Thomas Cavallini jelentkezése

Tomey

Újonc
2024. 06. 22.
2
0
V4 karakter
Thomas Cavallini

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 23 éves vagyok. ~

Mi az Account ID-d?
~ 243307 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 10 éve kb. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~4-5 éve kisebb-nagyobb kihagyásokkal. 4 105 perc (ez egy uj V4 karakter a régi karakteremen 32.000 amelyről igény esetén tudok UCP fotót is csatolni) ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 2-2,5 óra de hétvégente akár többet is ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Nem voltam még frakcióban.(régi karakteremmel BMS-ben voltam) ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Azt gondolom nem okoznék csalódást a legjobb tudásom szerint igyekeznék helytállni és a feladatomat maradéktalanul elvégezni ahogy a való életben is teszem, szerintem ezt a frakción belül sem lenne másképp. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Thomas Cavallini ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos. 1992.09.19 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Frederica Cavallini ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ - ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Azt gondolom hogy a Fix & Drive egy jól ismert szervíz a városban csúcstechnológiákkal jómagam is mindig itt szereltetek és nem utolsó sorban szeretnék szakmailag fejlődni illetve anyagilag is szeretnék előra haladni. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Részben igen ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Én azt gondolom hogy nem okoznék csalódást mivel teljes mértékben motivált vagyok a szakma iránt nem mellesleg alkalmazkodó, kitartó vagyok és a problémamegoldó képességem sem rossz. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ A nevem Thomas Cavallini, 1992.09.19 születtem Los Santos-ban. 31 éves vagyok egy Los Santos melletti faluban éltem eddig és nem rég költöztem vissza Los Santosba. Itt megnyitottam a saját vállalkozásomat a Cavallini's Custom fényezőmühelyet. Mindig is nagy érdeklődésem volt a járművek iránt legyen az kocsi vagy motor, ezért is nyitottam meg a fényezőműhelyemet de ugy éreztem hogy az nem én vagyok. Egy idő után elkezdtem ismerőseimnek kisebb-nagyobb javitásokat elvégezni az járműveiken mint például fékcsere, olajcsere,felfüggesztés elemek cseréje. Ezeket saját magam tanultam meg a saját bőrömön kisebb-nagyobb sikerrel. A fényezőmühelyben szerzett kreativitásomat illetve precizitásomat szeretném a Fix & Drive keretein belül is megmutatni. ~