Thoms Jack jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Thoms Jack

Újonc
2019. 07. 24.
2
0
V4 karakter
Thoms Jack
-IRL Egy kicsit rólam: Balogh Dávid vagyok 14 éves vagyok Fejér megyébe élek azon belül Nagyveleg Petőfi utca 1 Hobbim: foci Gép Futás És a kosárlabda
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-IC: Thoms Jack vagyok 23 éves 12 éves koromba elhunyt apám és 15 éves koromba meg anyám hunyt el. Ezért nevelő szülők kerültem betöltöttem a 18 éves kort és el költösztem San Fiero-ba És 20 éves koromtól Költösztem Las Venturas-ba. Kicsiként mindig rendőr akkartam lenni És most itt a lehetőség így jelentkezem 23 évesen. Remélem Sikerül.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- RP Szabályok ((Ha kel))

1.MG: MetaGaming: OOC Felhasználása IC.
Példa:Cheatboxbol ki olvasod a nevét és fejelented hogy fegyvert árul.

2.RK: RevengeKill: Halál utáni bosszú.
Példa: Ha megölnek és oda mész Bosszú-ért akkor Lesz RK.

3.DM: DeathMatch: Ok nélküli ölés
Példa:Hogy megy egy Járokelö az úton/Járdán és oda megyünk megölni.

4.PG: PowerGaming : Hösködés
Példa:Rád Tartja Banda/Rendőr a fegyvert és elfuc. Amikor IRL be nemtenéd meg

5.CK: Characterkill: Cherben való megölés
Példa:Aki Írt/Ír azt megölöd.

6.SK: SpawnKill: Spawn-oláskor Kill
Példa:Hogy Belép a Játékba De még elsekeszte a játékot akkor már megölöd.

7.DB: Drive-By : autóval ember ölés

Példa:Van egy autód és öszevesztél a ember társadal és adig elütögeted amig megnem hall.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Egyéb hozzá szollás

-Remélem sikerülni fog Ts en nemtudok beszélni mert el lett keverve a fej hallgató így nem tudok beszélni elöre is Bocsánat a Helyes írási hibákkal És a Mikrofon véget. Előre is köszönöm a Válaszod
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.