Terry R Davis jelentkezése az OMSZ-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

macska0404

Barangoló
2019. 04. 24.
112
157
V4 karakter
Terry R Davis
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Bencének hívnak. -

Hány éves vagy?
- 23 éves vagyok. -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- -

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Nem voltam még frakcióba a szerveren. -

Voltál-e már adminjailben?
- Igen voltam. -

Voltál-e már bannolva?
- Igen voltam. -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
- -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Hát igazából nagyon szeretek a játékkal játszani, és úgy gondoltam ezt az időt, amit a szerveren töltök egy frakcióba töltsem el. Még nem voltam frakcióba, és minden mentős akikkel találkoztam mondták, hogy próbáljak meg jelentkezni. Kiszeretném magamat próbálni egy frakcióban, hogy hogyan tudok helytállni és milyen egy frakció tagja lenni. Egyik jó barátom is a frakcióba van, többek között ő is bíztatott, hogy próbáljak meg jelentkezni. Úgy gondolom a mentő tökéletes frakció arra, hogy kamatoztassam a tudásomat és gyarapítsam is, sok frakción gondolkoztam, de annyi jót hallottam a mentősökről, hogy így emellett a frakció mellett döntöttem -

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- Bencének hívnak 23 éves vagyok, idén 3 éve hogy letettem az érettségit. Sajnos vagy egy betegségem, ami miatt főként számítógépezni szoktam, mivel ez köti le a figyelmem. Jelenleg nem dolgozok sehol a betegségem miatt, de majd alakul valami. Hobbym a quadozás ami elég extrém sportnak mondható, de csak hobby szinten csinálom. Sokat szoktam világot járni akár repülővel is apukám munkájából adodóan, olyan helyeket és helyzeteket láttam amit sokan mások nem mondhatnak el magukról. az alvási ciklusom eléggé el van rontva, mivel van úgy hogy hajnak 3kor megyek el aludni, és délbe kelek amin javítanom kéne, de nem igazán sikerül. Imádom a kisállatokat van egy kutyám, akit mindennél jobban szeretek, volt cicánk is de már sajnos nem él, szüleimet próbálom rávenni, hogy fogadjunk örökbe egy kiscicát, de nem igazán szeretnék. Szeretek sorozatokat, és filmeket nézni, mindíg mikor megyünk valahova letöltök a telefonomra valami filmet vagy sorozatot, és azt nézem az út ideje alatt. A SeeMTA által sikerült megismerten az egyik barátomat, akivel egy elég jó barátság alakult ki és remélem, hogy több embert ismerhetek meg akár a SeeMTA által. 2016-ban regisztráltam a szerverre akkor még nem igazán tudtam mi az az rp, nem tudtam hogy kell helyesen használni a /me /do parancsokat mindíg felcseréltem, de az idők elteltével lassan de biztosan megtanultam hogyan kell rpzni. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- 2,5 órát minimum naponta, de akad időszak, mikor akár tübbet is. -

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Igen van: -


IC rész

Jelentkező neve:
- Terry R Davis -

Születési helye, ideje:
- 2001.01.31. -

Állandó bejelentett lakcíme:
- Los Santos Los Pollos Street Hermanos Roadway 33. -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Egyetem, orvosi kar. -

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- Terry R Davis a nevem és 23 éves vagyok. 16 évesen az apám, David Sawyer, kitett otthonról, mert nem támogatta álmomat, hogy asztronauta legyek. Már gyerekkorom óta rajongok a csillagászat és az űrkutatás iránt. Az iskolai évek alatt mindig kiemelkedő eredményeket értem el a természettudományokban, különösen a fizikában és a matematikában. Miután apám elutasította álmaimat, kénytelen voltam egyedül boldogulni. Szorgalmasan dolgoztam különböző munkákban, hogy eltartsam magam és finanszírozzam a tanulmányaimat. Kitartásomnak köszönhetően végül ösztöndíjat nyertem egy neves egyetemre, ahol jelenleg is asztronautikát tanulok. Szeretném példámmal inspirálni másokat, hogy a nehézségek ellenére is valóra válthatják az álmaikat. Szabadidőmben önkéntes munkát végzek, hogy más fiatalokat támogassak céljaik elérésében. Emellett tagja vagyok egy amatőr csillagászati klubnak, ahol rendszeresen tartok előadásokat. Eltökélt vagyok abban, hogy egy nap űrhajósként hozzájáruljak az emberiség tudományos fejlődéséhez. -


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- Az ABCDE vizsgálat lépései a következőképpen zajlanak: Először biztosítjuk, hogy a légutak szabadok legyenek, és eltávolítjuk az esetleges akadályokat (Airway). Ezt követően ellenőrizzük a légzés jelenlétét és minőségét, szükség esetén oxigént adunk (Breathing). Ezután megvizsgáljuk a pulzust és a vérnyomást, valamint biztosítjuk a megfelelő folyadékbevitelt vagy szükség esetén újraélesztést kezdünk (Circulation). A következő lépésben értékeljük a tudatállapotot és a pupillareakciókat, valamint megmérjük a vércukorszintet (Disability). Végül megvizsgáljuk a beteg testét sérülések után kutatva, és gondoskodunk arról, hogy melegen tartsuk (Exposure). -

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- Alapellátó mentőegység (BLS): Alapvető életmentő eszközök és mentőápolók, sürgősségi orvosi technikusok. Emelt szintű ellátó mentőegység (ALS): Haladó életmentő eszközök, gyógyszerek és paramedikusok, mentőorvosok. Mentőorvosi egység (MICU): Intenzív osztály szintű felszerelés és mentőorvosok, aneszteziológusok, intenzív terápiás szakápolók. Légi mentőegység (Air Ambulance): ALS vagy MICU szintű felszerelés helikopteren vagy repülőgépen és paramedikusok, mentőorvosok, repülési személyzet. Gyermekmentő egység: Gyermekek ellátására specializált eszközök és gyermekorvosok, gyermek intenzív terápiás szakápolók. Speciális mentőegység: Specifikus eszközök és adott szakterületen képzett szakemberek, pl. toxikológusok, szülésznők. Mentőtiszti egység (FRU): Alapvető és haladó életmentő eszközök és mentőtisztek gyors beavatkozáshoz. -

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- Automata külső defibrillátor (AED), oxigénpalack és oxigénadagoló rendszer, intubációs készlet, sürgősségi gyógyszerek (pl. adrenalin, nitroglicerin), vérnyomásmérő és sztetoszkóp, szívmonitor és pulzoximéter, sebkötöző anyagok és kötszerek, hordágy és rögzítő eszközök, légúti szívó készülék, infúziós készlet és folyadékok. -

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Oda sietek, letépek ruha darabbal megpróbálom csillapítani a vérzést, miközben tárcsázom a mentóket, ha átvérzik újjab ruha darabbal átkötöm, majd próbálom nyugtatni a sérültet, ameddig a mentőegséget kiérkeznek a helyszínre, amint kiérkeztek próbálom segíteni a munkájukat. -

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Odalépek megszólítom többször, ezzel kiderítve hogy eszméleténél van e,ha nincs eszméleténél akkor elkezdem a mellkaskompressziót és a befójásokat, közben tárcsázva a mentőket, ameddig a mentőegység kiérkezik a helyszínre addig folytatom a mellkaskompressziót illetve a befójást, majd ha kiérkeznek a mentők át adom nekik a terepet, és próbálom segíteni a munkájukat. -

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Stabil oldalfekvésbe helyezem mivel ezek Storek jelei, majd elkezdem tárcsázni a mentőket. Mivel nincsen külső sérülés, ezért csak a lélegzetét tudom figyelni, és amint megáll elkezdem az újraélesztést. Gyógyszert és folyadékot tílos adni a sérültnek, mivel ezektől meg is fulladhat. -

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Először is kiszedem a kaja maradékot a torkából, mad megkezdem a mellkaskompressziót illetve a befújást, miközben tárcsázom a mentőket, majd addig folytatom a mellkaskompressziót ameddig a mentők ki nem érnek, majd próbálom segíteni a munkájukat. -


omszzarlec.png

hivatas2.png
 

TamasDziadek

Barangoló
2023. 04. 07.
93
72
Dunaszerdahely
V4 karakter
Dr Jaden Heath
LV karakter
Joseph Guernsey
omsz-new-10.png
Tisztelt Terry R Davis! Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte. Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elfogadta, a továbbiakról értesítést küldünk majd. (( Nem a legszebb az UCP-d, már írtál egy előző lapot is amit elutasítottunk. Viszont mivel látom az akaratod, kapsz egy esélyt. Keress fel minket TS-en, hétköznap délutánonként és szombaton 2 és 8 óra között kereshetsz minket az "[OMSZ] Főigazgatói hivatal" szoba várójában. Vasárnap nem áll módunkban tagfelvétel miatt fogadni.))
Üdvözlettel:
Dr. Jaden Heath Osztályvezető főorvos
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.