Theodor Zakarias jelentkezése

VortLeex

Barangoló
2019. 03. 09.
86
72
19
Szombathely
V4 karakter
Dakota Toti
LV karakter
Theodor Zakarias
V2 karakter
-
YBKjOfV.png

SAN ANDREAS SHERIFF'S DEPARTMENT
APPLICATION FORM

,,DEDICATED TO YOUR SAFETY"


Tisztelt Jelentkező!
Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt. Ügyelj a pontos és helyes kitöltésre. Formanyomtatványt a helyesírásnak megfelelően kell kitölteni. A téma címének a következőnek kell lennie: DEPUTY SHERIFF TRAINEE - Karaktered Neve Ha pedig visszajelentkeznél, akkor a téma címe legyen: *Korábbi rendfokozatod* - Karaktered Neve A jelentkezési lap bírálatig szerkeszthető. A formanyomtatvány megírása előtt a jelentkezéssel kapcsolatos információkat olvassa el.​

I. OOC KÉRDÉSEK
1.Neved és korod: Máténak hívnak, és 19 éves vagyok.
2.Mellékeld a karakter és az account ID-d: ACCOUNT ID: | CHARACTER ID: VÁLASZ
2.1Csatolj linket az UCP szankcióidról és névváltásaidról: https://imgur.com/a/wXSf4bI Válasz
2.2Játszott perceid száma: 19.355 perc
2.3Naponta hány órát tudnál aktív lenni a szerveren? A szerda,és csütörtök kivételével a napi 3-4 órát tudok rászánni.

3.Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén? Körülbelül 3 éve.
4.Milyen frakciókban voltál eddig SeeMTA LV-n, miért léptél ki belőlük? LVMS-ben voltam, időm szűkében abbamaradt.
5.Mesélj magadról (legalább 5-10 mondatban): Máténak hívnak, 19 éves vagyok. Szombathelyen tanulok egy technikumban, jelenleg 5. éven vagyok, már az érettségi után.Szabadidőmben általában az autókkal foglalkozok, vagy játszok.Nagyon sokat hallgatok zenét, szinte mindig szól valami.Suli mellett eljárok éjszaka melózni.
6.Miért pont hozzánk szeretnél csatlakozni? Mivel még nem tartózkodtam rendvédelmi frakcióban, úgy gondolom ez egy remek lehetőség erre. Ezt a rendvédelmi frakciót látom a legtöbbet mozogni a szerveren.
7.Szerinted mi a különbség az amerikai és a magyar rendvédelem között?
8.Milyen karaktert alakítanál a frakcióban (legalább 5, maximum 10 mondatban)? Én a frakcióban egy erős igazságérzettel rendelkező karaktert szeretnék alakítani, aki mindent megtesz a város védelméért.Emellett remek taktikai gondolkodással,és helyismerettel van megáldva.Nem riad vissza a konfliktusoktól sem, főleg ha a közösség védelméről van szó.Szigorú ''kemény kalapos'', de célja a lakosok védelme.

II. SZEMÉLYES ADATOK
(Ennél a résznél az IC személyes adataidra vagyun kíváncsiak, törekedj a pontos kitöltésre! A választ a szükséges helyeken X-el jelölje!)
1.Teljes neve: Theodor Zakarias
2.Születési helye, ideje: Las Venturas 1998.07.07.
3.Állampolgárság:
[ ] U.S. állampolgársággal rendelkezem.
[X]
Honosított U.S. állampolgár vagyok.
[ ]
Legálisan itt tartózkodó külföldi állampolgársággal rendelkező vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.
[ ]
Egyik sem a fent említettek közül.
4.Személyi igazolvány száma: 546031SP
5.Vezetői engedély száma: 797103VT
6.Fegyverviselési engedély száma (opcionális): -
7.Lakcím: Fort Carson Brooklyn Street 12.
8.Telefonszám: +38-76-340-8815
9.E-mail cím: zaka.toti@gmail.com
10.Magasság: 193cm
11.Testsúly: 95kg
12.Etnikum: Amerikai
13.Nem: Férfi

III. TANULMÁNYOK
1.Legmagasabb iskolai végzettség:
[X] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban kiállított középiskolai képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[ ] Rendelkezem érvényes GED teszt sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[ ] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban főiskolai vagy egyetemi képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
Amennyiben egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik jelölje a kurzus pontos nevét, szakirányát: VÁLASZ
2.Intézmény neve: Las Venturas Highschool
3.Végzettség elvégzésének ideje: 2022
4.Idegennyelv megnevezése (opcionális): -
5.Megszerzett szint (opcionális): -

IV. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK
(A választ minden esetben X-el jelölje! Amennyiben 'IGEN' a válasz, kérjük részletezze!)
1.Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze:
2.Rendelkezik bármilyen testi vagy szellemi fogyatékossággal: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze:
3.Állapítottak meg önnél bármilyen testi vagy szellemi betegséget, van-e ez okból gyógyszerszedési kötelezettsége: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze:
4.Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze:
5.Felelt San Andreas állam bírósága előtt szabálysértésért amely során felfüggesztett büntetés, próbaidő vagy közügyektől eltiltásban részesült: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze:
6.Felelt San Andreas állam bírósága előtt bűncselekményért amely során börtönbüntetésben, házi őrizetben vagy egyéb súlyos eltiltásban részesült: [ ] IGEN [X] NEM
↳ Amennyiben igen, kérjük részletezze:

Az aláírásommal kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel. Kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam. Kelt:2024.10.28.
Theodor Zakarias
 
  • Fire
Reactions: Norman.