Thomas Floyd visszaszerelési kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dmnk

Újonc
2019. 11. 30.
61
70
19
Budapest
V4 karakter
Justin Floyd
V2 karakter
Thomas Floyd
visszaszerel-s.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Chararcter rész

1. Teljes neve
Thomas Floyd.

2. Születés helye, dátuma
Los Santos Medical Center, 1995.04.12.

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, Glen Park 13.

4. Telefonszáma
742125

5. Mikor szerelt le az állományunkból?
2021 Decemberében.

6. Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
Zászlós, nem volt kiemelt beosztásom.

7. Leszerelésének mi volt az indoka?
Magánéleti gondok miatt történt a leszerelés.

8. Miért szeretne újra nyomozó lenni?
Szeretném folytatni a szolgálataimat a Nemzeti Nyomozó Iroda állományában. A már korábban megkezdett nyomozó -i tevékenységemet szeretném a továbbiakban is folytatni. Az akkori problémákat melyek a leszerelésemhez vezettek megoldottam, így azok már többet nem fognak előfordulni.

9. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
Igen.



Out of Chararcter rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Dominiknak hívnak, jelenleg 17. életévemet töltöm.

2. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?

Rendőrség | Őrmester (Abba hagytam az MTA -t).
Terrorelhárítási Központ | Főtörzsőrmester (Átjelentkezés NNI -be).
See City Honvédség | Vezérezredes, Hadnagy, Altábornagy (Leadás, valamint leader elvétel, amennyiben szükséges részletezem TeamSpeak 3 -on).
Nemzeti Nyomozó Iroda | Hadnagy, Zászlós (Időhiány, magánéleti gondok, Kórházba voltam).


3. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen.

4. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Régebben is "tetszett" maga ez a nyomozói tevékenység. Alapvetően folytatnám ugyan azokat az rp -ket, valamint ugyan azt a hozzáállást a frakcióhoz amit már korábban is.

5. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen.

6. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Mint már említettem Dominiknak hívnak, 17 éves vagyok ugye jelenleg. Rendész / Honvéd kadét szakon tanultam még, de miután nekem a tanulmányaim ott megszűntek elmentem esti iskolába, ahol kedden és szerdán 15:00 -tól 20:45 -ig van tanítás. Mellette családon belül csinálunk egy testtetováló iskolát, valamint egy bajor sörözőt. Mivel családi vállalkozás is suli, meg a meló mellett eléggé sok szabad időm van, azokban az időben általában, vagy a számítógép előtt ülök, vagy éppen barátokkal megyek el bulizni.

7. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


8. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

HoPeV2

𝓵𝓲𝓯𝓮 𝓲𝓼 𝓪𝓫𝓸𝓾𝓽 𝓉𝒾𝓶𝓲𝓷𝓰 ⌛
Támogató
2019. 01. 18.
211
418
21
V2 karakter
𝓳𝓮𝓼𝓼𝓲𝓬𝓪 𝓪𝔂𝓭𝓮𝓷
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: dmnk
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.