Teodoro Cayetano jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsombykah

i'm only yours💖
Támogató
2020. 04. 24.
244
278
V4 karakter
Austin P Pawlowski🇺🇸
LV karakter
Anthony Lawson🇺🇸


VoK0rJX.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Zsombornak hívnak, egy átlagos 16 éves srác vagyok. Nyíregyházán születtem. Kállósemjénben élem minden napjaim. Rendészeti Technikumban leszek tizedikes diák a 2022/2023 tanévben. A technikum elvégzése után, a Nemzeti Közszolgálati Egyetembe, vagy egy Közszolgálati főiskolába szeretném be nyújtani a tovább tanulási jelentkezésemet. Szeretek a természetben lenni, és edzeni. Néha járok focizni és kosarazni haverokkal a pályára.

Mióta játszol a szerveren?

2020-04-11 21:04:08 Időpontban regisztráltam a V2 szerverére. De leginkább V3-on tevékenykedtem akkoriban a legtöbbet. Azonban 2021 nyár kezdetén kezdtem el itt V2-őn. aktívan játszani a szerveren.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

See City Taxiban Főleaderi pozíciót tölthetek be, és hogy azon belül egy remek, csapatmunkában dolgozó közösséget sikerült kialakítanom a többi leader barátaimmal. Büszke vagyok arra, hogy jelenleg is három frakcióban (TEK, Taxi, BVI.), lehetek aktív tag. Büszke vagyok még az elért vagyonomra, és az eddigi frakciókban való eltöltött időimre is. Volt lehetőségem TEK-ben, ORFK-ban, NNI-ben, SCCS-ben, és FIX & Drive-ban tag lenni. Lehettem a szerveren egy ideig admin is. Több mint 50 ezer játszott perccel rendelkezem. Kitartóan, és örömmel teli játszok a szerveren, ilyen minimális player szám mellett is.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Egyelőre legális frakcióban veszek/vehettem részt. Illegálban még nem voltam.
Legális: Rendőrség, TEK, NNI, Fegyház, See City Taxi, SCCS, FIX.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Igen, már kétszer is.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék egy jó közösséghez tartozni, illetve a kisebb, kezdő playereket is segíteni. Mindig is Adminsegédi szerepet akartam betölteni a szerveren, engem mindig ez izgatott. Szeretném ezt a célt is elérni, és hosszú távra szeretném. Aktívan tudom betölteni ezt a szerepet a szerveren.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Az előző kérdésben is kifejtettem a válaszom, erre a kérdésre a lényeget. Sok barátom/ismerősöm volt már SGH, sajnos nagy részük már nem játszik a szerveren, de az-az érzés még mindig meg van bennem, hogy én SGH szeretnék lenni a szerveren.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Naponta alap szinten 5-6 órát, de amennyiben jó napom van, és nem vagyok fáradt akkor 9-10 órát is letudok így nyáron tenni. Viszont suli időben ez a szám kicsit csökkenni fog.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Amennyiben kis szintű, én nem hívnék rá admint, hanem inkább megmutatnám neki, hogy miben kéne javítania, változtatnia, és hogy mit kéne megtanulnia. Esetleg elküldeném neki a fórumon lévő V2-es szabályzatot, hogy olvassa át. Felajánlanám neki a betanítás lehetőségét. De viszont ha nagy szintű, akkor viszont admint hívnék rá, mivel én ezt úgy tartom, hogy már nagy szintű a szerveren, és már tisztában kell lennie a szerver szabályzattal.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Én úgy gondolom, hogy mivel ez egy event helyszín, így forgalmas helynek minősülne, szóval Súlyos NonRP miatt egy admint hívnék rá, de amennyiben a verekedés folytán, egy játékost megölt, akkor DM miatt hívnék rá admint, aki majd intézi.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Csak szimplán úgy válaszolnék neki, hogy: "Szia. Írok ez ügyben egy adminisztrátornak aki majd tud segíteni." Ez után adminsegéd chaten megkérek egy admint, hogy xy id-hez menjen ez miatt.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Amennyiben van elérhető Adminisztrátor a szerveren, akkor jelzem neki adminsegéd chaten.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Ütközéstől függ. Amennyiben kis sebességgel ment neki egy oszlopnak akkor nem történt hanyag rp. De azonban ha nagyobb sebesség miatt történt az ütközés, akkor már hanyag rp-nek számít. De viszont ha kis sebességgel neki megy mondjuk egy fának, vagy egy erősebb falnak, akkor én úgy gondolom, hogy arra már többet kellene rp-zni.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Mivel vagyon átruházásnak minősül, és mindenkire vonatkozik a szabályzat, így jelezném ezt egy adminisztrátornak.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Adminsegéd chaten kérnék egy adminsegédtől/admintól segítséget.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Közölném vele, hogy ez nem megfelelő formája a pénz kéregetésnek, IC van lehetősége más playerektől pénzt kérni. Röviden fölös pm.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Félbe hagynám az rp-t. És én ezt úgy gondolom, hogy NEM feltétlen kell egy adminnak is ott lennie egy adott játékos betanításán.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Városháza:
Itt tud okmányi iratokat szerezni, illetve megújítani.

See City Car Service, Fix & Drive: Los Santos, és San Fierro környékén található jármű szerelő szervizek. Ezekben a szervizekben tudja megszereltetni a járművét, olajcseréztetni, és műszaki vizsgáztatni.

Autósiskola: Itt tud igényt tenni jármű vezetői engedélyt szerezni, elméleti, és gyakorlati KRESZ vizsgával.

Hobbi bolt: Itt tud vásárolni telefont, rádiót, vagy egyéb eszközöket.

Autókereskedés: Itt vásárolhat forintból gyári járműveket.

Kórház: Ha megsérült a karaktere, akkor egy mentős segítségével itt tudja magát rendbe hozni. De amennyiben nincs elérhető mentős, akkor a sürgősségi osztályon található egy CP amiben egy adott pénz mennyiségért megtudja magát gyógyítani.

Rendőrség: Esetleg bűncselekményt látott, vagy áldozat volt egy elkövetett bűncselekménynél, akkor itt tud segítséget kérni, illetve feljelenteni az illetőket. Illetve ha a rendőrség foglalta le egyéb indokok miatt a járművét, akkor a rendőrség portáján kell várakoznia egy rendőrségi tagra, és kiváltani a járművét.

Benzinkutak: Itt tudja a járművét megtankolni.

Binco: Itt tud új skinre szert tenni, illetve kiegészítőket vásárolni.

Tuningműhelyek: Los Santos, San Fierro környékén találhatóak meg a tuningműhelyek, amennyiben van egy kellő mennyiségű pénze, akkor ott tudja azokat tuningolni.

Parkolás felügyelet/Lefoglaltak: Esetleg ha lefoglalták a járművét nem megfelelő parkolás miatt, akkor ott tudja kiváltani azt.

Roncstelep: Ha már nem szeretné többet használni a járművét, akkor itt tudja véglegesen leadni.

Piac: Itt tud vásárolni farmra való eszközöket, és ültetni valókat. Illetve eladni a felszedett zöldséget a farmjából.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászat:
Először is, városházán kell engedélyt igényelni, hogy legálisan horgászhasson aminek az ára 500.000 Forint. Ha ennek nem tesz eleget, és engedélyt nélkül horgászik, bármikor igazoltathatja a NAV, és megbüntethetik. Szükséges vennie botot, damilt, horgot, orsót, csalit, és úszót. Majd inventoryban össze kell azokat craftolni, és az egérgomb lenyomásával rá kell tenni a horgászbotra a csalit. Majd ki választ magának egy helyet, ahol szeretne horgászni. Déli határnál, és palói horgásztónál van lehetősége. Ha kiválasztotta a magának tetsző helyet, akkor az inventoryban rákattint a horgászbotra, kilép az inventoryból, majd a bal egérgomb lenyomásával bedobja az úszót, amilyen hosszan nyomja le az egérgombot olyan messzire is dobja be. Majd egy kis várakozás után, ha a víz alatt van az úszó, akkor kapás van. Az úszó kihúzásához a jobb egérgombot kell hosszan lenyomni. Ha kapás van megjelenik egy kis minigame játék, amit a jobb, vagy bal egér gomb lenyomásával tudod jobbra igazítani a mutatót. A zöld szektorban kell tartani, ha túl sok ideig a piros szektorban marad, akkor elszakad a damil, vagy akár el is törhet a bot. Majd miután szerzet egy xy mennyiségű halat, akkor egy halfelvásárló NPC-nél tudja azt eladni, palói horgásztónál található egy a kis kunyhóban, vagy Angel Pineba, egy kis kunyhóban.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Buszsofőr:
Először is el kell menni városházára, majd ott az NPC-nél felvenni a munkát. Majd utána Vinewood térségére kell menni. Térképen egy zöld munka autó blip jelzi. Majd miután megérkezett oda, találnia kell egy kék markert. Abba bele kell menni, majd feldob 2 opciót, "Ezt szeretném!" "Kilépés". Előkell hozni "M"betű lenyomásával a kurzort, majd a "Ezt szeretném!"re rá kattintani bal egérgombbal. Ezután automatikuson le helyezi a buszt, és vele együtt automatikusan beül a karakter a busz sofőri oldalra. Majd ezután a térképen jelzi világos zöld színnel, hogy merre kell menni. Miután egy buszmegállóba megérkezett, teljesen meg kell állni, majd egy "E" betű gombot kell le nyomni, amivel kinyitódik az ajtó. Ez után meg kell várni, hogy felszálljanak az utasok, illetve le. Fontos, hogy miután felszálltak az utasok, és le, hogy utána bezárjuk az ajtókat az "E" betű gombbal. Ez után a következő megállónál ugyan ez a teendő. Miután végeztünk, és már nem tartunk igényt tovább folytatni, akkor vissza kell menni a busz kérő kék markerhoz, majd ki dob két lehetőséget "Igen" , "Nem". Igen-re rá kattintva tudjuk befejezni a munkát, ilyenkor törlődik a busz.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Farm:
Megmutatnám neki, hogy tudja ezeket megvásárolni, és hogy mihez van szüksége, hogy eltudja kezdeni. Szüksége van minimum 1 kannára, de akár többet is vehet amennyiben szeretne. Szüksége van vetőmagokra, 40 db-ot ajánlanék neki, mivel az a maximum amennyit el lehet ültetni a farmban. Ezek után ki kell választania egy helyet, ahol szeretne kibérelni egy farmot. Blueberry, és az SF tuninghely melletti lévő farmok közül választhat. Fontos, hogy amit szeretne bérelni farmot zöld markerrel rendelkezzen, mivel akkor bérbe adható. Majd a /rentfarm parancsal tudja azt kibérelni, aminek a heti bérleti díja 1.500.000 forint, és 3.000.000 forint kaució. Illetve prémiumpontból is tud akár másodlagos farmot is kibérelni. Aminek az ára 1200 PP. Majd miután kibérelte, és bement, egyből bal oldalt találhatóak a szerszámok, Kapa, ásó. mind a kettőből két darab van. Illetve talál még egy ládát is. A másik oldalt pedig található egy asztal, ami egy jegyzetfüzetre hasonlít, ott tudja átnevezni a farm kinti tábla megnevezését (Szerkesztés), illetve más játékosok számára jogosultságot adni (Jogosultságok). Először a kapát kell alkalmaznia, amit az egérgomb folyamatos kattintásával tud kapálni a megadott területeken, mutatja az állapotát is, hogy körülbelül mennyit kell még kapálni. Az összes terület felkapálása után ásót kell levenni, és kattintással alkalmaznia, amivel lyukakat csinál a föld területbe. Ezzel tudjuk előkészíteni az ültetést. Miután elvégezte ezt a feladatot, a kannát kell alkalmaznia, ki kell menni a farmból, és egy csapot keresni ahol megtudja önteni vízzel a kannát. Oda áll a csaphoz, majd az "E" betű lenyomásával tudja önteni bele a vizet. Fontos, hogy üres legyen a kanna, mert csak akkor tud önteni bele vizet. Ezután vissza mehet a farmba, majd elkezdheti az öntözést a területeken, amit jobb kattintással tud csinálni. Mutatja azt is, hogy mennyire nedves a föld terület. Ha kifogy a víz a kannából, akkor megint ki kell mennie a farmból, és a kannát megönteni csapnál vízzel. Ha végzett az öntözéssel, akkor jöhet a növény ültetése, rá húzza a kurzort, majd lesz egy "Növény ültetése" opció. Rákattint, majd sorban ki írja az összes zöldségeket. Világosabb színnel van felmutatva, hogy melyik zöldséget tudja ültetni (Amelyikkel rendelkezik). És így meg is volna a zöldség farmja. Naponta 2-3 alkalommal kellene majd locsolnia. Reggel, Délután. - Vagy Reggel, Délután, Este. Ha a növény eléri a teljes állapotot, akkor letudja szüretelni a termést. A növény akkor is növekedik tovább, ha nem vagyunk online a szerveren. Akár lehet venni prémiumpontból "Prémium növénytápszer"-t is. Amivel gyorsabban fog kifejlődni a növényzet. 100 Prémiumpontért elérhető a shopban.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

[Igen, de nagy része csak keress fel... Az első kettő jail-t nem kell figyelembe venni, mert abból keletkezett egy ban. + https://gyazo.com/c095aaf8140baadb3d4f62b717fb82cb]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Igen, de a félév már bőven eltelt azóta. + https://gyazo.com/80591a76b3b88e824ae6388a2c6e75f8]

 
Utoljára szerkesztve:

LuisL

Újonc
Támogató
2022. 02. 09.
37
43
Erdély, Kézdivásárhely
V4 karakter
Itsuki Akiyoshi
LV karakter
Luis L Hiddleston
V2 karakter
Aiden William
Szia! Nagyon szép, és összeszedett lap lett. Emelett egy nagyon jó személyiéged van. Teljes mértékben támogatom a lapodat!
 
  • Imádom
Reactions: Zsombykah

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
ELUTASÍTVA

Nem teljesíted az alap követelményt - UCP jailek miatt most nem tudjuk elfogadni a jelentkezésed.​
 
  • Tetszik
Reactions: bronze
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.