Thomas Floyd visszaszerelési kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dmnk

Újonc
2019. 11. 30.
61
70
19
Budapest
V4 karakter
Justin Floyd
V2 karakter
Thomas Floyd
nnilogo.png


Nemzeti Nyomozó Iroda visszaszerelési formanyomtatvány

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés autómatikus elhelyezést/elutasítást jelent.


IC


Teljes neve
- Thomas Floyd -

Születési hely, dátum
- Los Santos Medical Center, 1995.04.12. -

Bejelentett lakcíme
- Los Santos, Glen Park 13. -

Telefonszáma
- 742125 -

Mikor szerelt le az állományunkból?
- 2020 Novemberében. -

Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
- Hadnagy, Információs Hivatal - Főigazgató, METRO Tag, Akadémiai Oktató. -

Mi volt a leszerelésének az indoka?
- Magánéleti gondok miatt történt a leszerelés. -

Miért szeretne újra nyomozó lenni?
- Szeretném folytatni a szolgálataimat a Nemzeti Nyomozó Iroda állományában. A már korábban megkezdett nyomozó -i tevékenységemet szeretném a továbbiakban is folytatni. Az akkori problémákat melyek a leszerelésemhez vezettek megoldottam, így azok már többet nem fognak előfordulni.-

Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
- Elfogadom. -



OOC


Neved
- Botos Dominik -

Életkorod
- Jelenleg a 16. életévemet töltöm. -

Milyen frakciókban voltál eddig, és miért léptél ki?
- Rendőrség | Őrmester (Abba hagytam az MTA -t).
Terrorelhárítási Központ | Főtörzsőrmester (Átjelentkezés NNI -be).
Nemzeti Nyomozó Iroda | Hadnagy (Időhiány, magánéleti gondok).
See City Honvédség | Vezérezredes, Hadnagy, Altábornagy (Leadás, valamint leader elvétel, amennyiben szükséges részletezem TeamSpeak 3 -on). -

Tudnád teljesíteni a kötelező, 1000 percet?
- Természetesen igen. -

Milyen karaktert RP-znél a frakcióban?
- Egy kissé akaratos, kíváncsi, de ez mellett céltudatos személyt alakítanék. Alapvetően egy hatalasmas béketűréssel rendelkező ember lenne, viszont amennyiben valakinek mégis sikerül őt kihozni a sodrából, abban az esetben nehezebben tud nyugalomra találni. Aki szeret csapatban dolgozni, így számíthatnak rá társai, viszont esetenként szereti a magányt. A személy akit alakítanék törekedne a viszonylag gyors és pontos feladat elvégzésre. -

Van teamspeaked, mikrofonod és discordod?
- Igen. -

Mesélj magadról, mivel foglalkozol, mik a kedvenc időtöltéseid?
- Mint említettem Dominiknak hívnak, jelenleg 16 éves vagyok. Rendész / Honvéd kadét szakon tanultam, viszont több okból kifolyólag a tanulmányaim ott megszűntek, így most esti iskolában tanulok kedden és csütörtökön 15:00 -tól 20:45 -ig. Van egy szellemileg, valamint testileg sérült testvérem így rá is nagy figyelmet fordítok, így miatta is már meg kellett tanulnom a felelősség vállalást. Mivel a heti két nap suli mellett rengeteg szabadidőm van így sportolni szoktam, valamint haverokkal barátokkal el járkálok "csavarogni". -

UCP kép a névváltásaidról
- https://imgur.com/a/PL6zyLs -

UCP kép az adminjailekről és kitiltásokról
- https://imgur.com/a/PL6zyLs -


 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.