Thomas Martines - Mate Angelo [Lac]

2023. 01. 28.
4
0
V4 karakter
Thomas Martines
LV karakter
Thomas Martinez
V2 karakter
Thomas Martinez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Thomas Martines


Panaszra tett személy InGame neve:
Mate Angelo


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Szia! Sziasztok! abból alakult az egész hogy haverom és ő verekedésbe keveredtek, aztán a csávesz miután a rendőr odament és leállította verekedést és elkülte őket két irányba, visszament majd lekopte a haverom verdáját (Kreca Martines a haverom neve). Aztán miután ezek után leköpte a kocsit rp-vel megint összeverekedtek de viszont mostmár a két lábát eltörte így vártuk a rendőröket, és ő addig a kocsi mellett rpzett egy ilyet: [2024-08-25 16:19:34] [Output] : *** Mate Angelo kivesza kcosiobl egy eros fájdalom csillapitot. Ezek után lefixelte a kocsit is és lelépett.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Itt látható a healkártyázás.

https://pastebin.com/DX5LEC9K Itt látható az is hogy lelépett mielőtt kiért volna az admin.

Megjegyzés:
Előre is köszi hogy elolvastad.
 

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 102
708
V4 karakter
Keith Nash
Várom a válaszát. @Thomas Martines közben te vagy a haverod írjátok le légyszíves, hogy a verekedés miből alakult ki.
 
Utoljára szerkesztve:
2023. 01. 28.
4
0
V4 karakter
Thomas Martines
LV karakter
Thomas Martinez
V2 karakter
Thomas Martinez
A verekedés abból alakult ki hogy egy motoros nekiment Kreca-nak aztán odajött ez a csávesz is és elkezedett ic magyarázni, utána elment a rendőr mivel úgy tartotta jónak hogy egyik jobbra másik balra, utána elment Kreca visszament horgászni aztán a gyerek odament leköpni a kocsit és ebből alakult ki a verekedés.
 

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 102
708
V4 karakter
Keith Nash
Értem, és akkor a balesetet úgy kell megoldani, hogy elkezdtek verekedni? Továbbiakban ő válaszoljon kérlek.
 

Decosa

Újonc
2024. 08. 25.
1
0
V4 karakter
Kreca Martines
LV karakter
-
V2 karakter
-
Mivel indokolatlanul szétverte az autóm (azzal még nem is nagyon bajoltam) de utána mikor horgásztam megint oda jött elkezdett köpdösni és megint elkezdte verni az autóm
 

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 102
708
V4 karakter
Keith Nash
Mikor verte szét az autódat? A videón én azt látom, hogy az autót te ütöd. Thomas pedig említette, hogy a játékos motorral volt tehát nem éppen értem. Küldd el kérlek a logot a balesettől a kilépésig.
 
2023. 01. 28.
4
0
V4 karakter
Thomas Martines
LV karakter
Thomas Martinez
V2 karakter
Thomas Martinez
A Motoros teljesem másik player volt, akinek a kocsiját szétverte vagyis rávert párat, az ütötte az ő verdáját de viszont azt nem klippeltem le.
 

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 102
708
V4 karakter
Keith Nash
Várom a teljes logot továbbra is a balesettől egészen a kilépésig.