Elfogadva Thomas Reed//Dominik1337 --> Pasa.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dmnk

Újonc
2019. 11. 30.
61
70
19
Budapest
V4 karakter
Justin Floyd
V2 karakter
Thomas Floyd
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Thomas Reed//Dominik1337 >

UID-d:
< bkFC8pkOoML+6FY9CPy1riWuOVg >

Bann pontos időpontja:
< 2021. 01. 27 >

Bann pontos indoka:
< You are banned permanently. Reason: "Pihenj Kicsit #Pasa >

Aki bannolt:
< Pasa >

Amiért unbant szeretnél kapni:
< Szeretnék ennek a közösségnek újra a tagja lenni, frakcióba szeretnék ismételten jelentkezni, valamint a régi barátokkal újra beszélni.. Persze ezeket mind úgy, hogy ezaz 5 hónap alatt megváltoztattam teljesen a stílusomat, hozzáállásomat is. >

Megjegyzés:
< Igazából ahogy az előző unban kérelmemnél leírtad a dolgokat, hogy miket csináltam akkor alaposabban elgondolkoztam ezen az egészen, hogy miket is csináltam. Tény és való, hogy az a hozzáállásom ami akkor volt egyáltalán nem ebbe a közösségbe való volt és most sem lenne egyáltalán ide való.. És tisztában vagyok azzal, hogy mikor az ügy intézése történt akkor is végig azt szajkóztam, hogy hibát követtem és sajnos nem pedig egyenes voltam veled szemben.. Valójában ott is inkább próbáltam menteni a menthetőt, de kár volt hisz nem segített semmit, hanem inkább rontottam vele a saját helyzetemen. Az is igaz, hogy embereket kerültem meg azért, hogy nekem minél jobb legyen ezaz egész dolog. És tényleg amit abban a pár hónapban csináltam, az alapján nem volt semmi helyem ebben a közösségben. A hozzáállásom, a stílusom teljesen megvátozott és megtanultam felelősséget vállalni a tetteimért, amit őszintén szólva már akkor is megkellett volna tennem. És innen is szeretnék bocsánatot kérni azoktól az emberektől akiknek ártottam, úgyhogy egyáltalán nem kellett volna és teljesen másképpen kellett volna csinálnom akkor a dolgokat. Azoktól is szeretnék bocsánatot kérni akiket csak megkerültem azért, hogy nekem minél jobb helyzetem legyen.. És tőled is szeretnék elnézést kérni amiért az úgy intézése során egyáltalán nem voltam egyenes és amiatt, hogy csak húztam az időtöket, miközben már hamarabb is megkaphattam volna a szankciót. Szép napot kívánok! >

 
  • Imádom
Reactions: aBalazs

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 390
30
Pécs
Szia.

Korrekt kérelmet írtál felém, úgy gondolom elég idő is eltelt. Nem szeretném ha továbbra is a volt hozzá állásodat érvényesítenéd. Feloldom a kitiltásod.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Carter és dmnk
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.