Terepjárók

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

xanaxx

Barangoló
Támogató
2019. 07. 01.
108
125
V4 karakter
Camden_Powell
Cső. A topic röviden arról szólna, hogy a szerveren nincs valami sok offroad kocsi, max a Raptor, a Ram, meg a Wrangler ami ide sorolható (ez mutatja azt is, hogy mennyire /fölényben/ vannak a sima autók). - Arra gondoltam, hogy bejöhetne pár kisebb/nagyobb terepjáró, offroad cucc, ezek alatt Vitara, Samurai, Pajero, Land Cruiser, mindenek fölött Patrol-ra, Cherokee-ra gondolok. Szerintem tök feelinges lenne ha bekerülne ezekből legalább egy, szerintem elférne a sok /utcai/ autó között pár offroad is.
Mellékelek pár képet is, csak hogy érezzétek át a /vibeom/
😘
 

Taliannoo

Újonc
Támogató
2021. 03. 01.
51
55
V4 karakter
🇩🇪 Aiden Bierbauer
Hali! Nem lenne rossz ötlet, viszont egy kicsit úgy érzem, hogy nem lenne eléggé kihasználva. Egyébként az ötlet nem rossz, van pár olyan kocsi ami kihasználatlan, és arra lecserélni. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Dawee718 és xanaxx

Dawee718

Zöldfülű
Támogató
2020. 04. 05.
195
263
Pankasz
V4 karakter
David Montrow
LV karakter
David Quince
Csáo, nagyon támogatom az ötletet, tényleg a sok szupersport autó mellett egy pár terepjáró elférne, leginkább patrol, pajero, samuraira gondolok itt. Nagyon jó lenne ha bármelyik bekerülne.
 
  • Imádom
Reactions: xanaxx

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.