Theodor Peach jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BociV2

Újonc
2020. 03. 17.
4
3
V2 karakter
Theodor Peach
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Kezdeném az elejéről, a nevem Ádám, budapesten élek kicsiny családommal, 4en vagyunk a családban, én, a kistestvérem, és a szüleim. Májusban töltöm a 18. életévemet, azaz ebben a pillanatban még 17 éves vagyok. Informatikusnak tanulok több-kevesebb sikerrel. Az iskolában átalában jól teljesítek, de néha kicsit lusta vagyok. Szeretem a kosárlabdát nézni a tvben, és játszani is egyaránt. Az időm nagy részét általában a gép előtt, vagy a barátaimmal, rokonaimmal töltöm. Ez lennék én röviden, de tömören.]

Mióta játszol a szerveren?

[A regisztrációm 2019-02-26.-án történt, ezt követően bele kezdtem a játékba, az elején több-kevesebb sikerrel, de hála a segítőkész barátaimnak belerázódtam a v2 szerver közösségébe. Ezt követően szinte minden nap feljöttem játszani, mert nagyon megfogott ez a szerver. Jelenleg 22.000 játszott percem van.]

Eddigi elért dolgok:

[Az eddigi "életem" alatt megfordultam már egy jó pár frakcióban, elhelyezkedtem illegálban is, mint például a Crips, amit egy idő után vezethettem is, illetve legális frakcióban is részvettem, mint például a katonaság, és a mostani frakcióm az OMSZ. Én általában ha elkezdek valamit egyhamar nem hagyom abba, főleg ha egy jó közösségbe kerülök, és örülök, hogy ott lehetek.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Személyes véleményem alapján azért szeretnék a See Game Helpdesk tagja lenni, hogy segítséget nyújthassak a játékosoknak, és az adminoknak is egyaránt. Szeretném segíteni a kezdő játékosokat, illetve a haladókat is a megfelelő válaszaimmal, és tetteimmel. Szeretném az szerveren játszott időmet a szeveren lévő kezdő játékosok helybe igazítására fordítani.]

Miért téged válasszunk?

[Szerintem azért lennék egy jó választás, mert rengeteg időt tudnék a szerverre, illetve a segítségnyújtásra szentelni, főleg most, hogy iskola szünet van. A barátaim átalában egy értelmes, kreatív, és érett embernek tartanak. Könnyedén tudok csapatban dolgozni, és segíteni a környezetem egyaránt.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Jelenlegi álláspont alapján hétköznapokon napi 4 órát könnyedén fel tudnék ajánlani a közösség segítségnyújtására, hétvégén akár 5-6 óra is lehetséges, de ez attól függ, hogy mennyi időt vesz el a tanulás, és a mindennapi teendők.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Jelen pillanatban naponta 5 órát tudok nagyjából a játékra fordítani, ebből általában a crash-ek, és kisebb szünetek miatt egy 4-4.5 óra lesz. Ez persze hétvégén kicsit több.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Az első lépésem az lenne ez ügyben, hogy megérdeklődöm, hogy mi történt az autójával, ha esetleg bug történthetett, akkor átirányítom egy adminisztrátorhoz, mivel én ebben sajnos nemtudok segíteni. Ha továbbra se érti meg akkor, megpróbálom neki korrekten, érthetően elmagyarázni, hogy én ebben neki nem tudok segíteni.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Egy kezdő játékosnak úgy magyaráznám el az egész szerelő rendszer működését, hogy 2 db szerelőműhely van ahová a sérült járműveit viheti (mindkét telephelyet csavarkulcs jelzi ), az egyik Los Santos-ban, a másik pedig San Fierro-ban található.




Amint elértél az adott szerelőtelepre, vagy hívtál egy vontatóst, hogy bevontasson, akit a /call 222-222 (SCCS) vagy /call 444-444 (FIX & DRIVE) számokon érhetsz el.
Kiválasztod melyik sávba szeretnél állni, választhatod a normál, illetve a gyors sávot. A normál sáv azt takarja, hogy szimplán beállsz az előtted álló jármű mögé és kivárod a sorod. A gyors sáv pedig, azt jelenti, hogy aki normál sávban áll, az előtt bejuthatsz a szerelőtelepre, hogy megszereljenek. Ez persze jóval többe kerül mint, ha a normál sávon mennél.
Ha kiválaszottad melyik sávot fogod használni, kivárod a sorod, bejutsz a szerelőtelepre, egy szerelő megkérdezi tőled, hogy az egész járművedet, vagy csak egy részét szeretnéd megjavítani, kiválasztod, hogy melyik a neked legszimpatikusabb, aztán a szerelő kiszámolja, hogy mennyibe is fog neked kerülni az adott jármű megszereltetése.
Az árak kategória függőek, ez azt jelenti, hogy van több kategória, aminek különbözők az árai. Ezt a forumon megtudod tekinteni.

SCCS :
Fix & Drive:
  • Sajnos itt nincsen ilyen topic.
Ha kész vagy a szereltetéssel átveszed a számlát, és mész utadra.
]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Az első legfontosabb hely szerintem a városházba, mivel itt tudjuk kiváltani az iratainkat, illetve felvenni az első munkánkat.



A második legfontosabb hely az autósiskola, itt tudunk jelentkezni KRESZ oktatásra, aztán pedig forgalmi vizsgát tudunk tenni, hogy kiválthassuk a jogosítványunkat a vároházán.



A hamardik és egyben az utolsó legfontosabb hely a kiválasztott munkának a telephelye.

]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ha egy RP közepette vagyok, és egy játékosnak segítségnyújtásra van szüksége, akkor segítek neki, mert szerintem fontosabb az, hogy egy kezdő játékos útba igazítást kapjon. mint az rp helyzet. Amint a játékosnak elmagyaráztam a szükséges dolgokat visszatérnék a rp-be ha az még nem zajlott volna le. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Ha egy NONRP-s hirdetést vélek felfedezni, akkor elsőnek megpróbálok segíteni az illetőnek, hogy ezt nem kellene, vagy máshogy kellene. Ha nem érti meg továbbra sem, akkor SGH chat segítségével elküldeném azt adminisztrátorok részére a hirdetést, hogy ők járjanak el ez ügyben.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Sajnos még a regisztrációm után belekeveredtem pár zűrös szituációba, amit azóta már teljes mértékben megbántam, de tanultam az esetekből.
]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Egyszer kitiltásban részesültem Shifty által de ezt tisztáztuk, és a kitiltás deaktiválva lett.
]
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várlak TeamSpeak 3 szerveren.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.