizonyítékot nem mutatta ki, hogy rátok lőttek. + A log szerint az este folyamán 3 ATM-et fúrtak ki, ami megengedett.
 

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
428
598
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
Hali! Amit küldtél bizonyítékot nem mutatta ki, hogy rátok lőttek. + A log szerint az este folyamán 3 ATM-et fúrtak ki, ami megengedett.
Én azt értem hogy a video nem bizonyította amit meg is értettem. Még mindig arra nem kaptunk normális választ és az mellet mentél el hogy miért mentek San Fierroból Los Santosba majd vissza San Fierroba. Azt nem is értem hogy hogy jött fel hogy hány ATM-t fúrtak erre pont senki nem panaszkodott.
 

Niight

Barangoló
Támogató
2020. 05. 21.
84
105
18
Eger
V4 karakter
Navarro Norbert
LV karakter
Norbert Borislaw
V2 karakter
Norberto Cannavaro
Én azt értem hogy a video nem bizonyította amit meg is értettem. Még mindig arra nem kaptunk normális választ és az mellet mentél el hogy miért mentek San Fierroból Los Santosba majd vissza San Fierroba. Azt nem is értem hogy hogy jött fel hogy hány ATM-t fúrtak erre pont senki nem panaszkodott.
A szabályzat nem tiltja azt, hogy kifúrnak egy ATM-et, és a kazettákat másik városban lévő gyárban törjék fel, és azt sem, hogy ha fúrtak, nem fúrhatnak egy másik városban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.