Thies Keizer --- Actim

Das

Pötyögtető
2023. 10. 02.
522
215
V4 karakter
celestyn.bazylevych
LV karakter
thies.keizer
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Thies Keizer >

Panaszra tett Admin neve:
<
Actim >

Panasz oka:
<
Inkorrekt ügyintézés >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
Egész OOC részről log:https://pastebin.com/JTpi7Zey
Ha az előzményéről ami még történt ami nem vele volt kapcsolatban, de az üldözés után volt a bíráló admin kíváncsi rá továbbítani tudom, illetve a napilogot is.
>

Megjegyzés:
<
Sziasztok. Akkor a közepébe is vágok. Részletes leírás a történtekről:Az egész ott kezdődött, hogy kijöttem a körözött járművemmel [úgy hogy én mint név is körözött voltam], hogy szedessem le a körözést. Az egész menekülésbe torkollott amint átmentem egy trafipaxon.[Mielőtt beleszólás lenne reggel a rendőröknek nem sikerült elkapniuk, mindenáron szerettem volna a körözést leszedetni.] Az egész üldözést lezajlott úgy ahogy, egy határnál tudtak sarokba szorítani. Utánna lövöldözés tört ki, ahol 2 darab kezem eltört, és animba estem. A rendőr a helyszínen elvileg ''stabilizálta'' a kezeimet amíg a mentős kiérkezett. A mentőssel történő RP folyamán szólt a mentős, hogy maximum 3 darab sérülést rpzzek, többet nem mivel neki nem feleltek meg a válaszaim. Erre fel rpztem a következő sorokat: [2024-07-24 15:27:03] [Output] : *Sérülés található 1 darab a felső testén, 1-1 a karjaiban. ((Thies Keizer)) [Mentős még jóval előtte kérdezte milyen sérülések találhatóak] Ekkor jelenleg egy kifagyást és egy injekciót követve 2:38 másodpercnél tartottam animban.RP az ellátásról:https://pastebin.com/RzDYDvEQ
És akkor én ezek után lettem teljesen kiakadva, mivel a 2 darab karom stabilizálva lett ezek után a mentős ''ellátta'' felsőtestemet, ahol az RP során pontos helyre a felsőtesten belül, sérülés típusára egyáltalán nem kérdezett rá, tehát sérülés típusát helyét nem tudva ő valahogy mégis ellátott. És akkor a bizonyítékban látható dolgok történtek ezek után.[Mégegyszer inkább nem írom le, még annyit tennék hozzá hogy 2 darab admin volt kint, amelyek közül Orton az üldözésben vett részt, Actim pedig csak simán végigspectatelte az egész üldözés folyamatát. Aztán utánna csak megjelent. Az ügyben a végefelé ragaszkodtam ahoz hogy egy FA-t is kérdezzünk meg [Jelen esetben Vigil, mivel csak ő volt fent.] de őt sajnos nem tudták elérni.]
Várom a bíráló admin válaszát!

>
 
  • Vicces
Reactions: stexarcu

Actim

epres actimel
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
65
78
Örkény
V4 karakter
Kyle Torres
LV karakter
Lisa B Twain
V2 karakter
Lisa T Cortez
Sziasztok!

A mentőssel történő RP folyamán szólt a mentős, hogy maximum 3 darab sérülést rpzzek, többet nem mivel neki nem feleltek meg a válaszaim.
A mentős nem sérülést, hanem lőtt sérülést mondott neked. Irreális az, hogy 3 lőtt sérülés felett rpzel, hisz ez esettben meghaltál volna, viszont te animba estél csak. Sérülést több is rpzhettél volna, csak itt a golyó általi sérülésre gondolt, és én ezt erősítettem meg.

És akkor én ezek után lettem teljesen kiakadva, mivel a 2 darab karom stabilizálva lett ezek után a mentős ''ellátta'' felsőtestemet, ahol az RP során pontos helyre a felsőtesten belül, sérülés típusára egyáltalán nem kérdezett rá, tehát sérülés típusát helyét nem tudva ő valahogy mégis ellátott.
Ahogy a helyszínen Tom Bensley is említette, lőtt sérülés történt. A helyszínen a mentős, csak stabilizál, ezután beszállít, majd bent lát el téged. A helyszíni stabilizálst a valóságba is úgy teszik, hogy a sérülést fertőtleníti, gézlapot tesznek rá, majd egy nyomókötést, körül a mellkasod körül, nem egy konkrét pontot.

Ezt próbáltam/tuk elmagyarázni neked a helyszínen, hisz konkrét dolgot nem írtál, annak ellenére, hogy a mentős megkérdezte a sérüléseidet. Én ebben a szituációban csak azt látom, hogy húztad ezzel az időt, hogy lejárjon az a 2 perc, és emiatt szerettem volna neked elmagyarázni a miértjét.

Várom Vigil válaszát, további szép napot nektek!
 
Utoljára szerkesztve:

Das

Pötyögtető
2023. 10. 02.
522
215
V4 karakter
celestyn.bazylevych
LV karakter
thies.keizer
Szia. Nekem ezzel a fő problémám mint ahogyan nektek többször is említettem az volt, hogy a mentős a pontos helyére, illetve a típusára [bemeneti vagy kimeneti...] egyáltalán nem kérdezett rá, és szerintem mint ahogy ti állítjátok hogy meg akartam halni, úgy én is tudom állítani hogy ti is törekedtetek vagy ők arra, hogy egyre gyorsabban tudjon ''ellátni''.