Thommas Ethan --> Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fercsi1

Barangoló
2021. 11. 26.
77
88
Szentes?
V4 karakter
Sean Josh
LV karakter
Johnson Conor
V2 karakter
Hanna El Bravo
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Thommas Ethan >

Panaszolt fél admin neve:
< Balage >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Sok, indokolatlan AJ >

Bizonyítékok:
< https://forum.see-game.com/threads/kyle-akutagawa-thommas-ethan-balage.255524/#post-1232916 >

Megjegyzés:
< "bind nem rp" részhez szeretnék kitértni én nem ütköztem teljes képernyőn ez tisztán látszik, ezért leirtam a szerver szabalyzatot hogy tisztaban legyen vele. Berakott 100percre spamelesre. mivel ütközés nem történt sokallom. >
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Tekintettel arra, hogy a csatolt videóból nem volt teljes mértékben kivehető az, hogy ütköztél-e vagy sem - ezért a PK további részében a hozzászólásokra hagyatkoztam. Ha te tudtad, hogy nem ütköztél, kérdezem én hogy miért védekeztél egy alapvetően hamis szabályzattal, miszerint üldözésekkor nem kell RP-zni? Egy Adminisztrátor azért Admin a szerveren, mert tisztában van a szerver szabályzatával - ergo nem kell vele felvilágosítani. Nem kérdeztem konkrétan, hogy miért nem kellett volna RP-zned. A jövőben hasonló esetekért nem ilyen enyhe büntetést fogsz kapni, hisz ez a dolog, amit tettél - egyenértékű az Admin félrevezetésével is. IC spamet pedig egyértelmű, hogy miért kaptad. TS ügyintézés során kifejtetted utólag, hogy azért nyomtad be direkt, mert a rendvédelmisek nem voltak hajlandóak válaszolni neked. Erre egyértelműen nem megoldás az, hogy többször visszapörgeted a chatből a mondanivalódat, hanem ahogy mondtam is, keress fel egy ORFK leadert, és elmondja az ilyenkori eljárásmódot.

A büntetés kiosztásánál mérlegeltem, és tekintettel arra hogy mindkét szabálytalanságot direkt követted el, annak tudatában büntettelek. A jövőben is így fogok cselekedni természetesen.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!
PK jogtalan.

Ha jobban ráközelítesz a videón akkor látszik,hogy nekimentél a kerítésnek és szikrázik is.
 
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur és Balage.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.