Thomas Ropper Jelentkezése[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Máté ~



Életkorod:

~ 16 ~



A játékon belüli szinted:

~ 25 ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ https://imgur.com/a/Y6CPzc5 ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Rendelkezem, de csak szükség esetén használom. ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Igen ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ Fehérváron járok szakközépiskolába, itt is élek. Nagyon szeretek akár csak úgy, egy szituációt le RP-zni, szabadidőm nagy részét a seeMTA szerverén töltöm,barátságos vagyok de sajnos lusta is. Az emberekkel kedvesen bánok,viszont ha valaki nem szimpatikus nagyon ellenszenves tudok vele lenni. ~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Thomas Ropper ~



Anyja, apja neve:

~ Jessica Ropper, Thomas Ropper ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ thomasaropper@gmail.com ~



Büntetlen előítéletű?

~ Nem, de megbántam ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://imgur.com/a/hNESku5 ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Nincs ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Számomra nagyon fontos, mivel eddig is mindíg csapatban dolgozam, és ezután is keresem a lehetőséget a csapatban való együttműködésre. ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Igen, ha probléma van az autómmal szinte mindíg önökhöz fordulok. ~



Csatolja be önéletrajzát:

~ Thomas Ropper a nevem, San Fierróban születtem, egy kedves vidéki házban,nagy családban nőttem fel és sokszor segítettem édesapámnak a kocsi/motor szerelésekben. Már itt is sokat tanultam a szakmáról és ezt követően ebben a szakmában tanultam tovább szakközépiskolába. Tanulmányaim jól sikerültek, egyetemet végeztem. 10évig tanultam kínaiul, tökéletesen beszélem a nyelvet és mellette 3évig tanultam angolt. Mindígis érdekeltek az autók, illetve hogy működnek. Mára elég érettnek érzem magam arra hogy munkábaáljak egy ilyen neves cégnél. ~




Aláírás:

Thomas Ropper
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 04.03-án 18:00kor TS meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.