Thomas Silverman Panasza Dwayne Steiner?-re

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

OkToPuSz

Barangoló
2019. 01. 10.
86
40
V4 karakter
Thomas Silverman
LV karakter
Thomas Silverman
V2 karakter
Thomas El Silverman
hXzCD7B.png


TamSpeak 3 neved:
Dr.Thomas Silverman//OkToPuSz

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
Dwayne Steiner?

Panasz pontos megfogalmazása:
Moderátor joggal való visszaélés, moderátor létére nem tudja értelmezni a szabályzatot, és nem ismeri azt hogy mire is vonatkozik pontosan, illetve lekezelő stílus.

Bizonyítékok:
<21:26:45> You were banned for 7 day(s) from the server by "Dwayne Steiner?" (Flegma stílus,mások lenézése.#DWAYNE)

Megjegyzés:
Szeretném ha Grega Admin hozzá szólna a panaszhoz mivel vele volt éppen admin ügy, mert ő hallota az egészet hogy az úr moderátor létére milyen stílust engedett meg magának, továbbá nem tartotta tiszteletben az én beszédjogomat, és az én szavamba vágott.
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Hello, csak gondoltam hozzá szólok mivel a most mér én is benne vagyok a ban indokban, meg hosszabbítás véget.
 

Rikk

Barangoló
2019. 01. 10.
77
45
Pápa
LV karakter
Declan Blevins
A jogaimmal nem éltem vissza,egyfolytába beszólogattál nekem,illetve lenézően beszéltél."Nem tudod értelmezni a szabályzatot? Jó segítek". Többször szóltam,hogy változtass a stílusodon,de továbbra is folytattad. Lekezelő stílust fogalmam sincs mire értetted,szerény véleményem szerint én normálisan álltam hozzá a dolgokhoz. E: A bannod át lett rakva 90napra.
 

OkToPuSz

Barangoló
2019. 01. 10.
86
40
V4 karakter
Thomas Silverman
LV karakter
Thomas Silverman
V2 karakter
Thomas El Silverman
Milyen indokkal hoszabítottad 90 napra? Semmi közöd nem volt az egészhez, ott sem voltál nem hallotál semmit, és oktalanul 90 nap?
 

Rikk

Barangoló
2019. 01. 10.
77
45
Pápa
LV karakter
Declan Blevins
Én kértem meg rá,hogy rakja át 90-napra,mivel a 7 napot nem tartottam elegendőnek. Jelzem,hogy a szabályzatba bele van írva,hogy akár örökre is bannolhatnak emiatt.
 

OkToPuSz

Barangoló
2019. 01. 10.
86
40
V4 karakter
Thomas Silverman
LV karakter
Thomas Silverman
V2 karakter
Thomas El Silverman
És ez nem a jogaiddal való vissza élés? Jelen helyzetben is csak azt fitogtatod hogy te ezt is meg tehetnéd.
 

Rikk

Barangoló
2019. 01. 10.
77
45
Pápa
LV karakter
Declan Blevins
Ez egyáltalán nem visszaélés, az imént leírtam,hogy azért rakattam át 90 napra,mivel nem tartottam elegendőnek a 7 napot.Ennyit írnék, várom a bírálást.
 

OkToPuSz

Barangoló
2019. 01. 10.
86
40
V4 karakter
Thomas Silverman
LV karakter
Thomas Silverman
V2 karakter
Thomas El Silverman
Szerintem a 7 és a 90 között van egy kicsit nagy ugrás, és ha a 7 nem reális szerintem a 90-sem. az 1 hónap még talán.
 

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Moderátor joggal való visszaélést, lekezelő stílust fejtsd ki kérlek.
Illetve bizonyítékot is csatolj, légy szíves.

Az alatt, hogy nem tudja értelmezni a szabályzatot és nem tudja,
hogy mire vonatkozik, mit értesz pontosan?

Moderátornak joga van megszabni a szankció mértékét és kiosztani azt.
Mivel ő csak 7 napra tud bannolni, ezért kért meg felette lévőt, aki tud többre is.
 

OkToPuSz

Barangoló
2019. 01. 10.
86
40
V4 karakter
Thomas Silverman
LV karakter
Thomas Silverman
V2 karakter
Thomas El Silverman
Mivel hang felvételt nem lehet készíteni így az hogy, említettem hogy beszélek, és ő is közbe beszél annak aminek én. Fel emeli velem szemben a hangját, felegma stílust használ, illetve, nem ismeri a szabályzatot! Mivel az autóból való PG nincs ha te a sofőrben ülsz. De ő váltig állította hogy már pedig az úgy is vonatkozik, hogy ha ő anyóson ül. Hol ott ez a szabálypont nem. Lehet nem volt megfelelő stílusom, neki is jeleztem hogy nem a legjobb napomon fogott ki. Össze vesztem barátnőmmel, és másfél év lehet kuka nem ide tartozik. De én szóltam neki hogy ha lehet ne vitatkozzon velem. El ismerem hibáztam de akkor is irreális ez az idő.
 

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
A TS3 szabályzat ezt írja le a felvétel készítéséről:
"7. Tilos felvételt készíteni Főadmin és/vagy SModerátor (vagy magasabb rangú) ember engedélye nélkül!
Ez alól kivétel ha bizonyíték fejében készült a felvétel..."

Az IG szabályzatot ne keverjük ide, az ebből fakadó
félreértések nem számítanak moderátor ügyintézésnek.

Kérdésem továbbá, ha nincs semmiféle bizonyíték,
hogy bíráljam el a panaszkönyvet?​
 

OkToPuSz

Barangoló
2019. 01. 10.
86
40
V4 karakter
Thomas Silverman
LV karakter
Thomas Silverman
V2 karakter
Thomas El Silverman
Ha van a moderátorban akkor be vallja a saját hibáját is. Ha nem akkor nem. Grega válaszát is várnám mert ő is végig hallgatta az egészet.
 

Grega

Újonc
2019. 01. 10.
64
30
Kiskunhalas
V4 karakter
Gustavo Rivera 🇲🇽
LV karakter
Vasziljev Igor 🇷🇺
V2 karakter
Engelbert R Kayser 🇩🇪
Hali nálam voltatok ügynél mind a ketten ingerültek voltatok amit meg is értek meg neked oktopusz rossz napod volt ahogy mondtam amit meg is értek mindenkinek lehet rossz napja. Az meg hogy éppen egymás szavába vágtatok úgymond természetes hisz mindketten ki akartatok állni a saját állításotok mellett.
 

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Az a vicces,hogy azt állítottad,hogy a moderátor nem ismerte a szabályzatot miközben te nem vagy tisztában vele. A másik,hogy ha nekem szar napom van akkor rúgjak bele mindenkibe a ts-en? Én megértem ha problémád van de akkor ne igy csináld. Lépj le és pihenj. A ban hosszúságát moderátor dönti el. A 90 nap szerintem is sok. Módosítva lesz 60 napra. A többit Dzsonó intézi.
 

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Bizonyítékok nélkül ezek csak üres vádak.
Az itt leírtak alapján a panasz jogtalan.
Zárom / Helyezhető​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.