Tex Marshall

DanteLV

Újonc
2021. 07. 18.
13
21
Sopron
V4 karakter
Grant Tucker 🇺🇸
LV karakter
Sonny Barnes 🇺🇸
7c106b405e4279fc52ca349710b90f84.png


LAS VENTURAS METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT
APPLICATION FORM
,,PARTNERS WITH THE COMMUNITY''


Tisztelt jelentkező,
A formanyomtatvány kitöltésénél ügyeljen a pontos és valós adatok megadására!



ELSŐ SZAKASZ - SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK
Ebben a szakaszban a személyes, adataira vagyunk kíváncsiak, törekedjen a pontos adatkitöltésre.

SZEMÉLYES ADATOK
I/A Keresztnév: Tex​
I/B Vezetéknév: Marshall​
I/C Középső név: -​
I/D Születési idő: 10/26/1996​
I/E Születési hely: Las Vegas, Nevada, United States​
I/F Nem:
[X] Férfi​
[-] Nő​

ELÉRHETŐSÉGEK
I/G Telefonszám: +38-76-697-8260​
I/H Lakhely: Las Payasadas, Cactus St. 22, Nevada, United States​
I/I E-mail cím: tmarsh404@samail.com

MEGJELENÉS
I/J Magasság: 6' 2"(láb, hüvelyk)​
I/K Testtömeg: 205 (lbs)​
I/L Hajszín: Dark brown​
I/M Szem: Light blue​
I/N Etnikum:
[X] Europid​
[-] Afroamerikai​
[-] Hispán​
[-] Ázsiai​
[-] Indián​
[-] Egyéb​

I/O Tetoválások:
Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
1. Jobb váll​
2. Bal mellkas​

NEMZETISÉG
I/P Állampolgárság:
[X] U.S. állampolgársággal rendelkezem.​
[-] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Legálisan itt tartózkodó külföldi állampolgársággal rendelkező vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[-] Semelyik a fentiek közül.​

BESZÉLT NYELVEK
I/Q Nyelvek:
Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni:​
1. German​
2. Norwegian​
3. Spanish​
MÁSODIK SZAKASZ - TANULMÁNYOK
Ebben a szakaszban a tanulmányaira vagyunk kíváncsiak, kérjük itt adjon meg minden oktatással kapcsolatos információt.

II/A Kérjük, jelölje be a legmagasabb iskolai végzettségét!
[X] U.S. High School diploma​
[-] GED teszt​
[-] Egyetemi diploma​

II/B Egyetemi szaktárgy típusa:
[-] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[-] Államtudomány​
[-] Közgazdaságtan​
[-] Mérnök​
[-] Számítástechnika​
[-] Szociológia​
[-] Kriminálpszichológia​
[-] Egészségügy​

AZ OKTATÁSI INTÉZMÉNY ADATAI
II/C Az intézmény neve: Rancho High School​
II/D A látogatás intervalluma: 01/09/2010— 06/22/2015​

II/E Függesztették fel vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[-] Igen​
[X] Nem​
II/E1 Amennyiben igen, részletezze: -​
HARMADIK SZAKASZ - MUNKATAPASZTALAT
Ebben a szakaszban a munkatapasztalataira, előző munkahelyeire valamint munkaképességeire vagyunk kíváncsiak.

ELŐZŐ MUNKAVISZONY
III/ACég/Ügynökség neve: United States Marine Corps​
‎ ‎ ‎ ‎Betöltött pozíció: Staff Sergeant​
‎ ‎ ‎ ‎Feladatköre: Squad Leader​
‎ ‎ ‎ ‎Alkalmazás intervalluma: 03/20/2006 — 01/16/2024​
‎ ‎ ‎ ‎Szerződésbontás indoka: Magánéleti probléma miatt vissza kellett térnem a tengeren túlról.​

III/B Részletezze, ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​
III/C Jelölje be a magára illő állításokat.
[-] A felfüggesztés vagy az elbocsátás elkerülése érdekében felmondott eddigi munkahelyéről.​
[-] Fegyelem hiánya, vagy nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli teljesítés végett elbocsájtás.​
[-] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[X] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

III/D Ha katonai szolgálatot teljesített, kérjük, jelezze, melyik ágon.
[-] U.S. Army​
[-] U.S. Navy​
[-] U.S. Air Force​
[X] U.S. Marine Corps​
[-] U.S. Coast Guard​
[-] U.S. National Guard​
NEGYEDIK SZAKASZ - ÁLTALÁNOS ÉS SPECIALIZÁLT ENGEDÉLY

IV/A Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel San Andreas államán belül?
[X] Igen​
[-] Nem​

IV/B Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[-] Igen​
[X] Nem​
IV/B1 Amennyiben igen, adja meg, mikor, hol és milyen körülmények között: -​

IV/C Az elmúlt nyolc hónapban kapott bármiféle közigazgatási bírságot?
[-] Igen​
[X] Nem​

IV/D Az elmúlt tizenkét hónapban volt bármiféle közúti balesete?
[-] Igen​
[X] Nem​
IV/D1 Amennyiben igen, részletezze: -​
ÖTÖDIK SZAKASZ - ERKÖLCSI BIZONYÍTVÁNY

V/A Indult-e már Ön ellen bűntetőeljárás, illetve ítélték-e már el bűncselekmény elkövetéséért?
[-] Igen​
[X] Nem​

V/B Volt-e tagja valaha olyan szervezett egyesületének, amely jelenleg gyűlöletcsoportnak vagy belföldi terrorszervezetnek minősül?
[-] Igen​
[X] Nem​

V/C Jelenleg zajlik-e Ön ellen bármiféle büntetőeljárás?
[-] Igen​
[X] Nem​

V/D Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[-] Igen​
[X] Nem​
V/D1 Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára? -​

V/E A közelmúltban volt-e már bármilyen problémája alkohol és tudatmódosítószer használatával?
[X] Soha​
[-] Az elmúlt 6 hónapban​
[-] Az elmúlt 12 hónapban​
[-] Több mint 12 hónappal ezelőtt​
HATODIK SZAKASZ - ELISMERVÉNY

A jelentkezésemmel megerősítem, hogy a kérvényben megadott válaszok saját szellemi termékeim, valamint teljesek és igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatában vagyok és elfogadom, hogy bármely hamis, megtévesztő vagy elégtelen válasz vagy állítás elegendő ok lehet a jelentkezési folyamatból történő kizáráshoz. Beleegyezem abba is, hogy a Recruit Training Academy programot bármikor indokolás nélkül megszakíthatják. Felvállalom, hogy amennyiben nem teljesítem a képzést, megtérítem a képzési díjat. Továbbá, nem tiltakozom az ellen, ha a későbbiekben ujjlenyomatot vagy DNS-mintát vesznek tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department munkatársai.​
OUT OF CHARACTER

A Neved vagy beceneved: Dante​
B Életkorod: 19 éves vagyok.​
C Rövid, lényegretörő bemutatkozás: Sziasztok, Dante vagyok, a LEO RP kedvelője. 2023 nyarán tértem vissza a SeeMTA LV szerverére, V3 idején kezdtem el játszani rövid időket hosszú kihagyásokkal. Idén májusban végeztem az iskolai tanulmányaimmal. A Soproni SZC Vas- és Villamosipari Technikumban jártam ötéves képzésenm autószerelő szakra. A képzési helyemen maradtam egy egyéni vállalkozásban, jelenleg ott dolgozok, mint autószerelő. A szakmám nagy problémamegoldó képességet kíván minden nap, így ennek alapja adott, az élet más részeiről fakadó problémák megoldását pedig tanulom, ahogy csak tudom. Napjaim be vannak táblázva, így nem sok idő jut szabadidőre, de amit tudok szívesen töltöm el szerepjátékkal és fordítanám a frakcióra. Már régóta vártam, hogy nyílt legyen a felvétel hozzátok! Hobbim a Law Enforcementtel kapcsolatos játékok űzése, kiemelném a Ready or Not nevű játékot, melyben egyre többet játszok és rendkívül élvezem is.​

D Rendelkezel amerikai rendvédelmi szerepjáték tapasztalattal? (Más szervereken szerzett tapasztalataidra is kíváncsiak vagyunk) Szerencsére igen.​
D1 Ha igen, milyen frakcióban és pozíción voltál? A San Andreas Sheriff's Department frakcióban töltöttem be eleinte Detektív, végül SEB operátor pozíciót, Deputy Sheriff [+II]-ig vittem.​

E Mióta játszol a SeeMTA Las Venturas szerverén, illetve milyen frakciókban voltál eddig? 2023 nyarán kezdtem el komolyabban játszani a szerveren, először LVMS-be jelentkeztem Iris Linares karakteremmel, ahol EMA beosztásig jutottam. EMS után SASD-ba jelentkeztem, ahol több karakterrel is részt vettem a frakció életében, de a legkiemelkedőbb és legkarakteresebb személy, akit alakítottam Deputy Grant Tucker személyében öntött formát. G. Tucker SEB operátorként, Deputy Sheriff [+II] rendfokozaton teljesített szolgálatot.​
F Milyen különbségeket tudnál említeni egy amerikai és egy magyar rendvédelmi szervezet között? Amerikában egy városnak akár több rendészeti állománya is lehet, például Los Angelesben a Los Angeles Police Department (melynek közismerten több kapitánysága is van a városban, tekintve a méretét) és a Los Santos County Sheriff's Department vagy akár a szerver példájával (is) élve a Las Venturas Metropolitan Police Department és a San Andreas Sheriff's Department. Magyarországon kizárólag az Országos Rendőr-főkapitányság állományába tartozó személyek intézkedhetnek jogerősen, a Polgárőrség nem jogosult intézkedésre, kizárólag segítséget nyújthat a helyszínen intézkedő rendőröknek. Az USA területén az alkotmányi jogon bárki tarthat otthon fegyvert, ámbár ezzel sokan visszaélnek és jogosulatlanul tartják maguknál a lőfegyverüket a nyílt utcán vagy akár a gépkocsiban. Ennek okán a békefenntartók sokkal nagyobb figyelmet kell, hogy szenteljenek az intézkedés alá vont személy/személyek irányába, mivel akár fegyver is lehet náluk - nagyobb veszéllyel néznek szembe, mint a hazánkban szolgáló rendőrök. Az utóbbi időben azonban, a magyar rendőrök is rendkívül nagy veszélynek vannak kitéve, tekintve a rendőrgyilkosságok sorozatát, mint szúró-vágóeszközzel, mint lőfegyverrel. Fontos kiemelni, hogy Amerikában három szintre sorolhatóak a rendvédelmi szervek: városi (egy adott városon belül teljesítenek szolgálatot, a városhatárig tart a hatáskörük), állami (az államhatárig tart a hatáskörük) és szövetségi, azaz az államok minden pontján intézkedhetnek. Magyarországon a rendőrök az ország bármely területén intézkedhetnek, ha igény van rájuk. Számomra közelebbi példával élve, Sopronban sokszor környező városok rendőrei is jogosultak intézkedésre a rendőrhiány valamint a határok közelsége miatt iderendelt rendészek miatt is. Ez az illegális határátlépések miatt indokolt. Fontos megemlíteni a testi kényszer-, a lőfegyver használatát is. Az USA területén apróságokért is alkalmazhatnak testi kényszert, míg hazánkban sokszor nem jogosultak a rendőrök bármiféle kontaktra intézkedés alá vont személlyel.​
G Milyen karaktert alkotnál a frakció tagjaként? Tex Marshall egy 'Vegasi srác. Tizennyolc évesen az USMC-hez csatlakozott, ahol Staff Sergeant pozíciót töltött be. Családja egy szerető apát, egy odaadó anyát és egy imádnivaló kishúgot foglal magába. Apja Reid Marshall, építészmérnök, anyja Rhonda Conway ügyvéd, húga Chastity az UNLV-n tanul, marketing szakon. 06/12/2023, lövések dördültek az UNLV épületében. 911 bejelentés érkezett, mire az LVMPD, az FBI és az egyetem biztonsági őrsége együttesen dolgoztak a támadó neutralizálásán. Tex ekkor a tengeren túlon volt, ám hírt szerzett erről. Családja értesítette a történtekről, így a küldetés végéig az USMC-vel maradt. Végül 01/16/2024-én benyújtotta a felmondását és visszatért szülőhelyére. Veteránként alkalmi munkákat keresett, de végig az LVMPD testületéhez akart csatlakozni. Mikor meglátta a felvételről szóló hirdetményt, azonnal nekilátott a kitöltésének.​
Tex Marshall jellemzése: Tex veterán múltja miatt fegyelmezett, elhivatott és hazafias. Fegyverkezelésből jeles, hátterét tekintve meglepően stabil a pszichológiai állapota. Német és norvég nyelven a tengeren túl kezdett el tanulni a vele egyidejűleg szolgáló német- és norvég katonáktól. Családja a legfontosabb számára, így hálás a Law Enforcement Officerek profi beavatkozásáért nap, mint nap. Elhivatott, hogy csatlakozzon az LVMPD-hez, hogy ő maga is ott legyen, amikor a polgároknak szüksége van rá. Rájött, hogy nem a tengeren túl kell megvívni a harcokat, mivel az országon belül is adódnak bőven problémák, amik megoldásra várnak. A karakter mottója: "Do right, fear no man"​
H Mit tennél hozzá a frakció közösségéhez a jelenléteddel? Szeretnék egy megbízható személy lenni a frakcióban, minél több időt eltöltve ezzel. Szeretnék meglátásokat hozzátenni az egy-két hónapos meglátásaim után, ha vannak ötleteim, megosztani azokat. Örülnék neki, ha értékelnétek az odaadást, amit nyújtok, cserébe remélem egy élvezhető LEO-RP karaktert hoznék a frakciótokba.​


H Csatolj egy UCP felületen készített képet a névváltásaidról (link):
I Csatolj egy UCP felületlen készített képet az adminjaileidről és kitiltásaidról (link):
 
Utoljára szerkesztve: