ThomasDiezel66 - skeZ

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ThomsonSmitch

Újonc
2023. 09. 15.
1
0
V4 karakter
Thomas Diezel
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
ThomasDiezel66

A ban időpontja:
2024. 09. 13. 18:19

A ban időtartama:
örök

Admin neve, aki bannolt:
skeZ

A ban oka:
50.000$ feletti átverés

Amiért szeretnéd az unbant:
az egész ugy történt hogy nem jól értettem meg eszt a szabalyzatott amit meg szegtem, úgy kezdődött az egész hogy oda mentem egy srác hoz és meg kérdeztem nem e érdekel antik, egyből mondta hogy igen érdekel kérdezte mennyi értékben van antikom stb, de nem kérdezte meg hogy mi és mennyi db van nekem, őt csak érdekelt át adót a pénzt és nem tudta mit is igazából vásárol, persze át adot a pénzt és én el mentem, és itt szegtem meg a szabályzatot amit nagyon bánom hogy meg szegtem, nem értettem hogy miért lettem ki Bánolva mert akkor is azon voltam hogy ez nem szabály meg szeges, de asztan ahogy most jobban át olvastam a szabályzatot rá jöttem hogy csak akkor nem lenne szabály meg szeges ha át adnék neki legalább 1-2 db antikot is, persze amit én nem tedtem meg, szóval ennyi lenne az egész hibám amit csináltam azon kívül nagyon dolgos és aktív voltam a szerveren normálisan viselkedek és nem járok semmi rossz úton, csupán el voltam zavarodva mivel persze pont péntek 13 volt amikor ez történt, igen tudom hogy ez nem a lényeg most, csupán annyit szeretnek hogy meg ercsenek engem kedves adminok hogy nem szándékból volt és hogy nagyon meg tisztelne ha újra léphetnek a szerverre, gondolom esély mindenkinek jár hogy ki javítsa a hibáját

Megjegyzés:
ez útján remelem meg értenének engem és meg engednének hogy továbbra is jatszhassak a szerveren

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.