Thomas Shimberg Jelentkezési Lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Salgotarjan

Újonc
2022. 12. 17.
19
13
V4 karakter
Thomas Shimberg
LV karakter
Thomas Sihinberg
V2 karakter
Blanche Shimberg
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Gergő, 16 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Hát 2022. 12-ik hónapjában regisztráltam de nem játszottam. 235 percem van jelenleg de azon vagyok, hogy több legyen! ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Semmilyen Szankcionálásom nem volt még. ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Változó de átlagba olyan 3-4 órát tudnék ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Egy 16 éves srác vagyok semmi extra. Imádom az autókat annyira, hogy ezt kifejezni sem tudom normálisan. Nem sportolok semmit de ha nagyon muszály akkor magasságom miatt kosarazok. Nekem nagyon nagy életcéljaim vannak külföldön és szeretném teljesen elhagyni ezt az országot egyszer. Most tizedikes vagyok középiskolában Kereskedelmet tanulok. Most a Spárban dolgozok/gyakorlatra járok mint árufeltöltő. Sok zenét hallgatok (kb amikor tudok akkor hallgatok), négyes tanuló vagyok. Autók terében hatalmas álmaim vannak amit estig sorolhatnék.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Thomas Shimberg~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 1977, 09. 22. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ 8 Általános, Középiskola (Hivatásos tákoló) ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretnék végre a lábamra állni és dolgozni, Jól beszélek angolul és Nagyon jól dolgozok csapatba. És szeretnék egy baráti közösség és egy jó csapat tagja lenni ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Thomas Shimberg vagyok 1977-be születtem a Los Santosi korházba. Semmilyen egészségügyi problémám nincs. Általánosba kitűnő tanulo voltam Közép iskolába pedig négyes átlagom volt. A szakmám az Tákoló és élek halok az autókért. Van Kamionra, Buszra, Kisteherre vezetői engedélyem. Előző munkahelyeim ezek voltak: Kamion sofőr. Minden vágyam, hogy bekerülhessek a Fix And Drive csapatába. ~

Aláírás:
Thomas Shimberg
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: XrEaL101

Izumbir

Újonc
SzerverAdmin
v2
2021. 01. 22.
64
39
V4 karakter
Roger Artur
V2 karakter
Yannick Scherer

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a mai nap folyamán (2023.07.28) 21:50-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.