TGF-Fix and Drive-ba.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tomeee1

Újonc
2020. 01. 23.
44
50
V4 karakter
Abram Ruiz
LV karakter
Reynaldo Dario
V2 karakter
Sebastian Seydel
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT]


[/RIGHT]




FIX AND DRIVE SERVICE



JELENTKEZÉSI LAP







[ O ][ O ][ C ]







Beceneved, amin szólíthatunk:



~ Tamás ~








Életkorod:



~ 16 éves vagyok. ~








A játékon belüli szinted:



~ 15 szintü vagyok. ~








Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)



~ https://imgur.com/MQ0mASq ~








Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?



~ Igen rendelkezek, ahányszor szerveren vagyok, mindig fent vagyok, olyankor. ~








Rendelkezel mikrofonnal?



~ Természetesen igen. ~








Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:



~ Tamás vagyok, szeretek focizni. Járok edzésekre. Mostanába napi szinten 6 orát, akár tőbbet is el tudok tőlteni.Szeretek RP-zni.Pozitivan probálok gondolkodni. ~












[ I ][ C ]







Teljes neve:



~ Keon Mosley ~








Anyja, apja neve:



~ Dwane Wood, Jessica Smith. ~








Elérhetősége (email, telefonszám):



~ cstrike77@yahoo.com

173043 ~







Büntetlen előítéletű?



~ Igen ~








Személyi igazolványáról egy kép:



~ https://imgur.com/GUsEefC ~








Van-e ismertsége a csapatunkon belül?



~ Igen van, Noah James egyik jó haverom. ~








Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?



~ Hát a csapatmunka egy olyan fontos dolog amit ha nem csinálunk akkor a csapat nem megy semmire, csapatmunkába fontos az ősszemükődés, tisztelet. Nagyon fontos dolog mert ha nem megy akkor az emberek munkájukat veszitik vagy kedvüket.Fontos a csapatszellem. ~








Gyakran jár műhelyünkbe?



~ Igen gyakran járom. ~








Csatolja be önéletrajzát:



~ Nevem:Keon Mosely

Születési hely:Los Santos, Ganton Street.
Életkor: 19 éves.
Telefonszám:173043
~








Aláírás:Keon Mosley







 
  • Dühítő
  • Vicces
Reactions: Buba és Pafikaa

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.