Theo Barber -> Gaku

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lacko

Barangoló
Támogató
2019. 02. 09.
80
208
21
Törökszentmiklós
V4 karakter
Thiago Siurana
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Theo Barber >

Panaszolt fél admin neve:
< Gaku >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egyoldalú bírálat>

Bizonyítékok:
< Jailom indoka. >

Megjegyzés:
< Szia, sziasztok. Bluerberry gyárban volt túszejtés, amikor a kijövő emberkék egyikét lelőttem. A végkimenetele pedig az volt, hogy lelőttek, majd leléptem az éjszaka során. Másnap (ma) fellépek a szerverre, SK jail indokkal vár a szerver. Félreértések elkerülése végett nem ez a probléma, hogy nem értem ezt. Nekem az a problémám, hogy te kaptál egy bizonyítékot erről, be is raktál, rakattál jailba, nem voltam fent a szerveren, és tőlem egy szót nem kérdeztél erről, nem hallgattál meg, nem kértél bármiféle bizonyítékot. Érme két oldala... >
 
Utoljára szerkesztve:

Gaku

Újonc
2019. 08. 07.
57
71
Paks
V4 karakter
Gaku Scala
LV karakter
❌
V2 karakter
Gaku Keegan
Sziasztok!

Az esetről teljesen egyértelmű bizonyítékot kaptam. 3 ember kiment gyárból és szinte még a betöltés előtt már meg is haltak mindannyian. Ez alól a szabálysértés alól semmiképp nem tudtál volna kibújni, egy ilyen súlyosságú SK-s esetről pedig nem hinném hogy bármi érdemleges ellenbizonyítékot tudtál volna mutatni.
Az esetről készült videó megtekinthető itt: https://streamable.com/8sbvck

Amennyiben mégis volt valami olyan ellenérved amivel úgy gondoltad javíthatsz a helyzeteden (amit kétlek) nyugodtan felkereshettél volna és szívesen beszéltem volna veled az ügyről, aztán ha úgy van adtam volna enyhítést vagy unjail-t. Nem annak kell lennie az elsőnek, hogy nyitsz egy PK-t.

Szerintem mindent leírtam amit szerettem volna. Várom a bírálatot!
 
  • Tetszik
Reactions: deemoN

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
A panaszt én fogom bírálni az átolvasás után.
 
  • Tetszik
Reactions: Lacko
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.