Thomas Mendez jelentkezése a Las Venturasi Taxitásrsasághoz. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aJoker

Újonc
2019. 01. 14.
40
22
Zala Megye
V4 karakter
-
LV karakter
Joker Smith
V2 karakter
Thomas Mendez
Lap.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Jankó Dominik
Hány éves vagy?
15 éves vagyok.
Hány játszott perced van?
7500 körülbeblül, de persze ez változik a bírálásig.
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam még AJ-ben.
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam kitíltva.
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Nem volt, ez az eredeti.
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Igen, tavaly ugyanígy voltam a Taxiban. :)
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Mert, fontos ügyem volt, nem akartam várakoztatni a leadereket és ezért kiléptem a frakcióból, normális körülmények között persze. :)
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Igazábol nem büszkélkedem a dolgaimmal, de tavalyról 500.000 dolláros vagyon, full venomos autó, és RP tudás.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Mivel civilkedés nem jön be nekem annyira, ezért körübelül minden órámat tudnám rá szánni, mivel érdekel és szeretem.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Természetesen.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Mivel már van tapasztalatom a frakcióban, nem kell annyira betanítani, mint pl. olyan aki most van először a frakcióban.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Jankó Dominiknak hívnak, 15 éves vagyok. Jelenleg Rendészeten tanulok tovább, és focizok egy csapatban. Nyáron nagyjábol otthon vagyok, és rengeteg tudok játszani. Este is szoktam játszani, inkább kaszinózgatok, és Taxiznák ha sikerül :D. Barátaimmal szoktam játszani. Van egy bátjám, és normális körülmények között élünk. Nagyjábol, ennyi. :D


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Jelentkező neve:
Thomas Mendez
Jelentkező születési helye, ideje:
Las Venturas Hospital 1995.06.12
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Doug Andrea
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Természetesen.
Miért szeretne ide jelentkezni?
Mert régen itt dolgoztam, hiányoznak a kollégák, az utasok a sok humor illetve állást kell találnom.
Miért pont önt vegyük fel?
Mert, van tapasztalatom, el tudom szórakoztatni az utasokat, mindig vigyázok az autóra, mindenre odafigyelek főlleg az utasokra, és sok tapasztalatom van vezetésben.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
A csapatmunka csak akkor jó ha jó emberekből áll össze. Ha sokan vagyunk sokkal többet tudunk egymásnak segíteni, illetve sokkal több a humor, és sokkal jobb a kollégákkal, barátokkal együtt lenni mint egyedül.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Egyértelműen igen!
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?
Természetesen.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
Üdvözlöm a Taxitársaság Vezetőit. Engem Thomas Mendeznek hívnak, egy átlagnál kicsit kitűnöbb lakos vagyok a barátaim szerint, nem kell roszra gondolni :D. Rengeteget vezettem, autót, motort, hajót. Mondhatjuk, hogy a vezetés az életem. Nem rég jöttem meg Los Santos városbol, mivel az édesanyám elhunyt és az ő temetésén voltunk az öcsémmel Mark Mendezzel. Van egy Mercedes E420 autónk, ami közös de a legnagyobb erőmmel rajta vagyok, hogy vegyek egy sajátot. Az álomautóm egy Mercedes E250 ami meg is valósult, de sajna közbeszoltak fentről, és el kellet adnom. Azóta szomorkás az életem, nagyon szerettem azt az autót. Mivel nincs állásom, ezért szeretnék jelentkezni a Taxitársaság köreibe, mivel hiányzik a vezetés, az utasok, a sok humor és a kollégák többsége. Nagyon szerettem a Taxitársaságot, ezért is szeretnék visszatérni. Ismerem az egész céget, tisztában vagyok minden létező, írt, íratlan szabállyal. Az előző évben, sem volt gond a vezetésemmel, mindig vigyáztam az autóra, legfőbbképp az utasok tesitéppségére. Köszönöm, hogy időt szántak rám!
Kérjük csatolja az önéletrajzát:
Thommas Mendeznek hívnak, 1995-ben születtem a fővárosban. Van egy testvérem, apánkat születésünk óta nem ismerjük, édesanyánk pedig nemrég halt meg. Imádok vezetni, volt részem kipróbálni a taxizást, mivel én is a cég tagja voltam egy ideig. Rengeteg tudok dolgozni, mivel sok a szabadidőm. A szabályokat betartom, tisztességes Amerikai állampolgár vagyok. Kedvenc italom a kóla, de sokszor szoktunk sörözni haverokkal, tesómmal. Rengeteg foglalkozok autóval, mivel autószerelő a szakmám is. A 8.osztályos általános iskolát sikeresen kijártam, ezt követően egy bukás nélkül a szakmunkásképzőt is.Szeretek focizni, kedvenc hobbim a horgászat. A jogsim 2014 óta van meg. Három nyelven beszélek.:Angol, Német, Magyar, mindegyik felsőfokú. Rendelkezem érvényes okmányokkal.

Aláírás: Thomas Mendez
Kelt.: 2019.06.09.
 

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Carol O Lefebvre vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019.06.13. 19:00 (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés: Nem lett rossz lap.
 

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
A frakció tagja lett. Helyezem.
 
  • Tetszik
Reactions: aJoker
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.