Thomas Anthony Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tito

Újonc
2019. 09. 19.
187
521
V4 karakter
Aldo Massi
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Thomas Anthony >

Születési helye, ideje:
< Los Santos, 1984.02.26. >

Édesanyja lánykori neve:
< Lisa D. Riggs >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Venturas Street 35. >

Hány éve él a városban?:
< 4 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mivel a családomból több tag is autószerelő, így volt időm tanulni. Sokat segítettem be édesapámnak gyerekkoromban, most pedig kijártam a szükséges iskolákat, hogy én is szerelő lehessek. Szeretném megőrizni ezt a "hagyományt". >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mivel eléggé ügyes, türelmes ember vagyok, illetve szeretek emberekkel találkozni. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen, dolgoztam.. bár nem ebben a városban. >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Medical Services, Gyártósori munkás.>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Thomas Anthony >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 8034 >

Eddigi frakcióid:
< Las Venturas Medical Services >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 3-4 éve RP-zek. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Ki szeretném magam próbálni, hogy milyen szerelőnek lenni egy nagyobb szerveren. Szeretnék frakcióban RP-zni, mivel eddig csak mentősként, illetve civilként sikerült ez.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Elég sokat tudok fent lenni a szerveren, ebből a legtöbbet a frakcióval töltenék el (naponta 3-4 órát is akár, hétvégén persze többet). Való életben is ezt tanulom, igaz csak most kezdtem el. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/9scXY7f >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/j57LxBX >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/C7wZk10 >

Voltál-e már szerelő?:
< A SeeMTA szerverén még sosem voltam. >

Mennyi idős vagy?:
< 14 éves vagyok, februárban töltöm a 15.-et >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2017 elején regisztráltam, viszont most kezdtem el sokkal többet játszani ezen a szerveren. (2-3 hete) >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Van facebook fiókom, bár elég keveset vagyok rajta elérhető.. inkább messenger. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 3 órát vagy többet. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután, mivel délelőtt iskolában vagyok. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. lehetőség, bár nem tudok hajnalig fent maradni! >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Tamásnak hívnak. 14 éves vagyok. Jelenleg középiskolába járok, most kezdtem. Autószerelőnek tanulok. Szabadidőmben sokat foglalkozok számítógépekkel, illetve, ha jó idő van biciklizek is. Már kisgyerek korom óta videójátékok megszállottja vagyok, mostanában GTA SA, GTA V, League Of Legends játékokkal játszok.. szeretek kipróbálni új játékokat. A legfőbb célom, hogy elkezdjek többet edzeni.
Köszi, hogy végig olvastad a lapomat! Remélem tetszett!:) >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Burak

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka! Szépen megirt lap jailekkel és a többivel sincs probléma. Támogatlak!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.12.20. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.