Elutasítva Terrell Raymond - Martin (FA/SA)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mr Aza

Újonc
2023. 10. 28.
7
3
V4 karakter
Terrell Raymond
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Terrell Raymond

A ban időpontja:
2023.11.07 23:07

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Martin

A ban oka:
MG, Folyamatos hazudozás adminisztrátornak.

Amiért szeretnéd az unbant:
Kitiltálsom, óta úgy érzem, hogy ez a fél év körüli idő bőven biztosított számomra lehetőséget arra, hogy át gondoljam legközelebb ha semmi közöm nincs egy admin ügyhöz akkor nem ütöm bele az orrom.
Szeretnék még egy esélyt kapni.
Egy darab admin ügyem se volt Martin előtt, Több éve vagyok regisztrálva a see-re és sose volt gond velem. Egy darab kickem van az is afk miatt.


Megjegyzés:
Rövid story: játszottunk 3-an a szerveren és még azon kívűl fent voltunk páran egy privát discord szerveren, mivel volt köztük olyan ember aki játszott régen a szerveren kérte osszam meg neki, hátha kedvet kap újra a szerverhez. Ebbe bele is mentem nem is volt gond és semmi probléma amég nem mentem oda a szerelőtelephez, mert az "öcsém" (ingame) szerelő volt, és egy kedves játékos társam akivel nem értettem egyet a sort illetően hogy ki a következő admint hívott a szerelőre azzal az inkoddal hogy ő biztosan MGzik, mert ránk szólt hogy ne tolakodjunk, pedig ő csak a soron következő autóhoz jött ki és csak oda kiabált nekünk. A srác fáradt volt össze vissza-beszélt ezért felmentem TS-re hogy elmondjam az én szemszögem ami független volt! De addigra már oly annyira mindegy volt, hogy Martin csak annyit mondott "jó kaptok mind ketten egy permát és kész." (körülbelül 1-2percet voltam fent TS-en) Próbáltam felkeresni privátban de sehol se kaptam Martintól választ. UI: a szerelő srác írt PK-t de ott is voltak ellent mondások, olyan hosszúra sikeredett neki hogy én szeretnék ettől el határolódni. ha esetleg megnéznéd: https://forum.see-game.com/threads/ethan-raymond-martin.406132/

 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 334
21 467
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Akkor el lett bírálva, nem kaptál feloldást, ennek okán pedig a kitiltás feloldása még korai lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: Miss Lacky
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.