Theo Hansen jelentkezése a Fix&Drive-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Theoka

Újonc
2022. 12. 08.
25
58
V2 karakter
Maxim D Murray
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Imrének hivnak és 17 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 4-5 éves játszom körülbelül. 20979p ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen,rendelkezem mindennel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~Hát a naponta változna hogy mennyiket tudnák lenni de az elvárt az meglenne. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~Imre vagyok 17 éves egy kis faluban lakok a Román határ mellet 30km-re. Kedvenc időtöltésem a biciklizés,szerelés, határszemlélése. Egy családi vállalkozásban csináljuk az állat tenyésztést és a gabona termelést. Egy kicsit visszahúzódó személy vagyok.Viszont kiállok az igazam mellet ha kell. Segitek akinek csak tudok néha egy kicsit többet beszélek a kelleténél de ezt probálom nem túlzásba vinni.Jövőre fogok végezni az iskolában utána szeretném folytatni a családi gazdaságot. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Theo Hansen ~


Születési helye, ideje:
~ 1997.12.17 Las Venturas Hospital. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Autószerelő+Érettségi ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretnék egy jó közösséghez tartozni, több embert megismerni és az autószerelői tudásomat fejleszetni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Theo Hansen vagyok, 26 éves. Autószerelő végzetségemet végeztem Las Venturasban és ott is voltam gyakorlaton.
Családi vállalkozásunkba csináltuk az autószerelést csak miután édesapukám eltávozott az élők sorai közül elkölzötzünk. Mindent hárta hagyva és eljüttünk Los Santosba. Itt probáltam munkát keresni csak nem találtam a saját szakmámba elhelyekedést. Amikor megláttam a hirdetést hogy a Fix&Drive-hez igy kaptam az alkalmon és úgy gondoltam megirom ezt a jelentkezési lapot önökhöz. Remélhetőleg maguknál fogok kapni egy jó munkalehetőséget mert elég jó szakmai tapaszalattal rendelkezem. Elég sok kocsit megcsináltam már az eléteme során igaz nem egy veterán szerelő vagyok de értem a dolgomat.Köszönöm szépen hogy elolvasta legyen további szép estéje/napja ~


Aláírás:
Theo Hansen​
 

Izumbir

Újonc
SzerverAdmin
v2
2021. 01. 22.
64
39
V4 karakter
Roger Artur
V2 karakter
Yannick Scherer

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on 2023.08.22. 20:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Imádom
Reactions: Theoka
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.