Thommas Ethan --> Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fercsi1

Barangoló
2021. 11. 26.
77
88
Szentes?
V4 karakter
Sean Josh
LV karakter
Johnson Conor
V2 karakter
Hanna El Bravo
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Thommas Ethan >

Panaszolt fél admin neve:
< Balage. >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Frakció elutasítás. >

Bizonyítékok:
< https://forum.see-game.com/threads/thommas-ethan-jelentkezese.255494/ >

Megjegyzés:
< Nincs indoka, nem tudja ő maga sem nincs. Más ügyem volt vele és miután TSen beszéltem vele, "mivel ő admin" ezért ő megteheti azt hogy indok nélkül elutasítja a jelentkezési lapom úgy hogy teljesen rendben volt. nevetséges. >
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
@Buba, a frakció Főleadere hozzá fog szólni a panaszhoz, hogy kifejtse az álláspontját. Elmondtam, hogy nem vagyok köteles megindokolni hogy miért lett elutasítva, majd miután elkezdtél értetlenkedni, és összeesküvés elméleteket gyártani, lekickeltelek a TS szerverről. Teljesen mellékes a dolog, viszont nyilván valóan ezek után, hogy feljössz TS-re, és egyfajta szarkasztikus stílust is képviselsz, nem foglak széttárt karokkal beengedni a frakciómba.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nem gondoltam volna, hogy valaha lesz szerencsém hozzászólni egy admin pk-hoz úgy, hogy nem vagyok admin és nem én teszek panaszt.

Nem tudom, hogy ezt most komolyan gondolod-e vagy csak szimplán unatkozol és szórakoztatod a közösséget, de ez inkább siralmas mint nevetséges.
Nem adminként írt hozzá a lapodhoz, hanem mint a frakció egyik leadere.
Csatlakoznál egy frakcióhoz de nem tudod kik a leaderei, milyen alapvető elvárásaink vannak és hasonló.
Ha ő tudomást szerez arról, hogy milyen stílust képviselsz mondjuk ts-en, akkor nyilván az is dönthet a jelentkezési lapnál, illetve, hogy a szerveren és az azzal kapcsolatos helyeken hogy viselkedsz az mind mutat egy képet, amely alapján eltudjuk dönteni ki az az ember aki kaphat esélyt a frakcióba vagy sem.
Úgy gondolom ha már intézett veled egy ügyet és te olyan stílust képviseltél akkor az alapból lehet egy indok az elutasításra. Éppen kick helyett ki is rakhatott volna ts-ről, és akkor alapvető feltételeknek sem feleltél volna meg.
Nem értem, hogy miért csak kicket kaptál ts-ről, szerencsés vagy. Viszont az, hogy azt írod az adminra/frakció leaderre, hogy nevetséges akkor ezek után nem kell csodálkozni. Minden elutasított lapot megtudunk indokolni, és továbbra is az adott leader eldönti, hogy az illető kapjon esélyt a frakcióba vagy sem, nem véletlen tett több hónapon keresztül a frakcióért, hogy megkapja a leaderi pozíciót. @Balage26 már csak azért is jól járt el ez ügyben, ez a panaszkönyv is csak azt bizonyítja, hogy ha valami nem úgy van ahogy te szeretnéd, nem azt mondják ami számodra jó akkor az nem elfogadható, panaszt kell tenni, mert nem jogos a másik személy részéről.
Köszönöm @Balage26 hogy az adminügyintézésnek köszönhetően kiderítetted, hogy az SCCS-nek nincs szüksége az adott jelentkezőre. Ha ezért elvennék az adminod xD akkor továbbra is maximálisan számítok rád SCCS terén xD


Ez a panaszkönyv biztosan hoz neked egy eredményt, elérted vele azt, hogy egy darabig biztosan nem lehetsz az SCCS frakció tagja.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.