Terry R Davis - Kroos

macska0404

Barangoló
2019. 04. 24.
109
151
V4 karakter
Terry R Davis
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Terry R Davis


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Kroos


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Ott kezdődik a történet,hogy sorba áltam hal leadónál, és egy random tag elkezdett nekem beszólogatni IC, hogy mivan dagi stb. A karakterem nem tudja elviselni ha valaki le dagadtozza, ilyenkor elég ideges lesz, ez normális dolog hisz elég fura szituáció az, ha valaki valakit le dagadtoz csak úgy mert miért ne. Azt mondta az úriember, hogy boxoljunk, leadtam a halakat, és mondtam neki hogy akkor gyere boxoljunk, én hülye gondoltam hogy, akkor boxolunk egy jót kézzel, ő erre elkezdett boxerrel ütni, aztán meg elkezdtem futni, mert nyílván nem fogom magamat hagyni szétverni, IRL is ha boxba keveredsz és van lehetőséged, akkor elfutsz.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Ezt klippeltem is, és erre hívtam admint. Az lett az egésznek a vége, hogy 120 perc jailt kaptam OOC Stílus miatt, mert annyit írtam ooc mikor animba vertek, hogy "miageci". Nem értem ez mióta ooc stílus, nem másra írtam szimplán csak indulatból írtam ezt, mert nem értettem, hogy miért kellett animba verni. Nyílván nem az lesz az emberek reakciója, ha valaki ideges lesz, hogy "mi a fityfene". Szerintem ez az akció részemről nem érdemelt volna jailt, mivel nem mást szídtam ezzel.
 

aKroos

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2020. 09. 30.
108
228
V4 karakter
Dean West
Szia, nem értem igazából a PK lényegét. Most azzal van problémád, hogy animba vertek vagy amire kaptad a szankciót? A kettő srác ugyan úgy megkapta a szankciót, tehát ezt a részét nem értem.

Animba vernek, nem értesz egyet vele, akkor nem értem, hogy miért az az első, hogy te OOC így fejezed ki a nem tetszésed.
[2024-08-18 22:26:20] [Output] : Terry R Davis: (( miageci ))

Legközelebb ha hasonló szituációba keveredsz, és mindenképp hozzá szeretnél szólni, akkor válogasd meg a szavaid és nem leszel szankcionálva. Legegyszerűbb ha magadba tartod, mivel semmi értelme ilyeneket írni.
 

macska0404

Barangoló
2019. 04. 24.
109
151
V4 karakter
Terry R Davis
Igen arra írtam a PK-t, mert nem értem hogy ezért mert ezt írtam, miért kaptam jailt. Elég sok embert láttam már ooc azt írni,hogy "miafasz" "miageci", és semmi szakciót nem kaptak érte. Kérdezem én, hogy akkor ezek nem számítanak ooc stílusnak? még ha valaki másra írtam volna valami csúnyát, akkor teljes mértékben megértem a jail indokát, de így ennek nem sok értelme volt szerintem, hogy ezért jailt kapjak.
 

macska0404

Barangoló
2019. 04. 24.
109
151
V4 karakter
Terry R Davis
Miért ne lenne rendben? nem értem akkor se, szerintem ez egy teljesen normális reakció, mit kellett volna reagáljak? "mi a fityfene volt ez?" nyílván kiakadtam, mivel nem gondoltam volna, hogy animba is vernek. Az meg még rátett egy lapáttal, hogy van 4-en elkezdtek futni utánam, és mindenki engem akart megverni. Egy normális boxot akartam volna, és akkor nem lenne ez az egész ügy, de muszáj boxerekkel jönni, és az a cél hogy a másikat animba kell verni. Gondolom ilyen szituációban te se reagálnál máshogy. ooc stílus tudtommal azt jelenti, mikor mást szídsz meg csúnyát mondasz rá, de ha ez így működik, akkor a fél szervert jailbe kéne rakni, mert feltételezem nem csak én írtam ilyet ooc.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: David2029