Elutasítva ThomsonSmitch - vigil

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Max32

Újonc
2024. 08. 22.
1
0
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
< ThomsonSmitch >

Kitiltás időpontja:
<
2024. 02. 26. 18:01 >

Kitiltás időtartama:
<
örök >

Admin neve, aki kitiltott:
<
vigil >

A kitiltás indoka:
<
OOC kereskedés, adminnak való hazudás, admin átverésének kísérlete, PP-s item csomagtartózása >

Amiért szeretnéd a kitiltás feloldását:
<
el kezdem a lég elejétől ahogy történt ez az egész, én egy sima játékosnak registraltam magam hogy munka után szórakozhassak stb, nem volt soha szándékomban hogy ki legyek tiltva a szerverről, az a helyzet hogy rossz barátságban voltam amiben roszra vittek engem, én mind egy ujoncs aki meg akkor nem olvasta el a szabályzatokat bele ugrottam mindenbe amit mondtak, nem tudtam hogy ez a egész amit teszem szabály szeges, olyan bolond voltam. Viszont már azóta amióta le lettem tiltva változtak dolgok, az egész szabályzatokat már fejből tudom, annyit tanultam hogy egy hetet éjszakánként fel voltam hogy meg egy kis szót is ne értsek félre hogy mindent meg ertsem és tudjam mindent, A bol B be tudom az egészet, változott már a viselkedésem is, most jobban oda tudok figyelni, és tudok mi az a törődés, őszinte leszek apa lettem és már most tudom mi az a törődés, járok munkába és igen törődnöm kel a családommal is, de viszont a szabad idömben Nagyon szeretnek a szerveren jatszani, gondolom magok akik eszt most olvassatok igazat adtok nekem, amikor van egy kis szabad időtök ez a legjobb hogy be ültök a székbe és bele merűltök egy virtuális játékba ahol más gondolatokra jutok, tudom hibát követtem el valamikor de már most meg változtam, és most már csak egy jó szórakozásra várok munka után mert egy játék sem tetszik úgy mind a v4 LV, imádom bárki bármit mond ez a top. >
 

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
660
1 221
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow
Erre az indokra nem fogsz UB-t kapni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.