Thomas Fischer // ThomasOffical Jelentkezése Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 12.
20
10
LV karakter
Thomas Hudson

x3zePcK.png


IG neved:
- Thomas Fischer -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 5 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Voltam, V3-on, 4 hónapig. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 5-6 órát -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 4-5 órát. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Megfelelő tudással és tapasztalattal rendelekzek ahhoz, hogy eltudjam látni ezt a feladatot. Jó probléma megoldó, illetve konfliktus kezelő készséggel rendelkezem. Elég talpraesett vagyok, nem kell mindent a számba rágni, emellett céltudatos vagyok. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Rengeteg szabad időm lett a vírus végett, amit szeretnék minél hasznosabb dolgokra fordítani. Szeretném a kezdő playereket segíteni mukámmal TeamSpeaken. Emellett még több tudásra, illetve tapasztalatra szeretnék szert tenni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Elsősorban, mivel nem ismeri a szabályokat, ezeket magyaráznám el neki. Ha valamit nem értene, azt mégegyszer elmagyarázom neki. Utána elmagyaráznám neki, hogyan tud a TeamSpeak szerveren különböző embereket megtalálni és hozzájuk eljutni. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Véleményem szerint minden ember egyenrangú. Amivel többet hozzá tudnék tenni az az aktivitásom lenne. Emellett még annyi, hogy nem kéne betanítani meg mindent elmagyarázni, mint egy kezdő moderátornak, mivel korábban is láttam már el ilyen feladatot. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Barneyval és Denissel beszéltem már párszor. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- 3-as moderátor szeretnék lenni minimum. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Szorgalmas -
- Kitartó -
- Segítőkész -

Negatív:
- Haragtartó -
- Türelmetlen -
- Néha flegma, ha olyan napom van. -

Mennyi idős vagy?:

- 18 éves -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok. Tamásnak hívnak. 18 éves srác vagyok. Hajdú-Bihar megye székhelyében, Debrecenben élek szüleimmel. Nagyon szeretek RP-zni már lassan körübelül 5 éve RP-zek. SeeMTA szervereken 2015 óta játszok. SeeMTA V3-on voltam már Adminsegéd, illetve moderátor is. MTA mellett foglalkozok még programozással és FL Studioban szoktam Remixet készíteni. A játékok mellett sokat sportolok. 11. éve lesz idén, hogy kézilabdázok. Számos sikert értem már el és számos címet hoztam már el. -
 
Utoljára szerkesztve:

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Ne haragudj, de ahhoz képest, hogy V3-on voltál moderátor, jól összecsapott lapot hoztál össze. Sok időt nem fektettél a megírásába, sablonos is lett.
 
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.