Theo Strickland jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsombykah

i'm only yours💖
Támogató
2020. 04. 24.
249
281
V4 karakter
Austin Schmidt🇺🇸
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Zsombor, 16. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2021 nyár óta. 24985 percel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ 2 db adminjail, ami az "Admin ügy alatti fun"t kaptam, végül úgy döntöttek, hogy kitiltottak. A másik kettő adminjail meg Keress fel, meg ban-al kiváltva.. https://gyazo.com/39a9f0f7fe0b724a1c0174a40dbc2dea , https://gyazo.com/9e033587ef747b2bcfc98be17f1b479c ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Igen tudnám, hétköznap 3-4 órát, hétvégén 5-6 vagy több órát tudnék bele rakni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Zsombornak hívnak, egy átlagos 16 éves srác vagyok. Nyiregyházán születtem. Kállósemjében élem minden napjaim. Rendészeti Technikumban vagyok kilencedikes diák jelenleg. A technikum elvégzése után, a Nemzeti Közszolgálati Egyetembe szeretném be nyújtani a tovább tanulási jelentkezésemet. Szeretek a természetben lenni, és edzeni. Néha járok focizni és kosarazni haverokkal. Nemrég kezdtem el újra itt V2-n játszani. Régebben admin is voltam a szerveren. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Theo Strickland ~


Születési helye, ideje:
~ 1998.09.18 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetemi végzettség. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Egy nagyon jó barátom ebben a frakcióban tartózkodik, és ő mesélt maga a frakcióról, hogy milyen jó. És így felkeltette az érdeklődésem, és a hallottak alapján elnyerte a tetszésemet, és így határoztam el, hogy jelentkezek ide. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Theo Strickland, született: 1998.09.18. Anglia, London. Életkora: 23. Édesapja: John F Strickland, Édesanyja: Eva Stephen. Jó módú családban nevelkedett. 2 testvére volt, jó kapcsolatban volt velük. Édesapja Hadnagy volt a Különleges Hadseregben. Édesanyja, Közgazdászként dolgozott. Általános iskolai nyolcadikos évfolyam korában elhatározta, hogy a Berlini Rendészeti Technikumba szeretne továbbtanulni. Sikeres felvételit tett le. 5 év elvégzése után, felvételizett a Londoni Nemzet Közszolgálati egyetemre. A felvétele sikeres volt, Fizikailag, és pszichológia kapcsán megfelelt. Elvégzése után elhatározta, hogy elutazik See City-be. 2021.05.18kor érkezett meg See Citybe, hogy új életre tegyen szert. Volt munkahelye(i): 2021.06.14től 2021.07.18ig a Terrorelhárítási központban szolgált. Törzsőrmesteri rendfokozati pozíciót töltött be. 2021.07.29-től, 2021.08.12-ig a See City Car Serviceben dolgozott Próbaidős Szerelőként. Most jelenleg nincs munkahelye. Volt amikor próbált az NNI-be jelentkezni, de sajnos nem sikerült. Utána az ORFK-hoz jelentkezett és felvették. 2022.03.21-től 2022.04.22-ig volt állományi tag. Főtörzsőrmesteri pozíción lépett ki. Most jelenleg a Fix & Drive-hoz nyújtott be jelentkezési lapot. ~

Aláírás:
Theo Strickland
 
  • Imádom
Reactions: patrxk és bronze

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a F&D Váróban mai nap folyamán (2022.04.23.) 20:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Imádom
Reactions: Zsombykah
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.