Thomas F Oakwood - Ralo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GrantX

Újonc
2019. 08. 09.
11
2
V4 karakter
Thomas F Oakwood
V2 karakter
Thomas F Oakwood
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Thomas F Oakwood >

Panaszolt fél admin neve:
< Ralo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan AJ >

Bizonyítékok:
< [2019-10-20 21:52:16] [Output] : Admin[1] Ralo: (( nem nyitok vitát )) >

Megjegyzés:
< Úgy kaptam adminjailt, hogy gyakorlatilag az admin nem volt tisztában az RP szabályokkal. (DM=Ok nélküli ölés) Viszont DM-nek az én tettem nem tudható be. Fegyvert rántottam, mivel a srác hergelt: [2019-10-20 20:37:17] [Output] : Kalapos Joe ordĂtja: az análvonaton nincs megállás! (mondjuk ez elég rossz indok, mellékelek egy másikat is: [2019-10-20 21:34:29] [Output] : Kalapos Joe ordĂtja: menj már gerci). Úgy gondolom, hogy ez elég nyomós indok arra, hogy lelőhessem, mellesleg még menekült is, ÚGY, hogy fogtam rá a fegyvert. Tehát a srác még PG-zett is. Az admin meg szinte nem is értette, hogy mit kéne tennie, szerintem nem egészen érti a szerepét. Ezután pedig még próbáltam ÉRTELMES vitát kezdeményezni, melybe az admin, tudván, hogy nekem van igazam, nem ment bele. enyhítést is kértem, azt sem kaptam. 400 perc adminjailt kaptam jogtalanul. >
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Nem vagy tisztába a szabályokkal.

Jogtalan!
 

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Kedves Thomas!

Kiegészíteném egy picit a leírásodat. Képekkel bizonyítva és a te illetve a sértett elmondása alapján is egyértelmű volt a helyzet. A sértett azután küldött el titeket ilyen szavakkal, miután már kultúráltan 2 szer mondta az illető, hogy hagyjátok békén. Ezek után 3. ra beszólt nektek egy ilet, amire te elővetted az AK-t és kilőtted a srácot ( BÁNYÁNÁL = Forgalmas hely) Mikor aztmondtam hogy ez DM, akkor közölted hogy ez nem is az. Ezek után beraktalak admin jail ba 400 perc Forglmas helyen DM indokkal. Természetesen utánna egyből elkezdtek zúdulni a PM-ek, hogy nem értesz egyet. Én erre kultúráltan válaszoltam, hogy amennyiben nem értesz egyet nyiss PK-t, illetve hogy erről a továbbiakban nem szeretnék vitatkozni.

Ezek után jöttek az extrák, amiért kaptál +bűntetést.

Hgby9MZ.jpg
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.