Teresa Diaz jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2023. 05. 19.
8
0
LV karakter
Teresa Diaz
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Teresa Diaz
Születési hely, dátum:
2000.06.05
Lakcím:
Rockshore West
Telefonszám:
+38-76-544-7180
E-mail cím:
Teresa.diaz@see-mail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Érettségi
A jogosítvány száma:
493459KS
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.05.17

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
VÁLASZ



OOC információk

Neved:
Lóránt
Életkorod:
21
AccountID:
27961
Játszott perc:
34256
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Nem
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
VÁLASZ
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Hozzátok jelentkezem, mert érdekel a pozíció és úgy gondolom, hogy tapasztalatommal és képességeimmel hozzá tudnék járulni a cég működéséhez.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Célom a frakcióban az lenne, hogy hatékonyabbá és környezetbarátabbá tegyük a parkolási rendszert. Szeretném javítani a kommunikációt az emberekkel, hogy megértsék a parkolási szabályok fontosságát, és csökkentsük a rosszul parkoló járművek számát.

A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Azért válasszanak engem, mert elkötelezett vagyok a céljuk iránt és képes vagyok hatékonyan dolgozni a problémák megoldása érdekében. Rugalmas vagyok és gyorsan tanulok, így hamar beilleszkedem.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Napi 4 órát hétvégenként többet attól függ mikor van szabadnapom
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!

Pozitív tulajdonság
  1. Elkötelezettség: Mindig maximalizálom erőfeszítéseimet, hogy elérjem a kitűzött célokat.
  2. Kreativitás: Szeretek új megoldásokat találni problémákra és innovatív ötleteket kifejleszteni.
  3. Empátia: Képes vagyok mások érzéseire és szükségleteire odafigyelni, ami segít a hatékony kommunikációban és csapatmunkában.
  4. Rugalmas: Jól alkalmazkodom változó körülményekhez és gyorsan reagálok új helyzetekben.
  5. Kitartás: Nem adom fel könnyen, még akkor sem, ha nehézségekbe ütközöm. Mindig törekedem a megoldás megtalálására.
Negatív tulajdonság

  1. Túlzottan szókimondó: Időnként túl őszinte vagyok, és ez néha sértő lehet mások számára.
  2. Konfliktuskerülés: Inkább elkerülöm a konfliktusokat, mintsem hogy szembenézzek velük, ami hosszú távon nem mindig fenntartható.
  3. Figyelmetlenség: Néha előfordul, hogy figyelmetlen vagyok részletekkel, ami hibákhoz vezethet.
  4. Időbeosztás: Előfordul, hogy nehezen osztom be az időmet, és túl sokat vállalok egyszerre.
  5. Türelmetlenség: Néha hajlamos vagyok elveszíteni a türelmemet, ha valami nem megy olyan gyorsan, ahogy szeretném.

Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Sziasztok! Lóránt vagyok, 21 éves. Magyarországon élek és szakácsként dolgozom. Szabadidőmben szeretek játszani, főleg videojátékokkal, és időt tölteni a barátaimmal. A vendéglátás területe mindig is vonzott, és örömmel dolgozom ebben a szakmában. Szeretem a kreatív kihívásokat a konyhában, és mindig nyitott vagyok az új ételek és ízek felfedezésére. Imádom a jó beszélgetéseket, és szeretek új embereket megismerni, hogy más nézőpontokat is megérthessek.Szeretek pozitív környezetben dolgozni, és mindig igyekszem jó hangulatot teremteni a munkahelyen.
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 656
2 657
LV karakter
kulo hamo
badge-packer11.png
Tisztelt Jelentkező!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: Jelölj be engem ismerősnek DC-n: doms_29 és írj rám az IC neveddel. A meghallgatásod DC-n lesz 05.20. (hétfő) 20:00-kor.

Üdvözlettel,
Kip Hart
General Manager
 
  • Tetszik
Reactions: rajna
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.