Thomas Davidson jelentkezése a See City Car Service-be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DoziYT

Újonc
2019. 01. 10.
1
0
V4 karakter
Tobey Davidson
LV karakter
Tobey Davidson
V2 karakter
Thomas Davidson

See City Car Service jelentkezési lap!

IG Neved:
~ Thomas Davidson~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016 nyarán regisztráltam a szerverre, de 2017-ben kezdtem el komolyabban játszani, de most is volt egy nagyobb kihagyásom.~


Hányas szintű vagy?
~ 17-es szintű vagyok jelenleg.~


Hány éves vagy?
~ 14 éves vagyok, de január 14-én betöltöm a 15-öt.~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam a MOB-ba távozásom okát már nem tudom, mivel ez volt az első frakcióm. Yakuza távozásom oka: Nem vették hasznom a frakcióba mivel akkoriban még nem volt meg a saját gépem. Crips távozásom oka az volt hogy ott nem éreztem magam olyan jól. See City Car Service távozásom oka: Elromlott a gépem több mint 1 hónap volt mire megjött az új alkatrésszel.~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mivel távozásom nem olyan okból lett hogy beleunta így szívesen vissza jönnék a frakcióba. Nagyon jól éreztem magam, jó társaságot ismertem meg. Ezen kívül azért szeretnék a frakcióba csatlakozni mivel nagyon szeretem a kocsikat, és ez a frakció pont a kocsikkal foglalkozik.~


Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ igen, rendszeresen használom.~


Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Változó, de naponta fix 2-2,5-3 órát a szereléssel tudok tölteni.~


Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)
~ http://keptarhely.eu/view.php?file=20190110v00pm6xko.jpeg ez a bann annak köszönhető hogy volt egy karakterem laptopon, meg volt egy régebbi gépemen, és egyszer átrakattam az egyik accountom a másikra.~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)
~ https://kepkuldes.com/image/8dnCA ~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Dombai Zoltán vagyok 14éves. Szeretek olvasni, gitározni, focizni és Mta-zni. Körülbelül 2-3éve Mta-zok. Informatika szakra járok. Van egy youtube csatornám amin nagyon sokszor liveolok. Szabadidőmben vagy a szerveren vagyok, vagy haverokkal GTA V-özök vagy éppen Fortnite-zunk. Ha nem gépen játszok akkor telefonon zenét hallgatok, vagy valami dokumentum filmet nézek. Eléggé jól tanulok, bár vannak nehéz tantárgyak, de azon vagyok hogy év végén mindenből a legalább 4-es legyek.~

 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Nem rossz lap, jailek sem vészesek, ban pedig ilyen esetben elnézhető.. majd Koji eldönti.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.