Thomas Reed jelentkezése a Fix&Drive -hoz.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dmnk

Újonc
2019. 11. 30.
61
70
19
Budapest
V4 karakter
Justin Floyd
V2 karakter
Thomas Floyd

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Dominik, jelenleg 16 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019 -ben kezdtem el újra játszani a szerveren. 99.586 játszott percem van a szerveren. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/3GM9lLQ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen, igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Hétköznap 4-5 órát, hétvégén 6-7 órát is akár. Igen tudnám teljesíteni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Dominiknak hívnak, jelenleg 16 éves vagyok. Pest megyében élek testvéremmel és az apukámmal. Jelenleg 10. osztályba járok, és rendész szakon tanulok. Ezen a szakon is szeretnék a későbbiekben dolgozni és a nagyszüleim, valamint apukám példáját követni ezen a téren. Szabadidőmben elszoktam járni haverokkal szórakozni, "csavarogni". Mivel rendész szakon tanulok elég sokat foglalkozok az edzéssel, de viszont be is tudom jól osztani az időmet. Elég barátságos vagyok, sokszor kerülök olyan helyzetbe a mindennapokban, hogy csapatban kell dolgoznom, tehát ehhez is hozzászoktam. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Thomas Reed ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Medical Center, 1995.04.12 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Gyerekkorom óta autókkal voltam körbevéve, édasapám sokszor szerelt autókat, ez engem eléggé megfogott. A seregben is sokszor magunk szereltük meg a járnűveket. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Thomas Reed -nek hívnak, Los Santos Medical Center -ben születtem 1995.04.12 -én. Volt egy testvérem, akivel felnőttem.. Viszont utólag derült ki, hogy nincs köztünk vérrokonság. Édesapám a katona volt, édesanyám pedig orvos. Anyukám betegségben halt meg, apukám pedig a háborúban. Ezek után még kiskoromban Layla Mawyd örökbe fogadott fia lettem. Korábban a See City Honvédségnél töltöttem be Altábornagyi rendfokozatot, valamint Parancsnoki beosztást, a Nemzeti Nyomozó Irodánál pedig Hadnagyi rendfokozatban voltam és Információs Hivatal Főigazgató -i beosztásban voltam. A See City Honvédség állományából eltávolításra kerültem, de már előtte is sok időtt töltöttem a szerelőtelepen, valamint az utóbbi időben is. ~

Aláírás:
Thomas Reed
 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
27
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.01.28) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.