Thamer Malek panasztétele Southra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ramiz Carles

Újonc
2019. 01. 12.
22
9
V4 karakter
Ramiz Carles
LV karakter
-
V2 karakter
Thamer Malek
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Thamer Malek >

Panaszolt fél admin neve:
< South >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Ma játszottam és elmentem a plázához hogy mikulástol elvegyek egy ajándékot, miután elvettem az ajándékot oda jött egy gyerek és azt mondta eladok e ajándékot? mondtam hogy igen megbeszéltük hogy 4darabot vesz tőlem 1,2 millióért és miután oda adta a pénzt én elhajtottam egy szóval: átvertem South berakott 9999999perc jailbe mivel nem akartam oda adni south azt mondta hogy szabálysegést követten el, én szerintem meg nem, mivel nincs bele írva a szabályzatba és ezzel nem tudtunk düllőre jutni southal hogy jogos volt-e a 9999999perc jail? >

Bizonyítékok:
< Nem hiszem hogy szükséges >

Megjegyzés:
< Nincs ezt a PK-t nem szerettem volna megnyitni de south ragaszkodott hogy nyissam meg, nem szeretnlj senkivel emiatt roszba lenni ha valaki itt mond egy jó meggyőző érvet én elfogadom és vissza adom a srácnak a pénzt csak legyen jó érv Köszönöm hogy végig olvastad, és boldog ünnepeket >
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni.


Eddig se lehetett tökkel/ajándékkal/tojással átverni/kirabolni mást.Mivel nem olyan item mint a többi ezeket csak eventek alkalmából tudod megszerezni. A Jailt jogosan kaptad.


A PK jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.