Thomas Rich UB kérelme SMOD felé

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DavidBmc

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
231
275
20
V4 karakter
Cirino Milano Moretti
LV karakter
Misha Zinoviya
V2 karakter
Lia Giordano


Teamspeak felhasználó neved:
Thomas Rich

UID-d:
g60a8pkkTY9UYXv5xWioJngALa4=

Bann pontos időpontja:
1 éve (pontosabban nemtudom)

Bann pontos indoka:
You are banned permanently. Reason: "Fun/Szidás/Modi előli kilépés#Takibá Kozeph"

Ki bannolt ki:
Takibá

Amiért unbant szeretnél kapni:
Tévesnek találom a bannomat és ha valamivel bárkit is megbántottam szeretnék oszintén bocsánatot kérni

Megjegyzés:
Egynap felmentem Ts re hogy Taxi frakiba szeretnék jelentkezni majd ráírtam Takibára majd megpokelolram miután 2 3 órát vártam és nem válaszolt.Utána behuztak majd lekurva anyáztak és a vége egy Bann lett.​
 

Csedwik

Újonc
2019. 01. 11.
59
7
Budapest
V4 karakter
Frank Wright
LV karakter
Frank Wright
V2 karakter
Frank Wright
Érdekes történetet meséltél el. ..és ebből mi igaz?

Aki 1 éve van kibannolva az nem azt mondja a bannra, hogy "tévesnek találom". Valami más történet?
 

DavidBmc

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
231
275
20
V4 karakter
Cirino Milano Moretti
LV karakter
Misha Zinoviya
V2 karakter
Lia Giordano
Az tortént mint mondtam hogy taxi frakcióba szerettem volna jelentkezni majd megkérdeztem hogy hanyas szintunek kell lenni majd 2 3 óra várakozás után megpokeoltam hogy itt van e utána behúztak hogy miért zaklatom amikor nem ér rá.Majd sehol semmi elkezdtek kurva anyázni meg szidni utána kozolték velem hogy ki leszek rakva a ts3 szerverrol 1 hétre és ha folytatom akkor orok bann lessz.Teltek a napok már csak 3 nap lett volna amikor látom hogy PERMANENT.Ekkor nem csináltam semmit mivel megkaptam az UBt v3 ra és ott kezdtunk el játszani majd amikor onnan kitiltottak akkor megkaptam az UBt LV re ahol játszottam.Ez volt 2018ban és mint láthatod nincs sok játszott idom.Most meg ujra szeretnék játszani rpzni de viszont nem vesznek fel frakcióba mivel nincs tsem.

Akkor magyaránmondva le sz*rtam és megvolt a véleményem a kozosségrol most meg már érdekel a dolog!
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Helyedben nem nézném verébnek az SModerátort.
 

DavidBmc

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
231
275
20
V4 karakter
Cirino Milano Moretti
LV karakter
Misha Zinoviya
V2 karakter
Lia Giordano
  1. Nincs kozod az Unban kérelemhez
  2. Az igazat mondom és szándékomban nem ál lenézni vagy kibeszélni vagy alábecsulni a SModerátort.

Amennyiben nem hisz nekem nem tudok mit csinálni!Ez tortént és leírtam.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Én hiszek neked. Sok meglepetést okozott már nekem Takibá és sok cifra dolgot el is hiszek ezzel kapcsolatban. Unbant megadom. Második esély mindenkinek megjár.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.