Thommas Vincenzo Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Kökény Tamásnak hívnak de sokan csak Tomy ként ismernek. Egy átlagos fiatalnak tartom magam. Szabad időmben a családommal foglalkozom és sokat kirándulunk, további szabad időmben általában MTA szerveren játszom. "Karrierem" 2017-ben kezdtem ezen a szerveren. Nagyon nem értettem mit kell csináljak de csináltam. Azóta nagyon nagyon sok szerveren megfordultam már. Vezettem már frakciót, stb.]

Mióta játszol a szerveren?

[2017.06.27 óta játszom a szerveren kissebb-nagyobb kihagyásokkal.]

Eddigi elért dolgok:

[Frakció leaderség
Több mint 4 éve a szerver aktív tagja
Rengeteg megszerzett RP tapasztalat
Rengeteg új barát
Sokszori Ideiglenes adminsegés]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Mindigis szeretek/szerettem segíteni a játékosokon. Mostanában sokszor vagyok ideiglenes adminsegés, és megtetszett a dolog.]

Miért téged válasszunk?

[Úgy érzem, hogy ez a több mint 4év szerveren lévő tapasztalatom elég arra, hogy ezt a feladatot elvégezzem. Illetve mivel rengetegszer voltam ideiglenes adminsegéd így tudom azt, hogy milyen ez.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Naponta 3-4 órát tudok a szerveren online lenni, ami hétvégén persze növekszik 6-7órára.]

Mit teszel,ha egy olyan játékossal találkozol aki keveri az IC/OOC-t?

[Szólok AS chaten egy adminnak, hogy egy srác IC-OOC-t kever, és amenyiben az admin úgy véli, hogy szankionálja abban az esetben kiosztja a megfelelő szankciót, avagy ha betanításra szorul az adott játékos, természetesen elvégzem.]

Mutass be egy általad választott munkát a szerveren és indokold meg,hogy miért ezt a munkát választottad:

[Az egyszerüség kedvéért pontokra pontottam a munka bemutatását
1.Munka felvétele a Városházán
Elővesszük az courorunkat az "M" betű megnyomásával majd rákattintunk a "Marco Shirt" nevezetű NPC-re. Itt rákattintunk a "Benzinszállító" melletti "Munka felvétele" gombra.
munka-felvetel.png

2.Eljutás a benzinszállitó telephelyére
Amint felvesszük a munkát a térképen megjelenik egy kis teherautó icon ahová elkell jutni.
hova-ke-menni.png

3.Munkajármű felvétele
Amint megérkeztünk a telephelyre belemegyünk a KÉK CP be és rákattintunk az "Ezt szeretném" gombra.
jarmu-felvetele.png

4.Munka felvétele a telephelyen
Miután megkaptuk a munkajárművünket belehajtunk a ZÖLD CP be.
5.Kocsi tartályának megtöltése
A telephelyen 4 benzintöltő tartály van amelyik előtt egy FEHÉR keretet látunk oda be kell állnunk amint ZÖLD-re vált megnyomjuk az "E" billenytyűt.
feher-kor.png

zold-cp.png

6.Benzin elszállítása
Amint megtelt a kocsi tartálya a térképen(F11) megfog jelenni egy kis tüzes icon. Oda kell elszállítani a benzint.
7.Munkajármű leadása
Ha már nem szeretnénk tovább csinálni a munkát abban az esetben a munkakocsival belehajtunk a KÉK CP-be és rákattintunk az "Igen" gombra.
munkakocsi-leadas.png


Sokat vaciáltam, hogy a bányász avagy a benzinszállító legyen az a munka amit bemutatok, de a végén arra jutottam, hogy a benzinszállító, mivel a városházához közel van így a kezdőknek sem nagy probléma eljutni a telephelyig, illetve az egyik legjobban kereső munka így egy kis alap tőke összeszedésére is alkalmas a munka.
]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1.Városháza-Ezt a helyet azért gondolom fontosnak, mivel iratokat tud csinálni illetve munkát tud felvenni.
2.Autóiskola-Ezt azért gondolom fontosnak, mivel itt tudja lerakni a jogosítványát.
3.Autókereskedés-Itt tud autót venni, ami nagyban megkönnyíti a játékmenetelt.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Minnél elébb megpróbálom befejezni az adott RP-t, és utána segíteni a kezdő játékosnak.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Amenyiben van fent admin abban az esetben szólok AS chaten, mivel SGH nem tud szankciót osztani. Ha a szerveren nincs fent admin abban az esetben PK-ra teszem az adott személyt.]

Mit tennél,ha azt látod,hogy az egyik SGH társad bindet használ ütközésnél?

[Először is szólok az adott SGH társamnak, hogy ez így nem helyes, majd szólok egy SGH vezetőnek a dologról.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Az utolsó jailem úgy történt, hogy TEK-ben üldözés volt majd a menekülő autóból kiszállt egy személy akin nem volt fegyver, én pedig lelőttem, mivel lövés közben nem azt néztem, hogy kin van fegyver vagy kin nincs, ettől függetlenül persze jogos a jail. A többi jailt viszont én már elavultnak tekintem.
kép]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[A szerver hirdetés jailem úgy történt, hogy ctrl+c->ctrl+v vel hirdetgettem valamit, és közben valaki kért egy Discord szerver meghivót amit ugyanúgy kimásoltam és utána a következő hirdetésnél véletlen azt hirdettem ki.
kép ]
 
Utoljára szerkesztve:
F

Farkas6976

Régóta ismerlek, voltál már frakció leader is, szerintem ez is menne neked. Hatalmas TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: Darko.

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Legközelebb próbálj újra.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Tetszik
Reactions: Darko.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.