Teodor Alvarez Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TeodorA

Újonc
Támogató
2019. 04. 03.
21
29
Ausztria, Innsbruck
V4 karakter
Teodor Alvarez
LV karakter
BenitoBlanco
V2 karakter
Chino Masanori
Jesse-Car-Service.png

Tisztelt jelentkező!

Olvassa át figyelmesen az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.

Az esetleg hibás lapokat rendszerünk automatikusan elutasítja, ez után jelentkezését csak a következő jelentkezési ciklusban adhatja le.

A jelentkező a lap elküldésével hozzájárul, hogy bármilyen hamis, megtévesztő válasz esetén szintén, azonnali elutasítás, jövőbeli szankciók vonhatók maguk után.


A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service csapata.




VEZETÉKNÉV:
Alvarez

KÖZÉPSŐ NÉV:
-

KERESZTNÉV:
Teodor

NEM: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[X] Férfi

[—] Nő

[—] Egyéb

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: (nap/hó/év - helyszín)
06.08.1988 - Mexico City Hospital Maria José Roma

BEJELENTETT LAKCÍM:
Fort Carson Luis ST. 17/B

TELEFONSZÁM:
+76 - 842 - 445- 120

MIÉRT SZERETNE CÉGÜNK MUNKATÁRSA LENNI?
Rengeteg időt töltöttem személyautó, motorok, és kamionok szerelésével az iskola végeztével, barátaimmal 10 évvel ezelőtt kezdtünk el hobbi szinten szerelni saját kis vállalkozásban de az élet Las Venturas felé sodórt ezért szeretnék itt is ebben a közegben elhelyezkedni.

MIÉRT PONT ÖNT VÁLASSZUK?
Úgy gondolom, hogy nagyon sok tapasztalattal rendelkezem nem csak személyautók, de más egyéb jármű szerelésével kapcsolatban is, Nagyjából 10-13 évnyi szerelői tapasztalattal rendelkezem, és rengeteg 13-as krova fejet hagytam el.

HOL TALÁLT CÉGÜNK HÍRDETÉSÉRE?
Helyi újságban.

KORÁBBI MUNKAHELLYEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
Cég neve:
Fix&Drive Mechanic
Munkaviszony kezdete:
2021.02.08
Munkaviszony vége:
2022.08.06
Munkakör leírása:
Szerelő
Munkaviszony megszűnése: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[X] Felmondás

[—] Kirúgás*
* Ha kirúgtak, mi volt ennek az indoka?
-

ELFOGADJA CÉGÜNK SZABÁLYAIT, MŰKÖDÉSI PONTJAIT? (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[X] Igen

[—] Nem




(( OOC RÉSZLEG ))

NEVED, AHOGY SZÓLÍTHATUNK
:
Balázs

BETÖLTÖTT ÉLETKOROD:
27 éves vagyok.

JELENLEGI JÁTSZOTT PERCEID:
Sajnos kevés de nagyon aktív tudok lenni 5000percem van jelenleg.

KORÁBBI FRAKCIÓID*:
LV-n még nem volt frakcióm.

*TÁVOZÁS OKA:
-

TERVEID A FRAKCIÓBAN:
Ha felvételt nyerek azonnal a kritériumok közötti szinte első pontnak szeretnék megfelelni és elérni a 9600 percet, szeretnék egy nagyon jó csapat részese lenni, sok embert megismerni és rengeteg élményt szerezni. Szeretnék a ranglétrán hétről - hétre, hónapról - hónapra feljebb kerülni, a csapatot támogatni és segíteni.

MIÉRT VÁLASSZUNK TÉGED?
Úgy gondolom, ha még a játszott perceim nincsenek itt meg, de a tapasztalatom az biztosan nagyjából 2009-ben ismerkedtem meg a Role Play fogalmával akkor még csak SA:MP szerverein játszottunk, ott is a SeeRPG-vel a SA:MP világában nagyjából 10.000 játszott órám volt, ott voltam a nagy szétvállásnál, az MTA világába átlépésénél és még jó sok SEE életeseménynél, voltam rendőr, tűzoltó, illegál leader és elég tapasztalatot szereztem már ahhoz, hogy tudjam mi is az a igazi RP, a kevés percem ellenére biztosan be tudok illeszkedni, és rengeteg tapasztalatommal akár kezdő vagy újonnan érkező játékosok/tagok segítésében fejlesztésében is tudok segíteni.

MENNYI IDŐT TUDNÁL A FRAKCIÓRA SZÁNNI?
Jelenleg a munkahelyemen reggel 7:30-tól 16:00-ig dolgozom, ami remélhetőleg megváltozik és már 14:00-tól itthon lehetek, természetesen van család és gyerek is ezért biztosan nem tudok napi 10-12 órát játszani, de az esti órákban nagjyából 17:00-tól elérhető vagyok kisebb megszakításokkal, ami azt jelenti, hogy napi 2-3 órát biztosan elérhető vagyok hétvégente duplája is lehet.

KORÁBBI ADMINJAIL, KITILTÁS: (csatolj képet, amin látszódik mindkettő! "imgur.com")

ACCOUNT ID-D:
29686

BEMUTATKOZÁS PÁR MONDATBAN: (legalább 10 összefüggő mondat!)
Sziasztok! Balázs vagyok, 27 éves. Büszke apa, és imádom a gyermekemet. Feleségemmel már öt éve vagyunk boldog házasságban. Emellett nagy rajongója vagyok a játéknak, 2009 óta játszom RolePlayt, így az évek során rengeteg tapasztalatot szereztem ezen a téren. Szabadidőmben szívesen töltök időt a családommal, és amikor csak tehetem, leülök játszani egy kicsit. A játék és a családom egyaránt fontos szerepet töltenek be az életemben, és igyekszem mindkettőre megfelelő figyelmet fordítani. Szeretek új emberekkel megismerkedni és élményeket megosztani, ezen felül nagyon segítőkész vagyok az új játékosokkal szemben és ha szükségük van bármiféle segítségre akkor azonnal szolgálatukra állok.
 
  • Fire
Reactions: Alekksz

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Leon-Seanetti-al-r-s.png
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
630
686
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERTELEN

Újrajelentkezését várjuk a következő ciklusban.
Személyes megjegyzés: Meghallgatáson nem jelent meg.




Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.