Thomas Carl - DEPUTY SHERIFF TRAINEE [ELUTASÍTVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sinskoma

Zöldfülű
2019. 04. 27.
185
174
LV karakter
Randolph Marks
781sasd.png
APPLICATION FORM
Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.​
Formanyomtatványt a helyesírásnak megfelelően kell kitölteni.​
Ahol jelölőnégyzetbe tudja megadni a lehetőséget. [X]-el jelölje a válaszát.​
SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK
A/I. - 1. VEZETÉKNÉV: Thomas
A/I. - 2. KÖZÉPSŐ NÉV: -
A/I. - 3. KERESZTNÉV: Carl
A/I. - 4. SZÜLETÉSI HELY ÉS IDŐ: Las Venturas Medical Center, 13/10/1997
A/I. - 5. BEJELENTETT LAKCÍM:

Házszám: Motel 79

Város: Las Venturas

Állam: Nevada

Irányítószám: 89125

A/I. - 6. VOLT MÁR NÁLUNK ALKALMAZOTT:

Igen [-]

Nem [X]

A/I. - 7. U.S. HIVATALOS ÁLLAMPOLGÁRA:

Igen [X]

Nem [-]

A/I. - 8. HIVATALOSAN VÁLTOZTATTA BÁRMIKOR AZ ÁLLAMPOLGÁRI NEVÉT:

Igen [-]

Nem [X]

Ha esetlegesen igen, akkor az összes nevét sorolja fel:

A/I. - 8. CSALÁDI ÁLLAPOT:

Házas [-]

Elvált [-]

Egyedülálló [X]

Elválasztott [-]

A/I. - 9. NEM:

Férfi [X]

Nő [-]

A/I. - 10. RASSZ:

INDOID [-]

MONGOLOID [-]

AMERINDOID [X]

POLINEZOID [-]

MELANEZOID [-]

MIKRONEZOID [-]

NEGRID [-]

AUSZTRALOID [-]

A/I. - 11. TESTSÚLY(lbs): 176.36

A/I. - 12. TESTMAGASSÁG(ft): 6

A/I. - 12. TETOVÁLÁS VAGY ÉKSZEREKKEL RENDELKEZIK:

Igen [-]

Nem [X]

Ha esetlegesen igen, akkor azokat határozza meg: -

A/I. - 13. PSZICHIKAILAG ÉS ALKALMASSÁGI VIZSGÁLATÁNAK EREDMÉNYE MEGFELELŐ:

Igen [X]

Nem [-]

ELÉRHETŐSÉG

B/I. - 1. ELÉRHETŐSÉG:

Telefonszám: 38761112316

E-mail cím: thomascarl@seemail.com

ISKOLAI TANULMÁNYOK

C/I. - 1. VÉGZETTSÉGEK:

Általános iskola: Las Venturas Elementary School

Tantárgyi kurzus: Általános

Fokozat: -

Középiskola: Las Venturas High School

Tantárgyi kurzus: Egészségügy

Fokozat: Középfok

Főiskola: -

Tantárgyi kurzus: -

Fokozat: -

Egyetem: Univerity of Nevada

Tantárgyi kurzus: Bűnyügyi igazságszolgáltatás

Fokozat: Felsőfok

Egyéb: -

Tantárgyi kurzus: -

Fokozat: -

C/I. - 2. MILYEN VÉGZETTSÉGGEL RENDELKEZIK:

U.S. High School diploma [-]

G.E.D. Teszt [-]

Egyetemi / Főiskolai diploma [X]

C/I. - 3. OKTATÁSI INTÉZMÉNY ADATAI:

Az intézmény pontos helye: 1664 N Virginia St, Reno, Nevada 89557

Végzettség megszerzése: 10/04/2021

C/I. - 4. IDEGEN NYELV:

Beszélt nyelv(ek): Német


Írás / Olvasás:

Kitűnő [X]

Megfelelő [-]

Elfogadható [-]


Beszéd:

Kitűnő [X]

Megfelelő [-]

Elfogadható [-]


Megértés és felfogás:

Kitűnő [X]

Megfelelő [-]

Elfogadható [-]

KONZEKVENS KÉRDÉSEK

D/I. - 1. VALAHA SZOLGÁLT A KATONASÁGBAN:

Igen [-]

Nem [X]

D/I. - 2. BŐVEBB INFORMÁCIÓ A SZOLGÁLATÁRÓL:

Ágazat: -

Szolgálati idő (ettől - eddig): -

Elért legmagasabb rendfokozat: -

Sorolja fel a kapott díjakat és kitüntetéseket: -

D/I. - 3. SPECIÁLIS KÉPZÉST KAPOTT:

Igen [-]

Nem [X]

Ha esetlegesen igen, akkor azt sorolja fel: -

FOGLALKOZTATÁSI NYILVÁNTARTÁS

E/I. - 1. ALAPVETŐ INFORMÁCIÓK:

Cégnév: Las Venturas Taxi Corporation

Cég címe: Las Venturas, Linden Side, Shore Street 97-101.

Cég elérhetősége: 36/12-333-333

Mettől - Meddig állt alkalmazásban: 13/12/2020-11/04/2021

Pozíció: Veterán Sofőr

Feladat leírása: Személyszállítás

Heti fizetés: Változó, kb 60 ezer dollár

Munkafelügyelő teljes neve: Bruno Fleming

Munkahelyről való kilépés indoka: Egyetemi tanulmányaim véget értek

BÜNÜGYI NYILVÁNTARTÁS

F/I. - 1. 18 ÉVES KORÁNAK VALÓ BETÖLTÉSE UTÁN VOLT ELJÁRÁS ÖN ELLEN BŰNCSELEKMÉNY MIATT:

Igen [-]

Nem [X]

F/I. - 2. ALAPVETŐ INFORMÁCIÓK:

Letartóztatás dátuma: -

Rendvédelmi szervezet / ügynökség: -

Vád(ak): -

F/I. - 3. VOLT BEIDÉZVE VAGY JELENLEG BEVAN IDÉZVE FELPERES, ALPERES, PETICÍÓ BENYÚJTÓJAKÉNT VAGY BÁRMILYEN POLGÁRI BÍRÓSÁGI ELJÁRÁSBAN:

Igen [-]

Nem [X]

Ha esetlegesen igen, akkor azt sorolja fel: -

F/I. - 4. ÉRVÉNYES VEZETŐI ENGEDÉLY / FEGYVERENGEDÉLLYEL RENDELKEZIK:

Vezetői engedély [-]

Fegyverengedély [-]

Mindkettő [X]

Ha esetlegesen van más típusú vezetői engedélye is, sorolja fel: -

F/I. - 5. 18 ÉLETÉVÉNEK BETÖLTÉSE UTÁN VOLT BALESETE:

Igen [-]

Nem [X]

Ha esetlegesen igen, akkor azt sorolja fel (dátum, hely, hibás személy, keletkezett károk, sérülések, orvosi zárójelentés): -

F/I. - 6. 18 ÉLETÉVÉNEK BETÖLTÉSE UTÁN ÁLLÍTOTTAK KI AZ ÖN SZÁMÁRA HELYSZÍNI BÍRSÁGOT:

Igen [-]

Nem [X]

Ha esetlegesen igen, akkor azt pontosan fogalmazza meg: -

F/I. - 7. HASZNÁLT VALAHA ILLEGÁLIS TUDATMÓDOSÍTÓ VAGY KÁBÍTÓSZERT:

Igen [-]

Nem [X]

F/I. - 8. HA ESETLEGESEN HASZNÁLT AKKOR VÁLASSZON A LEHETŐSÉGEK KÖZÜL:

THC [-]

PCP [-]

GHB [-]

KOKAIN [-]

AMFETAMIN [-]

METAMFETAMIN [-]

SZTEROID / DOPPING SZEREK [-]

ECSTASY [-]

HASIS [-]

ÓPIUM SZÁRMAZÉK [-]

MORFIUM [-]

EGYÉB [-]

Ha esetlegesen egyéb lehetőségét választotta akkor sorolja fel: -

Függőség ha kialakult önnél, akkor hogyan kezelték az addikciót: -

OOC SZAKASZ

G/I. - 1. HOGY HÍVNAK? Tamás/Totó

G/I. - 2. HÁNY ÉVES VAGY? 16

G/I. - 3. MIÓTA JÁTSZOL A SEE GAME SYSTEM SZERVEREIN? Több, mint 1,5 éve

G/I. - 4. VOLTÁL MÁR USA RENDVÉDELMÉVEL FOGLALKOZÓ FRAKCIÓBAN? Sajnos nem voltam még.

G/I. - 5. MI A KÜLÖNBSÉG AZ USA RENDVÉDELME ÉS MAGYARORSZÁG RENDVÉDELME KÖZÖTT? (Fejtsd ki!) A magyar és az USA rendvédelme között jelentős különbségek vannak, mint felszereltségileg, mint rendszerileg. Az USA-ban leginkább a népesszégszámból, a szinte mindenki számára elérhető fegyvertartási engedélyből és a fegyverboltokban kapható éles lőfegyverekből adódóan nagyobb szintű a bűnözés, mint hazánkban. Emiatt a rendőrök az USA-ban sokkal nagyobb veszélynek vannak kitéve, a szolgálatot folyamatosan lövedékállómellényben teljesítik. Félkatonai kiképzést kapnak, más járműparkkal rendelkeznek (az USA-ban a legtöbb rendőrautót a Ford, Dodge,... Magyarországon a Mercedes-Benz, Skoda, Audi,... gyártja), illetve rendszeresítve van az autók elején egy gallytörő. Az USA „járőrei" szolgálat közben taktikai golyóálló mellényt viselnek, a sokkoló és a maroklőfegyverük mellett a szolgálati autó csomagtartójában található egy gépkarabély. Az USA rendvédelmében megfigyelhetünk egyszemélyes "patrolokat" is, míg itthon ez általában 2-3 fő. A rádión számkódokkal kommunikálnak, így gyorsabb a reagálási idejük. Az USA-ban csak akkor igazoltatnak, ha van rá valamilyen indok (pl.: szabálysértés, körözés,...), rutinellenőrzés nincsen (mint Magyarországon). Nem előírás, de egyes rendőrök szerint hasznos, ha igazoltatáskor az igazoltatásra félreállított kocsi felé menet közben ráteszik a kezüket a kocsi oldalára, ezáltal érzékelik az autó csomagtartójában, az autóban lévő mozgásokat; másodrészt ha esetleg igazoltatás közben megölik a rendőrt, a rendőr ujjlenyomata ott marad az autón, és elősegítheti a nyomozók munkáját. Hosszan tartó autós üldözéseknél, biztonságos körülmények között alkalmazzák a pit manővert és/vagy a szögesdrót útra dobását.

G/I. - 6. MILYEN KARAKTERT ALAKÍTANÁL NÁLUNK? (Fejtsd ki!)Thomas egy 20-as éveiben járó, életvidám férfi. Mindig helyén van az esze, és folyamatosan szeretne fejlődni. Kiskora óta érdekelte a rendvédelem, viszont a szülei szerették volna, hogy orvos legyen. Később mégis élt az álmának, és egyetemre ment. Kiadásait egy idő után nem tudta fedezni, és ezért az egyetem ideje alatt taxisnak állt. Számára a mindene a munka és a tanulásés ezekben szeretné a maximumot hozni. Természetesen, mint mindenki számára kell egy kis kikapcsolódás, szórakozás, olyankor a barátaival összegyűlnek és kiadják a fáradt gőzt. Családját sem hanyagolja el, szoros kapcsolatot ápol a még élő szüleivel és egyetlen lánytestvérével. A későbbiekben szeretne egy barátnőt és egy fiú és egy lány gyermeket.

G/I. - 7. ADMINJAILEK:

G/I. - 8. KITILTÁSOK:

G/I. - 9. MESÉLJ MAGADRÓL! (200 szó minimum) Sziasztok! Tamás vagyok, a többiek leginkább Tótónak hívnak, 16 éves, 10. osztályos gimnazista. Születésem óta Budapesten lakok, jól ismerem a város jelentős részét. Később majd ugyanitt Budapesten a BME-re szeretnék menni mérnökinformatikus szakra. Körülbelül 1,5 éve játszom a szerveren, eddig csak LV-n, két nap híján öt hónapot voltam frakcióban, mint taxis. Sajnso sokszor túl sokan voltunk a szerveren, a hívások számához képest, és mivel a szerveren a frakción kívül nem sok tennivalóm volt, ezért úgy gondoltam, hogy váltok. Szabadidőmben szoktam a családommal túrázni, biciklizni, barátaimmal összegyűlni (sajnos most ez a jelenlegi helyzetben nem nagyon működik), számítógépezni, de ezekkel szemben a tanulás prioritást élvez. Több évig rendszeresen jártam röplabdázni, viszont az egyesület elköltözött, próbálkoztam egy másik egyesületben, viszont a megszokott csapat nélkül nem élveztem annyira az edzéseket, már inkább csak kötelességtudatból jártam be, majd abba is hagytam, ez volt vagy két éve. Mindenféle zenét meghallgatok, kedvenc előadom nincsen. Átlagosan napi kb. 3-6 órát töltök el a szerveren, bár ebbe jelentősen beleszámít az online oktatás miatt felszaabduló lyukasórák ideje, de amíg ez nem volt, addig is a minimum aktivitási időm meghaladta a 2-3 órát. Régóta érdekel a rendvédelem, de a technikai adottságaim nem voltak erre megfelelőek, de ez megváltozott, és remélem nálatok folytathatom tovább az utamat!


Aláírásommal tanúsítom, hogy a fent megadott információk mind valósak és az én szellemi termékeim.

KELT: 11/04/2021

ALÁÍRÁS: Thomas Carl


 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: vigar

sinskoma

Zöldfülű
2019. 04. 27.
185
174
LV karakter
Randolph Marks
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetésed: 40 pont
A szerkesztésnél a keltezés és az aláírás hiányát pótoltam.
 

Tukan

Írnok deák
Támogató
2019. 02. 10.
650
897
Nyíregyháza
LV karakter
Nora Harley
V2 karakter
Victoria Knight
Untitled-2.png
Tisztelt Mr. Thomas Carl!

Ön jelentkezése átértékelésre került a megbízott vezetősségi személy által Deputy Sheriff Trainee munkakör betöltésére.

Alapos kivizsgálások után megtörtént az általunk kijelölt kiértékelés a Training Bureau for further deliberation & conclusion tanácskozás eredményeként az ön által beadott jelentkezése sikertelen státuszt foglalja magában. Ennek értelmében a kompetenciáit és a kitöltött formanyomtatványát nem tartjuk megfelelőnek.

Következő feltétel(ek) miatt került elutasításra az állományba való jelentkezése:

  • Ön által beadott jelentkezési lap több értelemben is kifogásolható, hogy a kiértékelése megfelelő legyen.
deniedsasd.png

Újra beadhatja a jelentkezését a következő felvételi ciklusban. Bármilyen kérdés vagy kétely esetén forduljon Administrative Services Command felé, akik naprakészen állnak segítségére és informálják a legfrissebb dolgok kapcsán.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.