Thommas Grimes jelentkezési lapja az SCCS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AndreW™

AndreW
2019. 02. 12.
51
11
LV karakter
Andrew McCarthy
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Thommas Grimes ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Jelenleg 31846 játszott percem van. Nemtudom mikor kezdtem a játékot a SeeMTA v2 szerverén. ~

Hányas szintű vagy?
~ 25-ös szintű vagyok jelenleg a szerveren. ~

Hány éves vagy?
~ 17 éves vagyok jelenleg, novemberben töltöm a 18-at. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen voltam, NNI-ben. Nemtudom pontosan mennyi ideig, de jó hosszú ideig az biztos, a játszott perceim nagy részét ott szereztem. Az NNI-ből azért léptem ki, mert egy időre szünetet tartottam a SeeMTA-s pályafutásomban, és előtte úgy éreztem tisztának, hogy kilépek, nem akartam hogy kirúgjanak. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék a frakció tagja lenni, mert már régóta szeretnék szerelő lenni. Illetve úgy hallottam hogy a szerelők elég jól keresnek, és szükségem van a pénzre. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Napi 3-4 órát, hétvégén akár többet is tudok a szerveren tölteni. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem, nem voltam. Bizonyíték: https://imgur.com/MCmJbub ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem, nem voltam. Bizonyíték: https://imgur.com/MCmJbub ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5 mondat.)
~ André vagyok, 17 éves. Jelenleg a Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziumába járok 10. osztályba. Érdekel az informatika, de mellette szeretek biciklizni, és egyéb sportokat űzni. A jövőben ha kijárom a középiskolát, szeretnék tovább menni egyetemre valamilyen informatikával kapcsolatos irányba. Szabadidőmben szeretek számítógépes játékokkal játszani. Általában SeeMTA v2 szerverén töltöm szabadidőm legtöbb részét, mert jó kikapcsolódás, és jó haverokkal rp-zgetni. Amikor nem a SeeMTA-n töltöm az időmet, akkor haverokkal csavargunk valamerre. ~

Helyezem. @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Szia! Nekem nagyon tetszik az hogy majdnem 40 ezer játszott perccel még 1x sem voltál aj-ban. A lapod is szép lett, és jó olvasni ha leírja valaki őszintén hogy miért szeretne ebbe a frakcióba tartozni.
 
  • Tetszik
Reactions: AndreW™

AndreW™

AndreW
2019. 02. 12.
51
11
LV karakter
Andrew McCarthy
Köszönöm, hogy leírtad a véleményedet és örülök neki, hogy tetszik. Remélem felvesznek.

13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni! Figyut kaptad. @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.