Thommas Ethan --> Akashi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fercsi1

Barangoló
2021. 11. 26.
77
88
Szentes?
V4 karakter
Sean Josh
LV karakter
Johnson Conor
V2 karakter
Hanna El Bravo
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Thommas Ethan >

Panaszolt fél admin neve:
< Akashi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan 1Hónapos bann. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/1zvK2On >

Megjegyzés:
Az egész úgy kezdődött hogy OOC megkérdeztem egy NAV leadert hogy meddig vagyok fekete listán nálluk. Érdekelt. Azért nem akartam ezért TS-en hülyülni mivel fölöslegesnek tartottam ha már ott van előttem OOC chatre irtam neki hogy álljon meg kerdezni akarok ekkor megálltak satuzva a keresztezodesnel ekkor valóban belejuk durrantam mivel B-be még irtam hogy álljon meg. Ekkora elkezdett igazoltatni ezek előtt mondtam hogy nyugi OOC gyors kerdes IC nem vagyok itt. Tudtommal van is ilyen. Én kicsit gáznak tartom azt hogy egy ilyet nem lehet megoldani ilyet mivel régen lehetett. Ekkora hívtam admin ki gondoltam segíteni fog de balszerencsemre csak szépen szolva kibaszott velem. Ekkor a rendőrbácsi elkezdett RP-zni admin ügy közben valamint utána bevitt. Bent elkeztem RP-zni mindent IS. egyfolytában odajött akashi és elkeztedd minden olyat allitgatni ami vagy meg se tortent vagy szimplán normál RP szituálcióban meg van engedve ez nállam nem! köszönöm. Mondott egy olyat hogy folytatjuk vagy jail mondom folytssuk erre ő olyat szolt hogy ok ez után is egyfolyt odajövögetett. Irtam hogy folytathatnank mar? Kicsit volt OOC stilom de 1honapos Bannra nem volt elegendő ok. Összességében nem megfelelően járt el majd a rendőr fiú csak annyit irt hogy elintézed légyszi mert 30p és edzésem van. erre ő a 350perces jail helyett adott egy honap bann-t . Teljesen jogosnak tartom a PK-t valamint a vezetőség fele javaslom hogy beszéljenek el akashival. Köszi.
 

AkashiV2

Újonc
2019. 07. 28.
24
39
23
V4 karakter
Akashi Lorenz
V2 karakter
Lusia Cresces
Szia kedved Thommas!
Először is nagyon szerettem volna ha kitértél volna a bannod többi indokára is!
Másodszor is nagyon nagyon megköszönheted hogy türelmes voltam veled 1 órán keresztül vártam hogy megváltozz egyfolytában ooc stílusod volt és minősítettél mást is és engem is! Szerettem volna azt is hogy leírd ide hogy feljöttél hozzám ts re a navossal együtt és olyanokat mondtál nekem hogy " várjál már csatlakozok fel b+ " ezt eljátszottad 2x, és még akkor is türelemmel álltam hozzád. Majd mikor már a hangod is felemelted mikor normálisan mondtam neked valamit akkor elég volt, Kaptad is az 1 hét bant ts ről!
Harmadszorra: 1 óra és 5 percig foglalkoztam az ügyeddel hogy rp z a navossal és megértsd hogy nincs olyan hogy te oda mész egy navoshoz ooc egyedül az admin van jelen ooc te nem! Amikor oda mentem kérdeztem hogy mi a baj elmondtál minden senki nem rp zett közbe (ezt a bíráló admin látni fogja a logokból). Be vittek össze vissza rp ztél mindent húztad az időt mindennel ( ezt is láni fogják a logokban).
Negyedszerre és utoljára: Nem kívánok foglalkozni az ügyeddel tovább. Várom a bíráló admin válaszát. Ja és még valami ha nyitsz egy pk.t akkor a helyesírásra kicsit legyél tekintettel!
Köszönöm!
 

Fercsi1

Barangoló
2021. 11. 26.
77
88
Szentes?
V4 karakter
Sean Josh
LV karakter
Johnson Conor
V2 karakter
Hanna El Bravo
"Másodszorra:"Én ezt ezzel azzal azért még kiegészíteném 2xkicrasheltem a felcsatlakozás közben amit jeleztem 3szor majd majdnem hogy már rámordiotttal hogy "akkor mehet a jail vagy mi lesz" valami hasonlo valamint a "bazdmeg" ről várom a hangfelvételt köszönöm. Ezek után valóban felemeltem a hangom mely jogos volt mivel elég erősen szoltál hozzám melyet egy adminnal kezelni kéne tudnia.
"harmadszorra" NEM VÉLETLENÜL várakoztattam meg mivel végig kicsesztél velem egyfolytában viszont melyet a rendőrúr bácsi a Joradn vagy ki semmi közével elkezd minősíteni nem rakod be. Teljesen igazságos. "negyedjére" a helyesirasrol csak annyi hogy angol billentyűzeten nehéz minden ekezetet egybol megirni igy nem is nagyon szarakszok vele valamint ez altali minositesedet koszonom szepen.
 

AkashiV2

Újonc
2019. 07. 28.
24
39
23
V4 karakter
Akashi Lorenz
V2 karakter
Lusia Cresces
Szerintem nem vagyok köteles bizonyitani a saját igazam, mellesleg nem förmedtem rád. Végig nyugodtan beszéltem hozzád. De bent volt végig ts en krsztn ő is tudja állítani hogy ez így volt. elhiszem hogy ub t szeretnél meg hogy jogos legyen a pk de azért ennyire ne hazudozzunk hogy még én legyek a rossz.
Nem kívánok többet hozzá szólni a panaszodhoz! Várom a bírálatot!
 

Fercsi1

Barangoló
2021. 11. 26.
77
88
Szentes?
V4 karakter
Sean Josh
LV karakter
Johnson Conor
V2 karakter
Hanna El Bravo
Nem te fogod eldönteni mikor zárul le , KEDVES URAM! krsztn nem hibáztatom hogyha neked ad igazat társad természetesen hogy neked ad igazat ki másnak teljesen logikus. Ez olyan mint mikor suliban ellövöd a pöttyös labdát melynek jelenttése, mikor először szarul viselkedsz nálla végig olyan lesz veled. Ugyan ez történt itt is mivel felbasztad saját magadat TS-en mikor igazam volt. valamint a b+ról továbbá várom a nem megtörtént videót.

smexy válasza:
A panaszkönyv alatt mutatott stílusodért a szankciódat megkaptad.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Aki panaszkönyvet nyit válogassa meg a szavát és gondolja át mi az a kultúrált kommunikáció/viselkedés (ha igaza van, ha nem).
Máskor ha panaszkönyvet nyitsz, bizonyítékként logokat csatolj, ne egy képet a banodról.

Zárom, helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.