Theodor P Pawlowski, Ellie Willow Salinas - Deviid #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsombykah

i'm only yours💖
Támogató
2020. 04. 24.
244
278
V4 karakter
Austin Schmidt🇺🇸
LV karakter
Anthony Lawson🇺🇸
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Theodor P Pawlowski, Ellie Willow Salinas

Panaszolt fél admin neve:
Deviid

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen ügyintézés.

Bizonyítékok:
, https://streamable.com/g6vzsm

Megjegyzés:
-
 

Déviid

Barangoló
2019. 01. 11.
80
46
Szatmárnémeti
V4 karakter
David D Brooks
V2 karakter
Laura D Brooks
Hali! Ott OOC elirtam, "tényleg nem szabad lövöldözni mig csekkről van szó" így szerettem volna, ezért utólag is elnézést, ha valakinek ez rosszul jött volna le.
Az egyik bemenekült interiorba, ti pedig utánnamentetek, innentől szerintem elfogadható, ha elkezdenek lövöldözni. Plusz, még elméletileg illegál is volt náluk.
Illetve volt egy ilyen megjegyzés , hiába suttogva mondta, Pand D Alfonzo halotta ezt IC: Pand D Alfonzo: (( [2023-01-14 14:43:08] [Output] : Ellie Willow Salinas mondja (suttogva): Keresünk valamit és lecsekkezed a gatyáját. )) ez is rátesz a dolgokra, több hozzáfűzni valóm nincs, jogosan kezdtek el lövöldözni szerintem, várom a birálatot.
 

Hohesz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 29.
389
292
18
Moszkva tér
open.spotify.com
V2 karakter
𝐥𝐨𝐧𝐳𝐨.𝐠.𝐡𝐚𝐲𝐞𝐬🇺🇸
Szia! A suttogás azután volt, hogy Alfonzo lecsövesezi az törzsőrmestert, neki súgtam oda. Azt gondolom, hogy egy 900 ezres csekk továbbra sem ok arra, hogy lelőjenek négy embert. Továbbá Alfonzo felénk mutatott stílusa miatt nyilvánvaló, hogy nem fogjuk szóbeli figyelmeztetéssel továbbengedni. https://pastebin.com/CjzmGh5V
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Egészen addig, ameddig egy rendőrségi intézkedésnél csak pénzbüntetésről van szó, az elmenekülés csak a csekk miatt nem jöhet szóba. Erre az az egyetlen magyarázat, hogy nem tekinthető reális gondolkodásmódnak az, hogy egyetlen pénzbüntetés miatt (jelen esetben ahogy olvastam 900 ezer ft) valaki az életét is kockáztassa azzal, hogy elmenekül / elkezd jobbra-balra lövöldözni. Persze a valóságban vannak bőven ettől a gondolkodástól eltérő cselekmények, de ezt a szerveren a fent leírt módon szabályozzuk. Láttam egy olyan sort is, ahol abba lett belekötve, hogy a rendőrök részéről valaki közölte a másikkal a ticketelési szándékát, hogy indokot keressen rá. Ez OOC oldalról nem kikezdhető dolog, reális kereteken belül vezethet ilyen karaktert is egy rendőr.

[2023-01-14 14:57:09] [Output] : Lewis De Monplanet: (( Élesre akart amúgy sokkolni ))
Az interioros videót nézve egyetlen ember kezében sem látok sokkolót.

[2023-01-14 15:00:19] [Output] : Admin[1] Deviid: (( csak random, vagy menekülés céljából? ))
Ha egy intézkezkedés alá vont ember engedély nélkül elmegy a helyről, akkor az az én meglátásom szerint menekülésnek tekinthető.

Pand D Alfonzo: (( csak fogyatékos dia szegény ))
Gondolom haverod az, akinek ezt mondtad de adminügy közben azért válogasd már meg a szavaidat. Függetlenül attól, hogy a másik fél magára vette-e a dolgot, ez akkor is OOC minősítésnek számít.

[2023-01-14 15:09:25] [Output] : Admin[1] Deviid: (( a többit nem akarják vissza adni ))
Ezt a sort csak egy általános gondolat miatt idézem ki, ha eltekintünk ez előző helyzettől meg úgy unblock az egész ügytől - ha kérsz valamit egy játékostól (reális kereten belül, ügy miatt) akkor abban lehetőségei szerint segítenie kell neked. Ne hagyd, hogy a "farok csóválja a kutyát".

[2023-01-14 15:10:03] [Output] : Pand D Alfonzo: (( nembaj fekszenek mindig ennyit megér ))
Na igen, ez a hozzáállás inkább előbb, mint utóbb kitiltáshoz fog vezetni. Sürgősen változtass az ezzel kapcsolatos nézeteden, mert a következő ügynél személy szerint nem fogom ilyen türelmesen végigolvasni ezeket a sorokat.

Racz D Gia története még határeset volt, azért egyelőre nem jár neki hergelés büntetés.

Többiekre is vonatkozik az, hogy azért gondolkodjatok már egy kicsit, mielőtt elkezdtek lövöldözni. Próbáljátok megvizsgálni, hogy egyáltalán miért kezdődött el a lövöldözés, hiszen onnantól, hogy beleszálltok már ti is felelősek lesztek az ügyben.

[OfflineJail]: Smoky bebörtönözte Racz D Gia-t 60 percre.
[OfflineJail]: Indok: Indokolatlan lövöldözés

[OfflineJail]: Smoky bebörtönözte Pand D Alfonzo-t 300 percre.
[OfflineJail]: Indok: Indokolatlan menekülés + OOC minősítés

[OfflineJail]: Smoky bebörtönözte Lewis De Monplanet-t 60 percre.
[OfflineJail]: Indok: Indokolatlan lövöldözés

@Déviid Figyelmeztetésben részesítelek, kérlek ennek fényében bírálj legközelebb hasonló panaszokat.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.