Thomas El Silverman panasza ----> Zoli-ra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

OkToPuSz

Barangoló
2019. 01. 10.
86
40
V4 karakter
Thomas Silverman
LV karakter
Thomas Silverman
V2 karakter
Thomas El Silverman
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Thomas El Silverman >

Panaszolt fél admin neve:
< Zoli >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen ügyelbírálás, szabályzat nem pontos betartatása, saját frakció ügy intzése >

Bizonyítékok:
<​
[AdminJail]: Zoli bebörtönözte Thomas El Silverman-t 420 percre.
[AdminJail]: Indok: HalálRP, PG
>

Megjegyzés:
< Az ügy annyi volt hogy a rendvédelem üldözött, és bele lökött minket a vizbe. Mi ki pattantuk a kocsiból és el kezdtük úszni, akkor ugye még nem láttuk hogy fegyvert fognak ránk de nállunk is volt csak úsztunk közben. És ha vizbe is esek még 2 társammal keresztül nem fogom magam könnyen meg adni a rendvédelemnek, mivel én vagyok a cartel egyik fejese, és én tudo ma legtöbbet a szervezetről és addig küzdök ameddig tudok ic hogy ne buktassam le azzal ha el kapnak. ( Ezt értem arra ha meg motoznak rengetek széfkulcs kapukulcs kocsikulcs van nállam, és ha utánna keresnek nem veszélyeztehetem ezzel a szervezetet.) És ez így szerintem az az én olvasatomban a pg az hösködés, de nyilván ez a szerepemtől függ, mert ha én egy ilyen szerepben vagyok a szerveren akkor nem ugyan az vonatkozik rám mint egy hétköznapi civilre. De ez az én meglátásom várom a nagyobb admin válaszát és a bírálatig nincs mit hozzáfűznöm. Illetve a halál rp az hogy el kezdtem le úszni a viz alá mert lőttek? És azzal védekezett a rendvédelem hogy "figyelmeztető lövés" nyilván ha rámlőnek akkor akkor nem úsztok tovább a víz tetején, nem az volt a terv hogy meg fulladjak, hanem az hogy ne lőjjön le. Hihetetlen, de rég nem olvastam már az újításokat hogy van ilyen is hiába játszok itt régen, és tudom hogy a szabályzat nem ismerése nem mentesit a büntetés alól, viszont a szankcióval nem értek egyet. Mert elég egyoldalú lett az ügy bírálata hogy a rendvédelem küldödd két videót hogy fel szólítottak amit én ic nem is láttam. Csak azok a megaphoneok látszódnak amik még a kocsis üldözés közben sikerült. https://imgur.com/a/HvzB6wC Várom a bírálást. https://imgur.com/a/HvzB6wC Saját fk ügy intézése részhez: Mivel a NAV is részt vett az üldözésben és a rendvédelem többi tagja is, azt értem hogy a végén az nni maradt az ügy végénél, de a nav is éríntett volt at ügyen. Így elég egyoldalúnak tartom a bírálatot továbbra is mivel rendvédelmis admin intézte a rendévdelem ügyét, és azt az ügyet amiben a saját frakciója is érintett volt, ami az üldözés.>
 
Utoljára szerkesztve:

OkToPuSz

Barangoló
2019. 01. 10.
86
40
V4 karakter
Thomas Silverman
LV karakter
Thomas Silverman
V2 karakter
Thomas El Silverman
Akkor nézd meg a videót amit küldtem, és ez nem figyelmeztető lövés volt amit le adott mellém ha csak nem a "fülem mellé" akarta mert elég közelre sikeredett. És a linken amit küldtem ott áltod ezt hogy azért kezdtem el le úszni. Nincs további hozzáfűzni valóm várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: Harison és Tihike

ZoliV2

Zöldfülű
SzerverAdmin
v2
2020. 11. 14.
182
57
22
Berhida
V4 karakter
William Clinton
LV karakter
-
V2 karakter
Benito El Fuego
A rendvédelem videójából nem látszik, hogy rád lőttek volna. A saját FK ügyről meg annyit, hogy engem nem a NAV hívott ki, hanem az NNI. Amikor ügyet intéztünk csak NNI-s volt ott velünk.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Harison

OkToPuSz

Barangoló
2019. 01. 10.
86
40
V4 karakter
Thomas Silverman
LV karakter
Thomas Silverman
V2 karakter
Thomas El Silverman
Amit én fel töltöttem ott a linkje azon látszik, kérdeztem el küldjem ezt válaszoltad : [2021-04-27 21:27:55] [Output] : Thomas El Silverman: (( akkor küldjek egy videót hogy lőnek rám? ))
[2021-04-27 21:28:10] [Output] : Admin[1] Zoli: (( Nem rád lőtek, hanem jelző lövést adtak rád ))
És az is látszik hogy lőttek elég közelre a videó elején.
 

ZoliV2

Zöldfülű
SzerverAdmin
v2
2020. 11. 14.
182
57
22
Berhida
V4 karakter
William Clinton
LV karakter
-
V2 karakter
Benito El Fuego
Azt nem erre válaszoltam, várom a bírálást!
 

OkToPuSz

Barangoló
2019. 01. 10.
86
40
V4 karakter
Thomas Silverman
LV karakter
Thomas Silverman
V2 karakter
Thomas El Silverman
De erre kaptam válaszul mert 2x kérdeztem meg
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
A panaszt én fogom bírálni 05.04 16:00-kor várlak titeket TS3 addig a bizonyítékokat szedjétek össze, ha nem megfelelő az időpont privátba jelezzétek.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: ZoliV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.