Thomas N Vanetti-->Fantom

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Thomas N Vanetti >

Panaszolt fél admin neve:
< Fantom >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Adom ügy nem jól birálása >

Bizonyítékok:
< A videón látszik hogy lőnnek rám illetve illetve jukas a kerekem ezért menekülni sem birtam volna illetve egy atm rabló nem fog csak ugy leszálni a motorról és csak ugy feltenni a kezért hoyg megadom magam (egy ts beszélgetésen fantom szerintem ezt kellett volna csinálnom
>


Megjegyzés:
< BB gyárnál az egyik fk társammal megfurtunk 1 atm et. Ő kint fedezett én bementem bb gyárba és szétszedtem a kazikat felültem a mocira és elindultam mikor kilőtték mind a 2 kerekemet majd oda jött 2 nni s és lőtt rám én leszáltam a motoromról majd ellőttem 1 darab lövést. >
 
  • Vicces
Reactions: Patrikkk07

Fantom

Újonc
2019. 09. 08.
29
10
LV karakter
Justin D Averay
V2 karakter
Justin D Crenshaw
Szia.
A Jailed PG miatt kaptad, ami a video alapján teljes mértékben jogosnak ítélek, és kitartok az állaspontom mellett, hogy PG volt.
Erre hivatkozol, hogy ATM rabló vagy, ezért rántasz fegyvert egy nagykaliberű fegyveresre, aki céloz a testedre? Nonszensz.
A kereked kilövése pedig érthető volt, mivel ATM-et raboltatok.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
figyeld irl nem fogja csak egy bankrabló ugy megadni magát szerintem ezt te is tudod de várom a bírálást. Bodó hozzád mehg anyit füznék hozzá hogy én nem daráltam senki kocsiját az egész atm rabláson egyetlen 1 lőszert használtam el és az is akkor volt mikor te daráltál és 1 lőszert tudtam csak lőnni.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni.
Jogosan kaptad a szankciót Fantomtól.
Szerintem te se gondolod komolyan,hogy rád szegezik a fegyvert te meg leszállsz a motorról és elkezded lőni őket.


PK jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.